Tatil hepimizin ihtiyacı

gençliğe geçerken

Hiç bir şeye mecbur değiller , geniş seçenek sunmak bizden seçmek ya da seçmemek onların kararı: Bu bizim 11-17 yaşa özel yeni keşfimiz. Passworld® sadece onlara özel tasarım alanlar, Junior Club Med, kişiye özel dersler...Dilerlerse katılır ya da gün ve gece boyu onlara özel tasarlanan alanlarda dilediklerince, neden zevk alıyorlar ise onu yaparlar.. Bu gün boyu sadece minderlerde yatmak ya da DJ denemeleri yapmak olabilir ya da sadece gökyüzüne bakarak hayal kurmak..Ama istemedikleri sürece onların alanlarına giremeyeceğiniz kesin..

Yeni geçlere özel alanlar

Sadece onlar

Hepimiz biliriz gençliğe geçtiğimiz bu dönemde kendi sınırlarımızı çizeriz ve istemedikçe kimsenin bu alana girmesine izin vermeyiz. Ebeveynlerden ise mümkün olduğunca uzak olmayı.. Evde kutsal alanımız odamızdır , Club Med'de ise odamızın yerini Passworld® alır. Modern ve cool özel dizaynırların tasarladığı bu alanlar sadece 11-17 yaş genç yetişkinlere özeldir .. ve ebeveynler asla giremez!

Okul tatilleri süresince hizmet sunan Passworld® Dünyanın dört bir yanından gelen kendi yaşıtları ile yeni arkadaşlıklar kurup farklı kültürleri tanıyacağı onlara özel alanlar. G.Os® lar ile : film çekimi, mixing, DJ , dans, video oyunları ve çok daha fazlası mümkün ama sadece onlar karar verir ve isterler ise istemezler ise gün boyu sadece gökyüzüne bakarak hayal kurabilirler..