Tomamu Hokkaido

Japonya
Asya Dağları

Japonya`nın harikası Hokkaido`da muhteşem bir dağ tatili sizi bekliyor.

Hokkaidotan Bulut Denizi olarak anılan manzarada zihniniz dinginleşecek ve hemen ardından sake ya da çay ile servis edilen Yakiniku barbeküyle Japon kültürüne giriş yapacaksınız.

Tomamu Hokkaido Japonyaın muhteşem manzarasında huzuru yakalayın. Japonya kültürü ve doğasıyla sizi bekliyor!

Japon dağlarının büyüsüne kapılın

Kış aylarında kar örtüsünün altında olan ve yaz aylarında göz kamaştırıcı orman tarafından çevrelenen tesis, dağ manzarasına modern bir güzellik getiriyor. Bu yepyeni kompleksin 9 katlı binalara dağılmış, modern iç tasarıma sahip sade odaları vardır. Japo...

Enjoy a playing field as vast as nature itself

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

Drawing from over 40 years of Club Med experience with children’s programs, our Hokkaido resort offers a variety of playful pursuits and clubs for young children and teens to make their summer adventures unforgettably fun. With dedicated spaces specifically designed for their needs, equipment designed with comfort and safety in mind, and certified G.O® with a passion for what they do, parents can enjoy their holiday away with peace of mind. From circus workshops or nature activities, to creative arts and games for all ages, kids can dive into seemingly endless things to do in Hokkaido.

Please note: Children’s clubs are conveniently open all week.

Ek ücret ile

Petit Club Med® (2 to 3 years)

Even your youngest children will enjoy a place all their own at our Hokkaido hotel.
The Petit Club Med®, which is managed by trained G.O®s, is a place for your little ones to play with new friends, enjoy creative activities such as arts and crafts, and face painting, and be completely entertained. Each child’s needs are catered to throughout the day, including delicious, healthy foods from the children’s lunch menu and fun evening activities.

Saat 08:30'dan 17:00'e kadar ve 18:45- 20:30'a kadar, her gün


dahil

Mini Club Med® (4 to 10 years)

When it comes to your children and ensuring they have plenty of things to do in Hokkaido, we’ve thought of everything. We’ve curated our Mini Club Med to offer them an adventure-packed holiday complete with a variety of sports and activities to keep them engaged and excited. For those who want to experience the best of Hokkaido, our young guests can take part in arts & crafts, dance, performances, and group games and activities. Lunch and teatime will be provided during the day to keep parents’ minds at ease. After dinner, they can even enjoy specially created activities to make evenings more fun.

Her Gün


dahil

Club Med Passworld® (11 to 17 years)

For our teenaged guests, we understand they need freedom to express themselves and have fun on their own terms. At Club Med Passworld®, teens can take part in creative activities like playing with makeup, learning graffiti art, dance, singing, and music performances, cinema, or video games. In the evening, teens turn up the volume at disco night or with a variety of shows and films to choose from. There are endless ways to have fun, be themselves, and explore new and exciting adventures at our Hokkaido all-inclusive resort.

Her Gün

Club Med Bebek Hoşgeldin® ( doğumdan 23 aylığa kadar )

23 ay `a

dahil

Ebeveynlerin ve bebeklerin rahatı, konforu ve refahı için Her şey öngörülmüştür!
Kişisel karşılama, odada ve/veya emzirme bölümünde bebeklere uyumlu tüm ekipmanlar hizmete hazır durumdadır ( bebek yatağı, bebeğe özel battaniye, bebek banyosu, istek üzerine uzun sandalye, biberon ısıtıcı ) bebek beslenmesine uygun restaurant ( tatlı ve tuzlu bebek yemekleri, bebek yemeklerini hazırlayabileceğiniz gerekli mutfak eşyaların bulunduğu bebek köşesi, restaurant’da minderler ve/veya yüksek sandalyeler. Yedek bbek arabalarıda her an hizmete hazır durumda bulunmaktadır.

Club® Pijama

2 ile 3 yaş arası

Ek ücret ile

Club® Pijama ile, aileler gecelerini kendi istek ve arzularına göre organize edebilmektedir. Grup halinde çocuk bakım hizmeti, özel olarak hazırlanmış alanda gerekli tüm konfor sağlanmış olarak ( yatak, koltuklar, video bölümü…) bebek bakımı yapılan bu faaliyetle, konusunda en deneyimli GO®’larımız tarafından denetim altındadır.

