Club Med diliyle konuşmak

Unutulmaz bir deneyim için eşsiz bir dil

Great Members, Village, Chief of Village… Club Med tatillerinizde sıklıkla karşılacağınız terimlerden sadece bazıları.
Tesise girer girmez,Club Med deneyimini yaşamaya başlayabilmeniz için, tatiliniz boyunca yaşantınızın bir parçası olacak özel sözcüklerimizi hemen keşfedin . Her ruh halinize uyum sağlayacak özel bir lisan geliştirdik.

VILLAGE / KÖY

Tatil beldelerimizi, çok özel, güvenli ve samimi oldukları için ve ayrıca misafirlerimiz arasında özel topluluk ve aile duygusunu daha samimiyetle hissettirmek amacıyla köy olarak adlandırıyoruz.

CHIEF OF VILLAGE / KÖY ŞEFİ

Yerinde, ekibi mükemmel yöneten ve tatil beldesinin günlük işlerini itina ile denetleyen tesis müdürüdür. Misafirlerini en iyi şekilde ağırlamakla yükümlü ev sahibidir.

GREAT MEMBERS

veya G.M.ler

"Sizlersiniz!
'G.M.' terimi Orijinal Fransızca'dan 'Gentil Member-Nazik Üyeler' olarak çevriliyor, ancak misafirlerimize verdiğimiz öneme atıfta bulunmak için 'Great Member-Büyük Üyeler' anlamıyla daha sık kullanıyoruz."

GRACIOUS ORGANIZERS

veya G.O.'lar

Tatil beldesine ait ekibimize verilen ünvan.
Her biri konusunda deneyimli ve diplomalı eğitmenlerimiz, görevlilerimiz heyecan verici programlar, etkinlikler ve aktivitelerle tatilinizi eşsiz kılar, mükemmel bir hizmet anlayışı ve güleryüz ile gün boyu sizlere ardımcı olurlar. 'Club Med deneyiminin kalbi ve ruhu' olarak adlandırılırlar.

CRAZY SIGNS

Herkes tarafından öğrenmesi kolay ve eğlenceli, özel koreografi eşliğinde havuz başı ve şovlar sonrasında köy şefi, GO lar ve GŞ lerimizle hep birlikte yapılan Club Med klasiğimiz danslar . Dilediğinizde her an arasına katılabileceğiniz benzersiz Club Med şenlik ruhunun eşsiz bir parçasıdırlar. Sadece istemeniz yeterli GO'larımız büyük bir zevkle size öğretecektir!

GECE TEMALARI

G.M.'lerimizi, G.O.'larımızın her geceye özel giydikleri farklı renk ya da konsept temalı kıyafetlerine eşlik ederek akşam eğlencelerine ve partilerine, bu temalara uyarak katılmaya davet ediyoruz. Tamamen size kalmış, katılmamakta tabi ki özgürsünüz ancak Club Med ruhunu GO'larımızla doyasıya paylaşmak olduğunda tercihiniz programlarda günün temasına bakmanız yeterli olacaktır.

CLUB MED PASS

Tesise ait Club Med kredi kartı evya bilekliği sayesinde, tatil alışverişleriniz hiç bu kadar kolay olmamıştı! Tesise girer girmez Club Med deneyiminizin keyfini çıkarabilmek için resepsiyondan hemen talep etmeyi unutmayınız. Butik, masajm bakım ya da özel kav şarabınız pass bilekliğiniz ile çok kolay ..

PREMIUM HER ŞEY DAHİL TATİL

"Hayalini kurduğunuz tatilinizde gerekli tüm hizmetleri ve çok daha fazlasını içeren, rahatlamanıza ve yenilenmenize en iyi,en hızlı ve en güvenli şekilde yardımcı olacak, benzersiz bir tatil paketi sunuyoruz.

Dilediğiniz havayolu ve uçuş konforu ile ulaşım, havaalanı otel transferleri, tercihinize uygun oda kategorisinde konaklama ve sınırsız lezzetli yemek-limitsiz bar, aynı zamanda siz ve çocuklar için eksiksiz bir kişiselleştirilmiş aktivite ve spor dersleri yelpazesi. Stres yok. Kısıtlama yok. Doğal yenilenmenin eşsiz mutluluğu."