Hiçbir zaman unutulmayacak tatiller hediye edin sevdiklerinize

Yılınızı en güzel şekilde kapamaktan daha iyi bir hediye olabilir mi?
Noel veya Yılbaşı için, aileniz veya arkadaşlarınızla, ayaklarınız taze karda veya beyaz kumsalde, en güzel tatillerinizi geçirmek için Club Med'i seçerek onları olması gerektiği gibi, en unutulmaz anılarınızda yer edecek şekilde kutlayın: daha önce hiç olmadığı kadar..Birlikte özgürce ve gönül rahatlığı ile !

Birlikte masal dünyasına

Birlikte olma arzusu. Sevdiklerinizle olmak. Eşsiz anları hep birlikte paylaşmak. Yeni yılı karşılamanın en büyük özelliği. İşte fırsat karşınızda: Bu yıl diğerlerinden farklı olmalı. Çünkü evet,buna hiç olmadığı kadar ihtiyacımız var.. Dağlarda ya da rüya destinasyonlarda büyülü bir Noel, eşi benzeri görülmemiş bir Yılbaşı gecesine davet ediyoruz sileri. Evim güzel evim, tabii ki... Ama Club Med'im güzel Club Med'im in de kulağa hoş geldiğini kabul edin!

Samimi bir o kadar görkemli

Ailecek, arkadaşlarla, ya da başbaşa: Noel ve Yeni Yıl, sevdiklerimizle birlikte yaşanır. Sihirli olmasının sırrı da bu olmalı. Bu yüzden şaşırtıcı süprizlere hazır olun! Noel Baba'nın kızakla geldiğini görmek istiyorsa çocuklarınız peki neden bu su kayağı ile olmasın! Doruklarda kaz ciğerinin ve fondünün tadına varmak, tropik bölgelerde eşsiz bir hindi ziyafeti çekmek istemez misiniz? Gözlerimizde yıldızların parlamasını ve partilerin ışıl ışıl gece kadar güzel olmasını?

Sresten uzak gönül rahatlığı ile bir mola

Son Noel alışverişi için raflardaki yarışı unutun, kurulacak masayı hazırlanacak menüyü unutun, her türlü yükümlülükden şuaf olun. Club Med sizin mutluluğunuz için her şeyle ilgileniyor. Bu yıl, tatiller olağanüstü derecede zengin ve hiç olmadığı kadar rahatlatıcı olmalı. O halde kendinizi bırakın… Görünürdeki tek küçük bulut, sizin üzerinde uçacağınız buluttur.

Dağlarda yılbaşı geçirmek için en güzel tesislerimiz

Doruklarda Sihirli Noël

Kalın beyaz ceketlerine bürünmüş doruklar, yıldızlı gökyüzü ve elflerinizin yanaklarını pembeleştiren o temiz hava. Bir aile Noelinin büyüsünü yüceltmek için dağdan daha iyi bir ortam yoktur. Her Şey Dahil kayak tatillerimizle, hiçbir şey düşünmeden Noel'in tüm büyüsünün tadını çıkaracaksınız. Menünüzdeki son alışverişler için raflarda koşuşturmayı, masayı ve her türlü yükümlülüğü unutun. Sizin için güvenliği unutmadan, sihir ve şenliği birleştiren harika bir program hazırladık.

Noel tatilini geçirebileceğiniz tesislerimizi keşfedin

Sizi nelerin beklediğine göz atın

NOEL ARİFESİ :
Masmavi gökyüzü ve taze kristal kar, gün ilahiydi. Güneş dağların ardında kaybolurken kayaklarınızı çıkarırsınız. Parti başlasın !
** 16:30 **: Noel Baba, kızakla, kayakla veya diğer olağandışı yollarla Club Med'e geldiğinde her şey masalsı olur. Saf bir sihir anı.
** 19:00 **: Noel Baba'nın elfleri sizi canlı müzik eşliğinde kendi alemlerinde bir gurme aperatifin tadını çıkarmaya davet ediyor.
** 20:30 **: Şimdi size sunulacak şahane yılbaşı yemeğini oluşturan tüm lezzetleri keşfetme zamanı.
** 22:30 **: Bu akşamı harika bir notla bitirmek için, genç ve dingin aktivitelere yer açın.

§ NOEL GÜNÜ :
** 09:30 **: Bir önceki günün büyüsüyle hala uçuyor, ıssız pistlerde hafifçe salınıyorsunuz.
** 12:30 **: Ve bu zamansız güne devam etmek için inanılmaz bir Noel yemeği sizi bekliyor. Orada tüm gurme lezzetleri bulacaksınız.
** 17:00 **: Tüm çocukların hediyelerini açma vakti. Merak ve sevinç çığlıkları garanti!

Örnek olarak verilen tipik program, bir Tesisten diğerine değişmesi muhtemeldir ve mevcut sağlık standartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Noel tatiliniz için tekliflerimizi keşfedin

Güneşli sahillerde en iyi Noel ve Yılbaşı tesisleri

Güneşli sahillerde sihirli bir Noel

Bu Noel, bir değişiklik ister misin? Seçim size ait! Ailenizle birlikte eşsiz bir Noel arifesinin sıcaklığını yaşamak için eşsiz bir plaja ve güneşe gidin. Güvenliği unutmadan, sihir ve şenlikleri bir araya getiren harika bir program hazırladık. Sizleri nelerin bekleyeceğini keşfedin

§ NOEL ARİFESİ:
25 derecede sudan çıkıyorsunuz. Güneş ışınları omuzlarınızı okşuyor. Bu 24 Aralık zaten benzersiz. Ve bu sadece başlangıç…

** 16:30 **: Su kayağı, katamaran veya diğer olağandışı yollarla Noel Baba, Club Med'e geldiğinde her şeyi masal dünyasına çevirir. Benzersiz bir sihir anı.

** 19:00 **: Noel Baba'nın elfleri sizi canlı müzik eşliğinde kendi alemlerinde bir gurme aperatifin tadını çıkarmaya davet ediyor.

** 20:30 **: Şimdi size ayrılan Noel yemeğini oluşturacak tüm lezzetleri keşfetme zamanı.

** 22:30 **: Bu akşamı genç ve daha sakin beklentilere yönelik etkinliklerle harika bir notla bitirmek.

§ NOEL GÜNÜ:

** 9:30 **: Bir önceki günün büyüsüyle hala sakinleşmeye çalışarak kumsalda yürüyorsunuz.

** 12:30 **: Ve bu zamansız güne devam etmek için inanılmaz bir Noel yemeği sizi bekliyor. Orada tüm gerekli gurme lezzetleri bulacaksınız.

** 17:00 **: Tüm çocukların hediyelerini açma zamanı. Merak ve sevinç çığlıkları garanti!

Örnek olarak verilen tipik program, bir Tesisten diğerine değişmesi muhtemeldir ve mevcut sağlık standartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Güneşli sahillerde Noel geçirmek için tejkliflerimizi keşfedin

Fikrinizi değiştirmek de her şeye dahil.

Güvenle rezervasyon yapın: konaklamanızı değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Tekliflerimiz

Seçilmiş Tesisler ve tarihler için özel teklifimizden yararlanın

Teklifleri keşfedin

Birlikte güvenle

Size huzurlu bir tatil sunmak için gerekli tüm önlemlerin alınddığından emin olun bize güvenebilirsiniz.

Keşfedin