Anahtar Sözlük

Club Med diliyle konuşmak

Unutulmaz bir deneyim için eşsiz bir dil

Great Members, Village, Chief of Village… Club Med tatillerinizde sıklıkla karşılacağınız terimlerden sadece bazıları.
Tesise girer girmez,Club Med deneyimini yaşamaya başlayabilmeniz için, tatiliniz boyunca yaşantınızın bir parçası olacak özel sözcüklerimizi hemen keşfedin . Her ruh halinize uyum sağlayacak özel bir lisan geliştirdik.

VILLAGE / KÖY

Tatil beldelerimizi, çok özel, güvenli ve samimi oldukları için ve ayrıca misafirlerimiz arasında özel topluluk ve aile duygusunu daha samimiyetle hissettirmek amacıyla köy olarak adlandırıyoruz.

CHIEF OF VILLAGE / KÖY ŞEFİ

Yerinde, ekibi yöneten ve tatil beldesinin günlük işlerini denetleyen tesis müdürüdür.

GREAT MEMBERS

veya G.M.ler

"Sizlersiniz!
'G.M.' terimi Orijinal Fransızca'dan 'Gentil Member-Nazik Üyeler' olarak çevriliyor, ancak misafirlerimize verdiğimiz öneme atıfta bulunmak için 'Great Member-Büyük Üyeler' anlamıyla daha sık kullanıyoruz."

GRACIOUS ORGANIZERS

veya G.O.'lar

Tatil beldesine ait ekibimize verilen ünvan.
Heyecan verici programlar, etkinlikler ve aktivitelerle sizleri eğlendirerek, tatilinizi eşsiz kılarlar. 'Club Med deneyiminin kalbi ve ruhu' olarak adlandırılırlar.

CRAZY SIGNS

Herkes tarafından öğrenmesi kolay ve eğlenceli, özel koreografi eşliğinde yapılan danslar . Her an arasına katılabileceğiniz benzersiz Club Med şenlik ruhunun eşsiz bir parçasıdırlar. Sadece istemeniz yeterli GO'larımız büyük bir zevkle size öğretecektir!

GECE TEMALARI

G.M.'lerimizi, G.O.'larımızın her geceye özel giydikleri farklı renk ya da konsept temalı kıyafetlere eşlik ederek akşam eğlencelerine ve partilerine, bu temalara uyarak katılmaya davet ediyoruz. Tamamen size kalmış, kararınızda özgürsünüz ancak Club Med ruhunu GO'larımızla doyasıya paylaşmanın en kolay ve eğlenceli yoludur.

CLUB MED PASS

Tesise ait Club Med kredi kartı sayesinde, tatil alışverişleriniz hiç bu kadar kolay olmamıştı! Tesise girer girmez Club Med deneyiminizin keyfini çıkarabilmek için resepsiyondan hemen talep etmeyi unutmayınız.

PREMIUM HER ŞEY DAHİL TATİL

"Gevşemenize ve yenilenmenize en iyi şekilde yardımcı olmak için, rüya tatilinizde gerekli tüm hizmetleri içeren bir pakete sahibiz.
Dilediğiniz havayolu ve uçuş konforu ile ulaşım, havaalanı otel transferleri, tercihinize uygun oda kategoride konaklama ve sınırsız lezzetli yemek-limitsiz bar , aynı zamanda siz ve çocuklar için eksiksiz bir kişiselleştirilmiş aktivite ve spor dersleri yelpazesi. Stres yok. Kısıtlama yok. Doğal yenilenmenin eşsiz mutluluğu."