Club Med'de kayakla geçen bir gün, dağların keyfini sınırsızca yaşamak demektir. Tipik bir günün örneğini keşfedin *!

08:30 – GÜNE HUZURLA BAŞLAYIN

Yavaşça uyanırsınız ve enerjinizi yenilemek için gurme kahvaltının tadını çıkarırsınız, ardından kayak ekipmanınızı almak için kayak odasına gidersiniz.

09:30 – PİSTLERİN FETHİ

Konaklamanıza dahil olan kayak veya snowboard derslerine katılmak isterseniz, grubunuzla ve eğitmeninizle tesisin önünde buluşacaksınız: Tesislerimizin neredeyse tamamı pistlerin eteğinde yer almaktadır!
İlk sabah kayak yapmaya gidelim! ESF * eğitmeniniz, grubun seviyesine, isteklerinize ve iklim koşullarına uyum sağlar, böylece tam güvenlik içinde alanın keyfini tam olarak çıkarabilirsiniz.

*İtalya ve İsviçre'de İtalyan ve İsviçre kayak okulu

12H – SAMİMİİ ÖĞLE YEMEĞİ

Kayakla geçen bir sabahın ardından, sevdiklerinizle veya kayak grubuzla yemek yemeden önce, isteğe göre keyifli bir aperitif için G.Os®larımız pisterin eteğinde sizi bekliyor. Çeşitli sıcak atıştırmalıklar, salatalar veya yöresel yemekler ... Tüm istekler yerine getirilir.
Bazı tesislerde*, ortak bir dağ restoranında pistlerden doğrudan inişle öğle yemeği yiyorsunuz.
Biliyor musunuz? Ayrıca, aynı kayak alanında yer alan aynı bölgeden başka bir Club Med'de yemek yeme olasılığınız de vardır.

*St. Moritz Sun King, Pragelato Sestriere'de sunuluyor

13:30 - HAYDİ PİSTLERE!

Bağımsız olarak veya grubunuzla, öğleden sonra kayak yapmak için pistlere çıkarsınız. Eğitmeninizin yanı sıra, bölgeyi keşfetme, öğrenme ve keyifli anlar birbirini takip ederek seviyenize göre en güzel hisleri yaşamanızı sağlar... Ve zirvelere ulaşırsınız!

16:00 - GURME İKİNDİ

Son inilen pistlerin ardından en minikler abi, ablalar herkes bir arada, gurme bir atıştırmalık için buluşuyor. Sıcak içeceklerin yanı sıra tuzlu atıştırmalıklar, gözlemeler, waffle'lar, meyveler ve diğer lezzetler sizi bekliyor. Tatilin şahane hikayelerini paylaşmak için mükemmel bir zaman!

17:00 BAŞBAŞA ZAMAN

Çabadan sonra konfor! Yüzme havuzunda birkaç kulaç, spa'da bir masaj*, fitness dersi: Tesis pillerinizi şarj etmek için zengin aktivitelerle dolu. Ama belki de en iyi rahatlama, en yakınınızla bir anı paylaşmak olacaktır. Sadece siz aileniz veya diğer yarınız.

*Ekstra

19.00 – AKŞAM TADIMLARI

Akşam yemeğinden önce tesis barında sıcacık bir aperatif sizi bekliyor. Canlı müzik grubunun akortları veya G.Os® tarafından düzenlenen eğlence eşliğinde günün kokteyllerinin ve diğer ikramların tadını çıkarabilirsiniz. Fransız mutfağından dünya lezzetlerine veya Savoyard spesiyalitelerinden şeflerimizin hazırladığı lezzetlerle her gün ayrı damak tadınıza hitap edecek.

21:30: SAHNEDE!

Dans, mizah, tiyatro, sihir, şarkı... G.O®'larımız haftada birkaç kez sanatsal bir performans için sizlerle buluşuyor. Tatil sona ermeden ise çocuklarınız sahne alıyor. Gelip onları alkışlayın." !

22:00: DANS PİSTİNDE

Gösteriden sonra kendinize rehberlik edin! Dilerseniz, G.O®'larımız ve sadık G.M'lerimiz® sizi öğrenmesi kolay ünlü Club Med koreografileri olan Crazy Signs ile tanıştıracak.
akşamları çeşitli eğlencelerin tadını çıkarabilirsiniz: oyunlar... veya sadece dans pistinde veya barda bir kokteyl etrafında dostça bir an. Gün yüksek bir notla bitiyor!

*Örnekdir, bir tesisten diğerine değişiklik gösterebilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Club Med'de kayak yapmayı keşfedin

Club Med'de kayakla ilgili tüm bilgilerimizi keşfedin

Daha fazla detay

KAYAK KİRALAMA: CLUB MED SİZİ NASIL DESTEKLER

Kayak, snowboard, hedikle yürüyüş veya batonlu yürüyüş hayranı mısınız? Club Med sizi konaklamanıza dahil olan bu aktiviteleri keşfetmeye veya bu aktivitelerde ilerlemeye davet ediyor.

Daha fazla bilgi edin

HER ZEVK İÇİN KIŞ SPORLARI

Kayak ve snowboard'a ek olarak, kızakla kayma, muhteşem karlı manzaralarda yürüyüş yapma veya buz pateni ile kendinizi baştan çıkarılmaya bırakın.

Daha fazla bilgi edin