4 trident
&

Marakech La Palmeraie
Fas

Sizi mümkün olan en iyi koşullarla karşılamak istiyoruz

Sizi mümkün olan en iyi koşullarda karşılayabilmemiz için bir sağlık protokolü oluşturduk. Bu yaz Tesislerimizden birinde kalmak için, aşı yaptırmamış konuklarımızdan, tesise varışlarından maksimum 72 saat önce yapılan negatif RT-PCR (nazofaringeal, tükürük) veya antijen serolojik Covid-19 testinin negatif sonucunu veya Covid-19 hastalığının daha önce geçirilmiş olduğuna dair resmi bir belgeyi yanlarında getirmelerini veya rica ediyoruz. Bu durumda, Covid-19'a karşı yapılmış aşılamanın bir kaydı (Yurtdışı tesislerimizde Fransızca veya İngilizce olmak kaydıyla) de kabul edilecektir. **yapılan aşı türüne göre bir veya iki dozun tamamlanmış olması gereklidir. Bu dokümanların ibraz edilmemesi halinde belgelerini ibraz etmeyen konukların tesise girişleri ve konaklama yapmaları mümkün olmayacaktır.
-Kişi reşit değilse refakatçi vasi
-Kişi yetişkin ise refakat eden küçükler

Marakech La Palmeraie

Marakech La Palmeraie

Fas

Tripadvisor: 4.5

Marakeş’ten bir taş atımı uzakta huzurlu bir liman

Fas'ın en yaşlı palmiye bahçesinde bulunan Marakech La Palmeraie'nin güzel bahçeleri, son derece leziz mutfağı ve sıcak karşılaması ile eski mahallelerin samimiyetini yansıtır. Yerel mimari Djemaa el-Fna meydanında veya eski mahallelerde dolaştıktan sonra sizi rahatlatıcı bir sığınakta karşılamak için kiremit, tadelakt, pisé, kırmızı aşı boyası ve renkli zillij fayanslarını birleştirmiştir.

Peki konforlu Le Riad 5'i keşfetmek ister misiniz?Club Med'in sıcaklığından ve dostluğundan taviz vermeden mahremiyet, ayrıcalıklı özel hizmetler ve lüks bir konfor arayanlar için ideal bir seçimdir.

#ClubMed

lindaraneri
viince_r
viince_r

Marakech La Palmeraie tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Haritada göz at

  • SIDI YAHYA LA PALMERAIE
  • MARRAKECH
  • 44 000
  • Upper Atlas Morocco

En yakın varış noktası:

Marakeş havaalanına/havaalanından transfer

20 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

  • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
  • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
  • Bar & Atıştırmalıklar
  • Spor & Aktiviteler
  • Gündüz & Gece Eğlenceleri
  • Daha fazla bilgi alın

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle

Yeni Riad: Exclusive Collection Alanı Kış 2021-2022

Marakeş'teki La Palmeraie tesisimizde saklı bir cevher sizi bekliyor: Le Riad. Exclusive Collection alanı size olağanüstü bir deneyim sunmaya hazır. Bu yıl yenilenen servisler ve detaylarla sizi bekliyor. Tamamen yeniden dekore edilen geniş suitler Fas'ın sıcak ve bakır tonlarındaki renkleriyle ve yerel zanaatkarların yetenekleriyle artık çok daha şık. Odanızın dışındaki ortak alanlarda da konforunuzu artıran yenilikleri keşfedeceksiniz.

Rezervasyona Başlayın

1.Ulaşım seçiniz

Sorunsuz bir seyahat
Uçuşunuzu Club Med ile rezerve edin ve rahat bir yolculuğun tadını çıkarın. Tüm katılımcılar için havaalanından gidiş-dönüş transferleri de dahil edilecektir.
Ulaşım ve transfer bir aradaTesise ulaştığınızda ekibimiz tarafından güvenli karşılamaDeğişebilecek tatil planınıza adapte edilebilir

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3.Fiyat teklifi için kişi sayısı