Kuzey Kutup Dairesi'nden Karayip Denizi'ne, karla kaplı beldelerden kumsallara uzanan Yeni Dünya, çok çeşitli
bitki ve hayvan türlerine ev sahipliǧi yapıyor. Gür tropikal ormanlarda Maya medeniyeti gibi büyük medeniyetlerin izlerine rastlamak mümkün. Burada herkes için keşfedilmeyi ve yeniden fethedilmeyi bekleyen bir çok şey var. Keşife hazır mısınız? Club Med güvencesi ve eşsiz her şey dahil formülü ile benzersiz kılın..

MEKSİKA TATİLİ

Meksika, doǧu kıyısından batıdaki sahillerine uzanan gür ve tropikal ormanları, mükemmel Maya apınakları, alize rüzgarlarının okşadıǧı kristal mavisi sulara sahip uzun kumsallarıyla ziyaretçilerini büyülüyor. Premium Her Şey Dahil tesislerimizde kristal kumun ve şeffaf suların keyfini çıkarın!

MEKSİKA`DA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

KANADA TATİLİ

Kanada'da her şey dahil bir tatil ile gözalıcı ve vahşi doğayı keşfedin. Doğanın hüküm sürdüğü bu topraklarda, tüm yıl tüm duyularınızla hissedilecek bir macera sizi bekliyor. Kanada'da unutulmaz bir her şey dahil kayak tatili deneyimi yaşayın ve Maple Leaf Country'nin inanılmaz parklarını ve manzaralarını keşfedin.

KANADA`DA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

AMERİKA TATİLİ

Bir tatil yeri olarak ABD'yi düşündüǧünüzde bulamayacağınız hiçbir şey yok! Batı yakasından doǧu yakasına, güneyden kuzeye, ABD'de sınırsız imkanlar sunan geniş alanlar var. Diğer her şeyde olduğu gibi tatil olanakları yönünden de ülkenin öncülük ruhu kendini gösteriyor!

AMERİKA`DA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN