Büyük gün için rezervasyon yaptırdığınız andan itibaren seyahatinizi herhangi bir stres yaşamadan planlamanız için Club Med her adımda yanınızda olacak. Club Med deneyiminizin tadını tam anlamıyla çıkarmanızı sağlayacak kaçırılmayacak hizmetleri keşfedin! Bilgilendirmelerimizi almayı kabul ettiğinizde bu hizmetlerin tümü size e-posta vasıtasıyla iletilecek.

KIDS CLUB’A KAYDOLMA

4-17 yaş arasındaki çocuklarınız Club Med’in her şey dahil paketlerinin bir parçası olarak Mini Club® ve Club Med Passworld®’e otomatik olarak kaydolur. 23 aylıktan 4 yaşa kadar olan çocuklara yönelik Baby Club Med® ve 2-4 yaş arasındaki çocuklara yönelik Petit Club Med® ek ücrete tabidir ve tercihinize bağlıdır.

Rezervasyonunuzu yaparken kaydınızı yaptırmanızı ısrarla tavsiye ediyoruz. Kaydolmak için müşteri hesabınıza giriş yapın veya satış temsilcinizle iletişime geçin.

Daha fazla

EASY ARRIVAL SERVİSİ

Kayak ekipmanı kiralama, kayak dersine kaydolma, gerekli çocuk bakımı bilgileri, check-in ve check-out bilgileri... Easy Arrival* hizmetimiz tesise vardığınızda her şeyin hazır olması adına seyahatinizi önceden düzenlemenizi sağlar. Zamandan tasarruf etmenin garantili bir yoludur.
Bu hizmet:
Gümüş, Altın ve Platinum Great Members için tesise varıştan 40 gün önce
Turkuaz Great Members için tesise varıştan 30 gün önce

_*Seçili tesislerde _

Daha fazla

ULAŞIM BİLGİLERİ

Ulaşımın dahil olduğu bir tatil rezervasyonu yaptırdıysanız seyahatiniz ve transferleriniz için gerekli olan tüm belgeler size temin edilir. Ulaşımın dahil olmadığı bir tatil rezervasyonu yaptırdıysanız, tesise transferinizi talebiniz üzerine organize edebiliriz. Tesislerimizin çoğunda park yerleri* bulunmaktadır.

*Ek ücret ile

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KAYAK TATİLİ BAVUL HAZIRLIĞI

Kayak eğitmenlerimizden mükemmel kayak tatiliniz için bavul hazırlama ipuçları, güvenli, konforlu ve eğlenceli bir tatil için göz atın!

KEŞFEDİN

Alternatİf Kar Sporları

Kayak ve snowboard dışındaki popüler kar sporlarını sizin için listeledik! Kar üzerinde herkese uygun bir aktivite var!

KEFŞEDİN

SNOWBOARD DENEDİNİZ Mİ?

Snowboard biraz zor görünüyor olabilir, hatta uzun süredir kayak yapsanız bile! Gerçek şu ki pistlere yeni adım atanlar için harika bir spordur.

KEŞFEDİN