Bir sonraki grup tatiliniz pistlerde olmalı, çünkü...

Kayak işini ciddiye alanlardan après-ski meraklıklarına, grup kayak tatilleri herkesi mutlu edecek!

Grup tatiliniz için WhatsApp grubu kurup 150 mesaja rağmen herkese uygun bir seçenekte karar kılamadınız mı? Herkesi memnun edecek kısacası aile veya arkadaş grubunuzdaki her bireyin tatil beklentisini karşılayacak bir seçenek bulmak çok kolay değil.

Ancak doğru seçimi yaptığınız takdirde en eğlenceli tatillerinizden birini yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Kayak meraklılarını mutlu edecek pistler, rahatına düşkünler için Spa seçenekleri, kayaktan hoşlanmayanlar için farklı aktiviteler, eğlence sevenler için gece şovları ve de en önemlisi herkesi memnun edecek zengin bir mutfak! Bunların hepsini sunan bir tesisle karşılaşmak düşündüğünüz kadar zor değil.

Planlama

Kayak tatilinizi planlamaya başlarken herkesin 'asla olmaz' dediklerini listeleyebilirsiniz. Bütçe, konaklama kalitesi ve tarih aralığı en önemli kriterler.

Size iyi bir haberimiz var: Dağlarda eğlenmek için kayak ustası olmanıza gerek yok! Kayak tesislerinde gündüz ve gece çok sayıda aktivite olduğu düşünüldüğünde katılımcıların sıkılma olasılığı oldukça düşük.

RAHATLAMA ZAMANI...

Dağlarda kış tatili demek sizin için pistlerde olabildiğince uzun vakit geçirmek demek olabilir veya pist dışı aktivitelerle dağ havasının tadını çıkarmak da istiyor olabilirsiniz.

Grubunuzda farklı beklentileri olanları da düşünmelisiniz. Pist dışı aktivitelere göz atmak isterseniz şöyle buyrun.

FITNESS'TAN VAZGEÇEMEYENLERE

Dağların temiz havası ciğerlerinize dolarken spor yapmak gibisi yok! Tatilinize biraz daha hareket katmak isterseniz pistlerde lift kullanmak yerine arkadaşlarınıza birlikte yürümeyi önerebilirsiniz. Böylece bir gece önceki partiden kalan akşamdan kalma halinizi da birlikte atlatabilirsiniz. Pistler sonrası hep birlikte spa keyfi de seçeneklerden bir diğeri.

PİSTLERE ÇIKMADAN ÖNCE

Pistlerde yeni olanlar ve ufaklıklar, veya uzun süredir kayak yapmadığı için biraz paslanmış olanlar...

Club Med tesislerinde her seviyeye uygun grup dersleri sizi bekliyor olacak. Grup olarak bir grup dersine katılmak gülme garantili. Pistlere tek başınıza çıkmadan önce tazeleyici bir ders hepinize iyi gelecektir.

Après-ski'YE HAZIR MISINIZ?

Fransızlar pistlerden sonra yapılan aktiviteleri 'après-ski' olarak betimler.

Après-ski, grup tatilinin en eğlenceli kısımlarından biridir. Siz de grubunuzla tatilinizi unutulmaz kılın, mesela tatil şarkınızı bularak işe başlayabilirsiniz!

PİTORESK MANZARALAR VE ANLAR

Pistler size sınırsız ve mükemmel bir çok an sunacaktır. Çektiğiniz fotoğrafları paylaşmak için bir chat grubu oluşturup arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

Ve tabii ki selfie'siz bir grup tatili düşünülemez, selfie stick sahibiyseniz yanınıza almak iyi bir fikir olabilir.

YEME İÇME

Tüm grubun bir arada olacağı yemek zamanları sizin için değerli ve kaliteli bir zaman dilimi olacaktır. Enerjinizi yenileyeceğiniz öğle yemeklerinden, günü değerlendireceğiniz akşam yemeklerine kayak tatilinizde yemek zamanı oldukça özel olacak!

Les Arcs Panorama ve Samoëns gibi Club Med tesislerinde Michelin yıldızlı şeflerin tarifleri özenle hazırlanıyor, Les Arcs Panorama tesisimizdeki Aile Deneyimi Restoranımızda çocuklar ailelerini yemeğe çıkarabiliyor. Club Med tesislerinde yemeklerin tüm grubu memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Tek sorun önce neyi denemek isteyeceğiniz!

Herkesin damak tadına uygun yiyeceklerle donattığı sofralarda gününüzü paylaşmak ve günlük aktiviteleriniz hakkında konuşmak çok keyifli olacak!

Club Med GRUP İNDİRİMLERİ

Grup indirimleriyle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin: 0212 368 09 72

Club Med Kayak Tatili - Benzersiz her şey dahil tatil deneyimi

FRANSIZ ALPLERİNDEKİ TESİSLERİMİZ

Alplerin eteklerinde kilometrelerce uzanan pistlerde benzersiz her şey dahil kayak deneyimi

KEŞFET

İTALYAN ALPLERİNDEKİ TESİSLERİMİZ

Mükemmel vakit geçireceğiniz sımsıcak bir ortamda Dolce Vita kayak tatili...

KEŞFET

İSVİÇRE ALPLERİNDEKİ TESİSLERİMİZ

Alp disiplinli kayağın başlangıcı olan sonsuz pistlerde kristal beyazın tadını çıkarın

KEŞFET