Trancoso

Brezilya
Karayipler & Amerika Sahilleri

Orman ve deniz arasındaki Brezilya tipi bungalovunuza hoş geldiniz.

Doğa aşıkları için gerçek Brezilya burasıdır. Trancoso, Salvador de Bahia'nın güneyine konuşlanmış, kalabalıktan uzak bir yerdir. Uçsuz bucaksız, büyülü bir plaja bakan, görkemli bir kayalık zirvesindeki bu tatil tesisi her yaştan kişiye ve bütün zevklere…

Bu saklı vahada sevinçten yerinizde duramayacaksınız

Canlı renklere sahip iki katlı bungalovlar bereketli, balta girmemiş bitki yaşamının ortasında bulunur. Her tarafı kaplamış olan okaliptusların yeşilinin yanında sarılar, pembeler ve maviler göze çarpar. Odaların tasarımında geleneksel Brezilya stilinden …

 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior

Doğa kadar eşsiz aktivitelerimizi keşfedin

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

40 yılın üzerinde deneyimin avantajıyla tesisimiz çocuklar ve gençlere yönelik yenilikçi kulüpler sunmaktadır
Gençlerin gereksinimlerine uygun olarak özel tasarlanmış alanlar. Tesisler rahatlık ve güvenlik dikkate alınarak tasarlanmış ekipman ve ışık aynalarının ürperten ambiyansıyla rahat mobilyaların sıcaklığı arasında salınan bir dekorasyon. İşlerine tutkun G.O®'lar.
Profesyonel kayak öğretmenleri tarafından verilen kayak veya snowboard dersleri, farklı yaş grupları için yaratıcı faaliyetler ve oyunlar Ebeveynlerin günlerinin büyük kısmını kayak yaparak geçirmelerine izin veren ve çocukların isteklerine ve uyku düzenlerine uygun açılış saatleri, (Fransa'da çocukların yaşlarına bağlı olarak bir BAFA diploması (gençlik grupları liderlerine verilen devlet diploması) veya çocuk bakımı sertifikasına sahip G.O®'lar; diğer ülkelerde ise bunun eş değeri bir diploma veya gerekli tecrübe.

Ek ücret ile

Petit Club Med

Açıkhava ve kapalı alan oyunları 2 ve 3 yaşındaki miniklerin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır. Duvar resmi, oyun araçları, hazine avı: erken öğrenme, sosyal beceriler ve yeni keşifler her günün parçasıdır. Çocuklarınızın deşarj olmaları için uyku saatleri, öykü zamanları ve çocuk şarkıları da onları bekliyor.


dahil

Mini Club Med

Her yaş grubuna uygun aktivite onları bekliyor! 4 yaş ve üzeri çocuklar farklı kara sporlarını deneyebilir veya yaratıcı workshoplarla sanatçı yönlerini geliştirebilirler; dilerlerse eğlenceli oyunlarına siz de katılabilirsinz. 6 yaş ve üstü çocuklar okçuluk ve bazı su sporlarını denemeye hazırdır! 8 yaş ve üstü çocuklar kendilerine göre uyarlanmış su veya kara sporlarına bayılacaklar.


dahil

Junior Club Med

Hava sıcaklığı mükemmel olduğundan kara ve denizde aktif eğlence için mükemmeldir, 11-13 yaşındaki çocuklar aksiyon dolu bir tatile hazır olabilirler. 14-17 yaşındaki gençlerse takım sporlarındaki becerilerini geliştirebilir veya havuz kenarında sohbet edebilirler.

Bebek bakıcılığı

4 ay ile 6 yaş arası

 • Ek ücret ile

Tamamen özgürlüğün tadını çıkarmak için bebek bakıcılığı hizmetinden yararlanın (Müsaitlik durumuna bağlıdır).
Bilgilendirme: Talebe bağlı olarak bebek bakıcılığı hizmetlerimize ilişkin bir liste sunmaktayız. Club Med irtibat kurulacak kişiyi sağlar; ancak verilen hizmete yönelik bir sorumluluğu yoktur.

Club Med Baby Welcome

23 ay `a

 • dahil

This service, which can be booked in advance and involves no extra cost, is designed to make your holiday easier. Find baby and toddler equipment (0 to 23 months) already laid out in your room, borrow a replacement pushchair and take advantage of the savoury and sweet baby food pots provided. You and your little one can take a deep breath and relax.

