Çocuklarla kayak tatili

Tüm aile kayak tatiline gitmeden önce bilmeniz gereken her şey!

Çocuklarınızı kayak tatiline götürmek doğada vakit geçirmelerini, yeni beceriler edinmelerini, kendine güvenlerinin pekişmesini ve uluslararası arkadaşlıklar edinmelerini sağlayan bir tatil seçeneğidir.

Bir sonraki kış tatilinizde tüm ailenizi mutlu edecek bir deneyim için rehberimize göz atın!

Aile dostu kayak tesislerinde nelere dikkat etmek gerekir?

ÇOCUK PİSTLERİ VE KAR BAHÇELERİ

Çocuklar için özel olaral düzenlenmiş kayak pistleri ve kar bahçeleri olan tesislerde gözünüz arkada kalmayacaktır.

3 yaşına kadar çocuklar için tasarlanan bu güvenli bölgelerde çocuklarınız kar botuyla yürüme ve kayak takma becerilerini geliştirecek. Uzmanlar eşliğinde eğlenerek öğrenecekler.

DİREKT ÇIKIŞLI KAYAK TESİSLERİ

Şayet çocuklarınızın kayak deneyimi varsa yeşil ve mavi pistlerin çoğunlukta olduğu tesisleri seçmenizi öneririz, böylelikle minikler aynı pistlerde tekrar tekrar kaymak zorunda kalmayacaklardır.

Direkt çıkışlı pistler de bir diğer önerimiz, malzemelerini taşıyarak servis beklemek istemeyebilirler. Fransız Alplerinde bulunan tesislerimizin tamamına yakını direk kayak çkışlıdır La Plagne ailelerin sıklıkla tercih ettiği bir tesistir.

Yanımıza ne almalıyız?

DOĞRU EKİPMAN TEMİNİ

Çocuklarla yapılan kayak tatilinde altın kural mümkün olduğunca kiralık ekipman kullanmaktır. Minikler hızla büyüdükleri için geçen sezon aldığınız ekipman bu yıl çoktan küçülmüş olabilir. Eğer ekipmanları kiralayacaksanız kalacağınız tesise en yakın mağazayı bulmaya çalışın. Çocuklarla her sabah ekipman kiralayıp geri götürmek istemeyebilirsiniz. Ekipmanlarınızı Club Med tesislerinden kiralayacaksanız tesisin kayak odasında sizin için muhafaza edilecektir.

Kayak tatiliniz için bavul hazırlarken yanınıza almanız gerekenlere göz atmak isterseniz Bavul Hazırlığı listemize göz atabilirsiniz.

Aile dostu kayak tesisleri

KAYAK VE KAYAK SONRASI DENGESİ

Size ve ailenize uygun seviyede bir kayak tesisi seçmenin öneminden bahsettik, ancak kayak sonrası aktiviteler konusunda da seçeneklere göz atmanızı öneririz. Aile dostu restoranlar,zengin menü, su parkı, sinema hatta sıcak su havuzu gibi seçenekler dinlenme gününüzde veya pistler sonrasında iyi vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Bu konularda Club Med kayak tesisleri oldukça iddialı! Her bir tesis farklı özellikleriyle öne çıkıyor ve kayakseverlerin hem pistte hem de pist dışında eşsiz bir her şey dahil tatil geçirmesi için tasarlanıyor.

Club Med Kayak Tatili - Benzersiz her şey dahil tatil deneyimi

FRANSIZ ALPLERİNDEKİ TESİSLERİMİZ

Alplerin eteklerinde kilometrelerce uzanan pistlerde benzersiz her şey dahil kayak deneyimi

KEŞFET

İTALYAN ALPLERİNDEKİ TESİSLERİMİZ

Mükemmel vakit geçireceğiniz sımsıcak bir ortamda Dolce Vita kayak tatili...

KEŞFET

İSVİÇRE ALPLERİNDEKİ TESİSLERİMİZ

Alp disiplinli kayağın başlangıcı olan sonsuz pistlerde kristal beyazın tadını çıkarın

KEŞFET