Yeniliklerle dolu bir yaz

Magna Marbella 4§

Güney İspanya

Sierra Blanca'nın eteğinde ymeyeşim bir vaha... Magna Marbella Endülüs kültürünün izinde, zıtlıklarla zenginleşen bir bölgenin mükemmel bir yansıması.
Sakinlik ve neşe, güneş ve ferahlık karışımı bir kokteyli yudumlamak gibi.
Bir yandan bu eşsiz bölgenin hazinelerini keşfederken, tesisin ferahlatan bahçe ve sularında serinleyeceksiniz. Aileler için onlarca aktivite ve İspanyol kültürünün yansımalarıyla eşsiz bir tatil sizi bekliyor.

Québec Charlevoix 4§

Kanada

Québec Charlevoix 4§'ye hoş geldiniz! Ünlü St Lawrence Nehri'ne bakan doğayla bütünleşmiş konumuyla sizi Kanada'nın gözalıcı manzaralarının tadını çıkarmaya davet ediyoruz. Doğayla bütünleşeceğiniz aktiviteler, çağdaş mimari ve geleneksel kültürün birleşimiyle tasarlanan bir konaklama sunan Charlevoix yaz aylarında dağ tatili deneyimlemek isteyenler için ideal bir seçenek. Gurme Lounge'da akçaağaç şurubu ve buzlu şarap gibi yerel tatların tadını çıkaracak, gün içinde ailelere özel tasarlanan aktivitelerle doğayla ve ailenizle birlikte olmanın keyfini yaşayacaksınız.

Marrakech la Palmeraie

Exclusive Collection alanı Riad'ın yenilenmesi ile, Marrakech tesisimiz sizi yeniden keşfetmeye davet ediyor!

DAHA FAZLA

Yasmina

Akdeniz'de geleneksel ile modernin harmanlandığı bir deneyim için Yasmina sizi bekliyor, yenilikleriyle ilk siz tanışın.

DAHA FAZLA

La Plantation d'Albion Club Med

Mauritius’da rafine bir tasarım ve tatil deneyimi vaadeden, Plantation d'Albion Exclusive Collection tesisimiz yenilenen yüzüyle gelecek yaz sizi bekliyor

DAHA FAZLA

Club Med 2 Yelkenli, yeni rotalarıyla

Club Med 2 Yelkenli, 30. yıl şerefine yepyeni rotalarla

** Bu yaz **, Club Med 2'nin yelken açacağı rotalar:

§ ** Akdeniz'den ** ** Kızıldeniz'e ** iki benzersiz güzergah üzerinde. Sahra'nın kum tepeleri boyunca Süveyş Kanalı'ndan geçerek Ürdün'ün antik hazinelerini keşfedeceksiniz. Ardından Kahire'deki yeni Büyük Mısır Müzesi'ni ve medeniyetinin büyüklüğüne tanıklık eden Giza piramitlerini ziyaret ederek sonlandıracaksınız.

§ ** Ege Denizi'nde **, Kiklad takımadalarının incilerini keşfetmek için Türkiye ve Yunanistan arasındaki rotalarla: Sifnos, Paros, Delos, Mikonos.

§ ** Adriyatik Denizi'nde **, Doges Şehri gibi bölgenin harikalarını ve büyüleyici Ketor'u keşfetmek için tam 17 mola yeri.

DETAYLI ROTA PROGRAMI

Yaz 2022 Cruise turlarımız

Bunlar da ilgilinizi çekebilir

Tekliflerimiz

Club Med ile yaz veya kış, tüm tatil tekliflerini keşfedin

KEŞFEDİN

Güneşli Tatiller

Her şey dahil tatil paketinize neler dahil?

KEŞFEDİN

Aile tatilleri

Club Med ile aile tatilleriniz unutulmaz olacak.

KEŞFEDİN