İptal durumunda iade hakkı*

Türkiye tesislerimizde 11 Mayıs 2020 itibariyle yapacağınız rezervasyonlarınızda Covid 19'a bağlı iptal durumunda, depozito ve bakiye için ödenen tutarlar ulaşım maliyetleri hariç geri ödenecektir. Ulaşımlı rezervasyonlarda, paketinizin ulaşım içeren tutar için havayolu şirketinin iptal koşulları uygulanacaktır.Bu kurallar 11 Temmuz-18 Eylül tarihlerinde Türkiye tesisleri için yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.

Türkiye'nin en güzel sahilleri

Birlikte güvenle

Bu yaz, tatilinizin masmavi gökyüzü altında ve huzurla geçmesi için her şeyi düşündük. Güvenli bir tatil deneyimini yaşamanız önceliğimiz dolayısıyla ekiplerimizle gerekli tüm önlemleri** alıyoruz.

KEŞFEDİN

Bunlar da ilginizi çekebilir

Kişibaşı gecelik 1030 TL'den başlayan fiyatlarla

Yaz tatili uzun süredir bu kadar özlenmemişti! Antalya'nın en güzel sahilinde konumlu Palmiye bu yaz da sizi bekliyor!

KEŞFEDİN

Çocuklara Ücretsiz

• 6 yaş altı: Tüm yıl güneşli tesislerde ÜCRETSİZ KONAKLAMA
• 2 yaş altı: Ücretsiz ulaşım
• 6-11 yaş: Konaklama bedelinde % 50'ye kadar indirim
• 12-17 yaş: Konaklama bedelinde % 20'ye kadar indirim

KEŞFEDİN

Kış Erken Rezervasyon

Kış tatiliniz için seçimnizi hemen yapın, dilediğiniz tarihte dilediğiniz tesiste premiun her şey dahil tatiliniz için erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

KEŞFEDİN

*Türkiye tesislerimizde 11 Mayıs 2020 itibariyle yapacağınız rezervasyonlarınızda Covid 19'a bağlı iptal durumunda, depozito ve bakiye için ödenen tutarlar ulaşım maliyetleri hariç geri ödenecektir. Ulaşımlı rezervasyonlarda, paketinizin ulaşım içeren tutar için havayolu şirketinin iptal koşulları uygulanacaktır.Bu kurallar 11 Temmuz-18 Eylül tarihlerinde Türkiye tesisleri için yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.

Teşekkürler Yaz Kampanyası

***Önlemlerimiz bilimsel komitemizin desteği ile geliştirilmiştir ve yerel mevzuata göre değişiklik gösterebilir.