2024 Yaz'ında sizleri bekleyen yenilikler:

Gregolimano, Marakeş, Vittel...
En güzel tesislerimiz tatiliniz için sizi bekliyor.

Yeni Gençlik Programı : Teens Club ve Chill Pass

Club Med, gençler için sunduğu iki yeni programla kulüplerini yeniliyor. Bir yanda 11-13 yaş grubuna yönelik Teens Club Med, diğer yanda ise 14-17 yaş grubu için Chill Pass Club Med.

Yenilik
1/2

Hayalinizdeki tatili bulun

Filtreler

İlham alın...

Gençler için yeni teklifimiz, Akdeniz'deki yelkenli kruvaziyer seyahatlerimiz...

Yazınızı Alplerde geçirmeye ne dersiniz?

Tignes 4§ & Espaces Exclusive Collection

Fransız Alpleri

Göller ve buzullar arasında pillerinizi şarj edin:
Göz alabildiğine dağlar, 3656 m rakımda doruğa ulaşan bir buzul, 2100 m'de bir göl... Tignes'teki dağ, güzelliğin doruklarına ulaşıyor ve çok çeşitli aktiviteleri saklıyor. Yepyeni Club Med Tignes, tesisin imajını yansıtıyor: dinamik, aile dostu ve şenlikli. Güneye bakan 4 terası, açık yüzme havuzu ile tesis, daha fazla heyecan için doğaya ve açık hava aktivitelerine kararlılıkla yöneliyor. Lüks ve özgürlük arasındaki mükemmel birleşim olan Espace Exclusive Collection, benzeri görülmemiş düzeyde hizmetler ve benzersiz bir deneyim sunuyor

Tignes de yazı keşfedin

Val d'Isère Exclusive Collection

Fransız Alpleri

Olağanüstü bir köyün uyumu:**
Vadinin ayaklarında yer alan bir köy, taş ve ahşap dağ evleri... Alpler'in en otantik sayfiye yerlerinden biri olan Val d'Isère'in büyüsüne hoş geldiniz. Lüks ve samimi bir ortama dönüştürülen yepyeni Resort Club Med Exclusive Collection Val d'Isère, doğayla yeniden bağlantı kurmak isteyen aileler ve birinci sınıf hizmetler için idealdir. Yürüyüş ve elektrikli dağ bisikleti gibi açık hava etkinliklerinin ötesinde, Val d'Isère Resort, ilahi yemeklerle tamamlanan eşsiz bir Spa ve Yoga programı ile sağlıklı inzivalar için mükemmel bir ortam sunuyor.

Yeni dağ evleri teklifi

Dağ evinizin sıcak ve samimi ortamında, bir dizi kişiye özel ve rakipsiz hizmetle, tam bir huzur içinde aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte olmanın lüksünü yaşayın.

§ Samimi bir koza: Şale dairenizde kişiselleştirilmiş bir karşılama, ünlü tasarımcılar tarafından tasarlanmış alanlar...
§ Tüm konaklamanız boyunca kişiye özel hizmet ve destek
§ Şale dairenizde, ana tesiste ya da kayak merkezinde zengin bir lüks hizmet yelpazesi

Keşfedin