Villars-sur-Ollon

İsviçre
Alpler

Tesisimiz sizlere veda ediyor... 26 Mart 2018

Villars-sur-Ollon 26 Mart 2018 tarihinde kapandı. Kayak tatiliniz için farklı Club Med destinasyonlarını keşfedebilir ve mükemmel kayak tatilinizi planlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Asya ve Alplerdeki onlarca kayak tesisimizden birini seçmek ve kaya...

İSVİÇRE'DEKİ SON TESİSİMİZİ KEŞFEDİN:

Haute-Engadine'de, kayak tutkunu ailelere özel bir tesis... 1750 m. yükseklikteki karlı dağların eteğinde, gölün yakınında kurulu olan Saint-Moritz Roi Soleil, geleneksel ve lüks olanı birleştirmiş ve sizin için benzersiz bir ortam yaratmıştır. Alp kayak alanlarının beşiğinde, nezih bir yerde bulunan bu tesiste, at ve tazı yarışları, polo maçları ya da yakındaki donmuş gölde "cresta run"ın tadını çıkartacaksınız. Bu özgürlükler diyarında, aileler çocuklarıyla birlikte, kayakla geçen bir günün ardından oyun alanında buluşup, kızakla kayarak, zevkli anlar yaşayacaklar.

Enjoy a playing field as vast as nature itself

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.