Kanada Öne Çıkanlar

Dağlar ve nehirlerle çevrili bir cennet

  • St Lawrence nehrinin muhteşem manzarası eşliğinde kayak deneyimi
  • Tüm seviyeler için çok sayıda pist seçeneği ve pist dışı kayak
  • Rockies'in Doğusundaki en büyük dikey düşüş
  • Ülkenin en yüksek yıllık kar yağışı: 6,5 m (21,3 ft)
  • 7.5 km uzunluğunda olağanüstü bir kızak koşusu

Yerel Lezzetlerin Tadını Çıkarın

Av etleri, peynirleri, ekmekleri, küçük birahaneleri ve diğer lezzetleriyle ünlü Fransız-Kanada mutfağının zevklerini keşfetmek için "Route des saveurs" turuna çıkın. İlkbaharda şeker kulübeleri, meşhur yerel akçaağaç şurubunun da yer aldığı tatlı ve tuzlu lezzetlerle kapılarını açıyor.

Büyüleyici Bir Yer

Kış sporlarına ara verin ve ülkedeki en fazla sanat galerisi yoğunluğuna sahip Baie St Paul veya bir Casino ve güzel bir deniz manzarası bulabileceğiniz La Malbaie gibi şirin yerel köyleri ziyaret edin.

Heyecan Verici Yamaçlar

Yokuştan aşağı doğru ilerlerken heybetli St Lawrence nehrinin manzarasının tadını çıkarırken zirveden aşağıya kolayca kayak yapın. Arazi, Triple Black Diamond yolu gibi zorlu pistlere ek olarak orta seviyeler ve yeni başlayanlar için de uygun pistlere sahiptir. Kar ayakkabısıyla yürüyüş, kros kayağı, köpekli kızak ve dağ turu gibi yeni bir şey deneyin.

Kanada kısa kısa...

** Ortalama Uçuş Süresi: ** 11 - 14 saat
** Zaman Farkı: ** -8 saat
** Para Birimi: ** Kanada Doları
** Ziyaret edilecek en iyi aylar: ** Aralık - Mart
** Öne çıkanlar: ** Manzaralı kayak pistleri ve Fransız mirası
** Diller: ** Fransızca ve İngilizce

Kanada Quebec'teki tesisimiz

Club Med, en etkileyici manzaraları sunan gözalıcı dağlara ve dünyadaki en uzun kayak sezonunlarından birine sahip Kanada'daki ilk tesisini gururla sunar. Kış sporları hayranları tüm sezon boyunca kendilerine uygun pistleri bulacaklar. Kanada kültürünü ve yerel yaşamı merak edenler, güzel sanatlar, muhteşem tatlar ve kış gecelerini kahkaha ve neşeyle dolduran hanlarla kend

Quebec Charlevoix

Québec şehrinin kuzeyinde, Amerika kıtasında açılan en yeni kayak tesisimiz sizlere yeni bir kayak deneyimi sunuyor: St Lawrence Nehri'nin nefes kesen manzarasıyla gözalıcı yamaçlardan aşağı kayma zamanı! Keşfedilecek çok şey bulunan bir bölgenin kalbinde yer alan tesisin mimarisi, modernliği geleneksel Kanada tarzıyla birleştirerek doğal manzaranın içinde uyumlu bir şekilde konumlanıyor. Mevsim değiştikçe manzaranız da değişiyor ancak büyüleyiciliğinden hiç bir şey kaybetmiyor.Yıl boyunca sizi bekleyen aktivitelerin tadını çıkaracaksınız.

Bunlar da ilginizi çekebilir...