FasMarakech La Palmeraie

Club Med ve Club Med Vakfı, Marakeş'te yakın bağlarımız olan Asni toplumundaki deprem mağdurlarına yardım götürmek için seferber oldu. Bağışlarınız sayesinde Club Med Vakfı, Agrisud ve yerel ortakları 180 hanenin yeniden inşa edilmesine ve tarım faaliyetlerine yeniden başlamasına yardımcı olabilecek.

Hasar görmeyen Marakech La Palmeraie tesisimiz normal şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Marakech La Palmeraie

Marakech La Palmeraie

Fas

Tripadvisor: 4.5

Marakeş’ten bir taş atımı uzakta huzurlu bir liman

Fas'ın en yaşlı palmiye bahçesinde bulunan Marakech La Palmeraie'nin güzel bahçeleri, son derece leziz mutfağı ve sıcak karşılaması ile eski mahallelerin samimiyetini yansıtır. Yerel mimari Djemaa el-Fna meydanında veya eski mahallelerde dolaştıktan sonra sizi rahatlatıcı bir sığınakta karşılamak için kiremit, tadelakt, pisé, kırmızı aşı boyası ve renkli zillij fayanslarını birleştirmiştir.

Peki konforlu Le Riad 5'i keşfetmek ister misiniz?Club Med'in sıcaklığından ve dostluğundan taviz vermeden mahremiyet, ayrıcalıklı özel hizmetler ve lüks bir konfor arayanlar için ideal bir seçimdir.

Marakech La Palmeraie tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Haritada göz at

  • SIDI YAHYA LA PALMERAIE
  • MARRAKECH
  • 44 000
  • Upper Atlas Morocco

En yakın varış noktası:

Marakeş havaalanına/havaalanından transfer

20 dakika

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

Yasmina
Yasmina

Yasmina

Fas

*ek ücretle

Yeni Riad: Exclusive Collection Alanı

Marakeş'teki La Palmeraie tesisimizde saklı bir cevher sizi bekliyor: Le Riad. Exclusive Collection alanı size olağanüstü bir deneyim sunmaya hazır. Bu yıl yenilenen servisler ve detaylarla sizi bekliyor. Tamamen yeniden dekore edilen geniş suitler Fas'ın sıcak ve bakır tonlarındaki renkleriyle ve yerel zanaatkarların yetenekleriyle artık çok daha şık. Odanızın dışındaki ortak alanlarda da konforunuzu artıran yenilikleri keşfedeceksiniz.

Sürdürülebilirlik yolculuğun bir parçası
detaylı bilgi
Yerel mirası korumaya kararlı
Marakeş Palm Grove Gözlemevi ile ortaklık kuruyoruz ve 12.000 hektardan fazla bir alanın güzelliğini korumaya ve iyileştirmeye adanmış palmiye korusu rehabilitasyon programını finansal olarak destekliyoruz.​
Yeşil Çiftçiler programı
Agrisud STK ile ortaklık kuruyoruz ve bölgedeki 18 küçük çiftliği, misafirlere agro-ekolojik tarım yoluyla üretilen sağlıklı, taze ve sürdürülebilir yerel ürünler sunmak için destekliyoruz.​

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı