Yazınızı Alplerde geçirmeye ne dersiniz?

Tignes 4§ & Espaces Exclusive Collection

Fransız Alpleri

Göller ve buzullar arasında pillerinizi şarj edin:
Göz alabildiğine dağlar, 3656 m rakımda doruğa ulaşan bir buzul, 2100 m'de bir göl... Tignes'teki dağ, güzelliğin doruklarına ulaşıyor ve çok çeşitli aktiviteleri saklıyor. Yepyeni Club Med Tignes, tesisin imajını yansıtıyor: dinamik, aile dostu ve şenlikli. Güneye bakan 4 terası, açık yüzme havuzu ile tesis, daha fazla heyecan için doğaya ve açık hava aktivitelerine kararlılıkla yöneliyor. Lüks ve özgürlük arasındaki mükemmel birleşim olan Espace Exclusive Collection, benzeri görülmemiş düzeyde hizmetler ve benzersiz bir deneyim sunuyor

Tignes de yazı keşfedin

Val d'Isère Exclusive Collection

Fransız Alpleri

Olağanüstü bir köyün uyumu:**
Vadinin ayaklarında yer alan bir köy, taş ve ahşap dağ evleri... Alpler'in en otantik sayfiye yerlerinden biri olan Val d'Isère'in büyüsüne hoş geldiniz. Lüks ve samimi bir ortama dönüştürülen yepyeni Resort Club Med Exclusive Collection Val d'Isère, doğayla yeniden bağlantı kurmak isteyen aileler ve birinci sınıf hizmetler için idealdir. Yürüyüş ve elektrikli dağ bisikleti gibi açık hava etkinliklerinin ötesinde, Val d'Isère Resort, ilahi yemeklerle tamamlanan eşsiz bir Spa ve Yoga programı ile sağlıklı inzivalar için mükemmel bir ortam sunuyor.

Peisey-Vallandry 4§

Italyan Alpleri

1.600 m yükseklikte Tarentaise vadisinin çukurunda yer alan tesis Peisey-Vallandry, İtalyan Piedmont'un kalbinde bir dağ evleri köyüdür. Bu tesis, Savoyard maharetini samimi bir atmosferde kutluyor. Dağınıza konforlu bir şekilde kurulmuş rahat ve aile cazibesi ile lodge.
2023 yazı için:
Tesis, bar ve teraslı yeni gurme Lounge'a ev sahipliği yapacak: La Tratorria ve tamamen yeniden dekore edilmiş özel restoran ve şarap mahzeni La Tana.
17 yeni dağ evi, 2023 yazı için 105 odanın yanı sıra yeni bir yüzme havuzu ve açık teras ile resepsiyon alanlarının dış cephesinin yeniden geliştirilmesini sunacak. "

Yazın Peisey-Vallandry keşfedin

...ve yeni Club Med 2 rotaları

Bu yaz Club Med 2 denize açılacak

"Akdeniz'in en güzel kıyılarını ve UNESCO sitelerini keşfetmek:

§ Doğu Akdeniz'de, çoğu UNESCO mirası olarak sınıflandırılan anıt ve kalıntıları keşfetmek için 21 günlük bir yolculuk, efsanevi beş direkli yatımızın 18 mola vermesiyle ortaya çıkıyor.

§ Ege Denizi'nde, Kiklad takımadalarının incilerini keşfetmek için Yunanistan ve Türkiye arasında 21 duraklık güzergahlar: Sifnos, Paros, Delos, Mikonos.

§ Amalfi Sahili'nin sarı ve koyu sarı cephelerine tünemiş Yunanistan köyleriyle İyon Denizi'nde.

Yaz 2023 Yolculuklarını Keşfedin

Bunlar da ilginizi çekebilir

Çocuklar ücretsiz

Ailenizle bir araya gelin ve canlandırıcı bir tatilin tadını çıkarın. 6 yaşa kadar ücretsiz konaklama.

Keşfet

Yazın dağı yaşamak

Yaz tatiliniz için Fransız ve İtalyan Alplerinin kalbindeki 8 Tesisimizi keşfedin

DANIŞMA