Pyjamas Club®

4 ay ile 7 yaş arası

 • Ek ücret ile

The Pyjamas Club® leaves parents free to organise their evening as they wish. This group babysitting service run by experienced G.O®s in a dedicated area provides all the necessary comforts (beds, daybeds, video area, etc).

Baby corner

 • dahil

This baby corner, located in the main restaurant, provides a special service for babies, with sweet and savoury baby foods and all the equipment necessary for preparing your baby's meals.

Baby feeding and equipment room

23 ay `a

 • dahil

Open 24 hours a day and equipped with all the utensils for preparing babies' meals: blender, steriliser (only on request), microwave, refrigerator, bottle warmer (provided in the room for all GM®s who have reserved the Baby Club Med® or Club Med Baby Welcome®), plus additional products such as mineral water, fruit, long-life milk (baby formula milk is not provided).

Located next to Reception.

Playground

 • dahil

The playgrounds independent from the children's club facilities are open to all children, accompanied by their parents.

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

The best treatments and massage techniques from around the world.
CINQ MONDES invites you to a journey of discovery, quite simply the best beauty rituals in the world.

Spa & Wellness

 • İki kişilik terapileri çin çift terapi odaları
 • Bireysel terapi odaları
 • Dinlenme alanı ve çay odası
 • Hamam
 • Kiralık bornoz
 • Sauna

Package for two2 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

The best of CINQ MONDES for wellness.
3 Güzellik tedavi(ler)
1 Sublime Smoothing Scrub® with Natural Noni and Tahiti Monoï (20')
1 Toning Indian Ayurvedic Massage (50')
1 Flowers of Bali Ritual Radiance Facial Massage Treatment® (20')
1 Relaxing Sauna and Turkish Bath recommended

Size ait zaman4 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Perfect for recovering after sports or restoring energy.
5 Güzellik tedavi(ler)
1 Refining and Energising Aromatic Scrub with Precious and Rares Spices (20')
1 Club Med by CINQ MONDES Energy Massage (50’)
1 Sublime Smoothing French Polynesia Massage Ritual (50')
1 Five Flowers Ritual Illuminescence Facial Massage treatment (50’)
1 Toning Indian Ayurvedic Massage (50')
1 Relaxing Sauna and Turkish Bath recommended


Golf & Relax2 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

An ideal combination for relaxing after sport and restoring energy and vitality.
4 terapi
2 Golfer Massages (50')
1 Spa Pedicure (20’)
1 Delights of Trancoso Massage (50’)
1 Relaxing Sauna and Turkish Bath recommended

Günete Görkemli Ritüel4 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Discover a new beauty ritual of the world every day.
8 Güzellik tedavi(ler)
1 Sublime Smoothing Scrub with Natural Noni and Tahiti Monoï (20')
1 Toning Ayurvedic Indian Massage (50')
1 Relaxing Traditional Oriental Massage (50')
1 Relaxing Foot Massage (35')
2 Hair and Scalp Beauty Rituals (20')
1 Flowers of Bali Ritual Radiance Facial Massage treatment® (50')
1 Global Anti-Age Precious "KO BI DO®" Japanese Ritual Massage treatment (50’)
1 Relaxing Sauna and Turkish Bath recommended

General büfe restoran

Tesisin merkezinde yer alan ve yerel tarzda yapılmış bu büfe restoran, çeşitli uluslararası mutfak seçenekleriyle sizi tüm yemeklerinizde ağırlar.Sigara içilen alan.4 ila 8 kişilik masalar, bebek sandalyeleri mevcuttur.


Lua

Sakin zarafeti ve samimi atmosferiyle bu özel restoran, aileniz veya arkadaşlarınızla güne keyifli bir son vermeniz için akşamları açıktır. Yalnızca resepsiyondan rezervasyonla. Garson hizmeti. Bu restoranda sigara içilmez. Masalar 2 - 8 kişiliktir.

Ana bar

Tesisin merkezinde yer alan bu geniş kapalı mekan bar yüzme havuzu, butik, genel büfe restoran vs. dahil olmak üzere ana aktivite alanlarına hizmet eder.Puro tütünlüğü (ekstra ücrete tabidir) ve atıştırmalıklar.Teras sigara içme alanıdır.


Gece kulübü barı

Dans pisti açılır açılmaz bu bar sizi geniş bir kokteyl menüsüyle karşılamaktadır.Sigara içilebilir alan.


Plaj Bar

Bu bar, sizi okyanusu gören arkadaşça bir ortamda, su sporları etkinlikleri arasında veya tam bir rahatlama istediğiniz anda karşılar.

