FransaArcs Extrême

Arcs Extrême

Arcs Extrême

Fransa

Tripadvisor: 4.0

Yetişkinlere özel tek Club Med kış tesisi

Kış sporları ve eğlence için Club Med Arcs Extrême en doğru yer!

Savoie Dağlarında spora adanmış bir tesis ve 200 kmlik pist uzunluğu ile bembeyaz bir cennette kayak tatili yapmaya hazır olun.

Pistlerden arta kalan zamanınızda konuk DJ`lerin ve tesisin DJ ekibinin müzikleriyle keyiflenecek ve temalı partı ve şovlarımızla eğlencenin tadını çıkaracaksınız.

Tek başınıza, eşinizle/partnerinizle veya arkadaş grubunuzla... Club Med Arcs Extrême`de eğlence ve spor bir arada!

Arcs Extrême ile sunulan tüm aktiviteler

Herkes için aktiviteler

Her zevk ve yaşa göre zengin aktivite seçenekleri

Tesisinizde konaklamanıza dahil 7 adet aktivite dahil adet sunuluyor. Ayrıca diğer 5 adet isteğe bağlı aktivite adedi de bu sayfada keşfedebilirsiniz.

Sürdürülebilirlik yolculuğun bir parçası
detaylı bilgi
Plastiğe güle güle deyin
Çevresel etkimizi azaltma taahhüdümüzün bir parçası olarak, tüm Tesislerimiz "Plastiklere Güle Güle" programımız sayesinde barlarda, restoranlarda ve odalarda tek kullanımlık plastik ürünleri aşamalı olarak yasaklamaktadır. ​
Yerel biyoçeşitliliği koruma taahhüdü
Parc national de la Vanoise ile ortaklık kuruyoruz ve biyolojik çeşitliliği koruma programını finansal olarak destekliyoruz. ​

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

SKI PASS LİFTLER DAHİL!

Club Med Benzersiz Her Şey Dahil paketinize ski pass'in de dahil olduğunu biliyor muydunuz? Sırada beklemek yerine pistlerin tadını çıkarın!

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...