Bebek Köşesi

dahil

Ana Restaurant’nın içinde bulunan bu bebek köşesi, küçük çocuklarımız için en uygun yemek hizmeti vermektedir. ( Tatlı ve tuzlu küçük yemekler hazırlayabilmek için gerekli tüm mutfak eşyaları sunulmaktadır.)

Little Tennis

3 ile 4 yaş arası

dahil

Through role play, children learned tennis the fun way, at Mini Club Med®.

Little Golf

4 ile 5 yaş arası

dahil

Children discover golf at Mini Club Med®, with one or two sessions per week.

Little Circus

4 ile 6 yaş arası

dahil

Circus workshops for children aged 4 to 6 at Mini Club Med®, to discover the joys of the circus with G.O®s trained in their discipline. The children take part in a show where they can demonstrate what they have learnt.

Itara

Japon mutfağının en lezzetlisini, ve uluslararası bir açık bir büfeyi dost eşliğinde sunan bir restaurant.


Haku

Spesyal yemekleri ile bu restaurant sizi geç kahvaltı için ağırlamakla birlikte; akşam yemeği, masaya servis, Japon mutfağının spesiyallerinden Yakiniku – Japon tarzı BBQ sunmaktadır.

Unkai

Arkadaşlar arasında dinlendirici bir mola için teraslı bu bar sizi gündüz ve gece boyunca ağırlamaktadır.


Zen Bar ( Rahatlatıcı Bar )

2018 Şubat ayı itibari ile açılacaktır. Kendinizi yerli içecekleri tadarak şımartmanın tadını çıkarın.

Japonya

Japonya bir dizi büyük adadan ve yarımadadan oluşmaktadır ve aynı zamanda kendisini canlı şehirlere atmak isteyenler veya sessizlik, huzur ve doğal manzarası isteyen kişiler için de yeterli alan sağlamaktadır. Zengin bir tarihe ve büyüleyici modern bir kültüre sahip olan Japonya insanları genelde hayal kırıklığına uğratmaz ve efsanevi nezaketi ve misafirperverliğiyle ünlüdür.

JAPONYA HAKKINDA

Para Birimi: Yen

Başkenti: Tokyo

Konuşulan Diller: Japonca

Zaman dilimi: GMT+9

Uçuş Süresi: 12 saat

Öneriler

Japonya’yı yağmurun az ve iklimin ılıman olduğu ilkbahar ve sonbahar aylarında ziyaret edin. Yazın çok nemli olabilmektedir.

Japonya genellikle Yeni Yıl döneminden sonra kapanmaktadır.

Japonya’nın para birimi Yen’dir ancak «en» şeklinde okunur «y» harfi okunmaz

Kısa geziler için ziyaretçilere vardıkları anda geçici bir vize verilecektir.

Önceden alınması gereken özel bir önlem yoktur


Tomamu Hokkaido

Hokkaidotan Bulut Denizi olarak anılan manzarada zihniniz dinginleşecek ve hemen ardından sake ya da çay ile servis edilen Yakiniku barbeküyle Japon kültürüne giriş yapacaksınız.

Tomamu Hokkaido Japonyaın muhteşem manzarasında huzuru yakalayın. Japonya kültürü ve doğasıyla sizi bekliyor!


  • Explore the Colours of Hokkaido, with a fascinating excursion programme
  • Witness the breathtaking Sea of Clouds from Unkai Terrace at sunrise
  • Experience the fun at Mina Mina Beach, the largest indoor Wave Pool in Japan!
  • Savour Farm-to-table Hokkaido speciality - Yakiniku barbecue
  • Discover the flavour of Japan, with tasting sessions of Japanese whisky and sake

Haritada göz at

SHIMUKAPPU-MURA 079-2204
Hokkaido Japan

Club Med Her Şey Dahil Formülü

  • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş

  • Tam Pansiyon Gurme Mutfak

  • Bar & Atıştırmalıklar

  • Spor & Aktiviteler

  • Gündüz & Gece Eğlenceleri

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Ulaşım Seçenekleri

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...