Brezilya

Brezilya Güney Amerika'nın en büyük ülkesidir. Nüfusun üçte ikisi şehirlerde yaşarken, Amazon Yağmur Ormanının derinlerine gidildikçe dış dünya henüz iletişime geçmemiş ilke kabileler bulunmaktadır.

Tropik sahiller, samba ve ülkenin fanatik futbol tutkusu Brezilya'yı dünyadaki en canlı, yaşam dolu ve etkileyici tatil yerlerinden biri haline getiriyor. Brezilya'nın vahşi yaşamı tek kelimeyle şaşırtıcı, fakat şu anda şehircilik, büyükbaş hayvan yetiştiriciliği ve ağaç kesme tehdidi altında. Jaguarlar, Karıncayiyenler ve Armadillolar ülkenin simgesel memeli hayvanları arasında iken sürekli yeni bitki ve böcek türleri keşfedilmektedir.

BREZİLYA HAKKINDA

Para Birimi: Real (BRL)

Başkenti: Brasilia

Konuşulan Diller: Portekizce

Zaman dilimi: GMT-3

Uçuş Süresi: 11 saat

Öneriler

Brezilya’nın yoğun sezonu Aralık ila Mart ayları arasındadır

Brezilya Amerika kıtasında Portekizce konuşulan tek ülkedir

Brezilya başta Şubat ayındaki Karnavalı olmak üzere festivalleri ile ünlüdür

Küçük kasabalardaki ATM'ler genellikle Brezilya dışından gelen kartları kabul etmediği için yanınıza seyahat çekleri almanız gerekmektedir

Aşılar ve tıbbi tedavi
Yola çıkmadan önce tüm gerekli formalitelerin kontrolünü yapmak sizin sorumluluğunuzdadır Tavsiye edilen aşılar: Çocuk felci Tetanos Hepatit A ve B Sarıhumma aşısı (onaylı bir merkezde) sadece Amazon bölgesinde resmi bir yükümlülük olmasa bile zorunludur.

Sivrisinekler belli viral veya paraziter hastalıkları taşıyabilir, bu sebeple cilt ve giysiler için tropik sivrisinek kovucu kullanımı tavsiye edilir.

En ölümcül sıtma türü (karasu humması) riski, ciddi koruyucu tedbirler (kemoproflaksi ve sivrisinek kovucular) alınması gerektiği anlamına gelir. Bu risk sadece Amazon bölgesine ilişkindir.

Tesiste sürekli olarak bir hemşire bulunmaktadır.


Trancoso

Doğa aşıkları için gerçek Brezilya burasıdır. Trancoso, Salvador de Bahia'nın güneyine konuşlanmış, kalabalıktan uzak bir yerdir. Uçsuz bucaksız, büyülü bir plaja bakan, görkemli bir kayalık zirvesindeki bu tatil tesisi her yaştan kişiye ve bütün zevklere uygun seçeneklere sahip.
Tenis ve uçan trapez Club Med'de sunulan iki aile aktivitesidir ve golfçülere yönelik olarak, denizi gören mükemmel bir panoramik manzaraya sahip olan cennetsi bir golf sahası mevcuttur.


 • Plajda gezinti, toplara vurmak ya da uçan trapez heyecanını yaşamak
 • Güney Amerika'nın en muhteşem sahalarından biri olan Terravista Golf Sahasında* becerilerinizi test edin
 • 2 yaşındaki çocuğunuzu Petit Club Med e;'e* bırakabilirsiniz
 • Kendinizi Club Med BIOTHERM Spa'da lüks ile ödüllendirin*
 • Trancoso, Porto Seguro ve Arraial d?Ajuda'yı keşfedin* * Ekstra ücrete tabidir

Haritada göz at

 • KM 18 FAZENDA TAIPE S/N
 • TRANCOSO, PORTO SEGURO BA CEP
 • 45810-000
 • State of Bahia - Trancoso Brazil
Porto Seguro uluslararası havalimanı
70 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
 • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
 • Bar & Atıştırmalıklar
 • Spor & Aktiviteler
 • Gündüz & Gece Eğlenceleri
 • Daha fazla bilgi alın

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Ulaşım Seçenekleri

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle

Çerez Kullanımı Hakkında

Club Med size en iyi deneyimi sunmak için web sitesinde çerezler kullanıyor. Bu mesajı kapatarak kabul edebilirsiniz.

KVKK görüntüleyin