Club Med'de kayak yapmadan geçireceğiniz bir gün, çok sayıda aktiviteyi keşfetmeniz ve zaman ayırmanız için bir fırsattır!

09:30 - YAVAŞLAYAN RİTME MERHABA

Pistlerin açılması harika ama daha erken.

O halde bu sabah, yatağınızın rahatlığını biraz daha yaşayın, bir uzanmayı sonuna kadar hak ettiniz! Kahvaltınız çok daha iyi olacak.

10:30 - DERİN NEFES ALIN

Karlı zirveler eşliğinde unutulmaz bir yoga, pilates ve/veya esneme deneyimi ile güne devam edin. Egzersizler veya duruşlar sayesinde esneklik ve dinginlik kazanın

11:00 - KENDİNİZİ SUYA BIRAKMA VAKTİ

Bu sabahı şık bir şekilde bitirmek için birkaç kulvar yapmaya karar verdiniz. Tavandan ve pencerelerden karlı manzarayı seyrederken dinlenmeye geçmeden önce kulaçlarınızı mükemmelleştirmek için tesisinizin ısıtmalı yüzme havuzu sizi bekliyor.

12:30 - PANAROMİK ÖĞLE YEMEĞİ

Ortam ideal olduğunda, tabağınıza aldıklarınızın değeri ve lezzeti daha da çok artar. Zarif ve incelikli dekorasyonu ile restoranlarımız gerek içeride ya da terasta, bu kurala bir istisna değildir. Nefes kesen vadi manzarası eşliğinde yerel lezzetleri keşfedin

14:30 - KAR AYAKKABILARINIZI GİYİN!

İyi bir yemek, iyi bir yürüyüş gerektirir.​
Ayağınızdaki kar ayakkabıları, dağı farklı bir şekilde keşfetmek için açıklıklardan ormanlara doğru evrilin.
High Mountain rehberlerimiz, hayvan izlerini ve bu büyülü ortamın tüm sırlarını keşfetmenize yardımcı olacak.

17:00 - KIZAK ZAMANI

Sevdiklerinizle olmanın tadını çıkarın ve harika açık havada iyi bir ortam eşiliğinde zamanı dopdolu yaşayın ! Programda kartopu savaşı, kızak koşusu ve kardan adam yer alıyor. Ve evet, Club Med'deki kış sporlarının zevkleri de bu: hep birlikte gülme ve stres atma fırsatı.

18:00 - OKUMA MOLASI

Dışarıda kar yağarken ateşin yanında kitap okumak gibisi yok. Kendinize bir mola vermek için tesisin otantik ve rahat ortamından yararlanın.

20:00 - YILDIZLARA ULAŞAN BİR AKŞAM YEMEĞİ

Akşamın tadını çıkarma zamanı. Tüm aile, şeflerimizin hazırladığı yemeklerin tadına bakarken, günü konuşmak için masada toplanır. Fondü, kremalı polenta ve diğer Savoyard spesiyaliteleri veya Fransız mutfağı: Kesin olan bir şey var ki, menüde daima lezzet ve zevk vardır.

22:00 - PİSTLERİ COŞTURUN

Akşam yemeğinden sonra dans etmek isterseniz Club Med'in ünlü koreografileri olan kolay ezberlenen Crazy Signs'ı öğrenebilirsiniz. Günü şık bir şekilde bitirmek için dans pistinde samimi bir anın tadını çıkarın.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DAĞLAR EMRİNİZE AMADE

Konaklamanız boyunca sizi neyin beklediğini ve bazı değerli tavsiyeleri keşfedin.​

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

TÜM TEKLİFLERİMİZ

Yaklaşan bir tatil için ulu dağlarda veya güneşli sahillerde ya da deniz yolculuğu için tüm tekliflerimizi keşfedin.

Daha fazla detay

TÜM KONAKLAMALARIMIZ

Etkileşimli haritamız, Fransız, İtalyan veya İsviçre Alpleri, tesislerini görmenizi sağlar ve seçiminizi yapmanıza yardımcı olabilir.

Keşfedin