Tomamu Hokkaido

Japonya
Asya Dağları

Maceraya hazırlanın ve Hokkaido’nun yeni ve en popüler dağ tesisini farklı dalga boylarında yüzmek için ziyaret edin.

Tomamu Dağı’nda 145 hektarlık bir alanda bulunan alanda Club Med size sayısız aktiviteyle keşfetmeniz için sizleri bekleyen heyecan dolu bir yaz tatili sunuyor. Taze deniz ürünleri, premium Wagyu bifteği ve damıtılmış ödüllü alkollü içecekleriyle tatilini…

Japon dağlarının büyüsüne kapılın

Kış aylarında kar örtüsünün altında olan ve yaz aylarında göz kamaştırıcı orman tarafından çevrelenen tesis, dağ manzarasına modern bir güzellik getiriyor. Bu yepyeni kompleksin 9 katlı binalara dağılmış, modern iç tasarıma sahip sade odaları vardır. Japo…

 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior

Enjoy a playing field as vast as nature itself

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

Drawing from over 40 years of Club Med experience with children’s programs, our Hokkaido resort offers a variety of playful pursuits and clubs for young children and teens to make their summer adventures unforgettably fun. With dedicated spaces specifically designed for their needs, equipment designed with comfort and safety in mind, and certified G.O® with a passion for what they do, parents can enjoy their holiday away with peace of mind. From circus workshops or nature activities, to creative arts and games for all ages, kids can dive into seemingly endless things to do in Hokkaido.

Please note: Children’s clubs are conveniently open all week.

Ek ücret ile

Petit Club Med® (2 to 3 years)

Even your youngest children will enjoy a place all their own at our Hokkaido hotel.
The Petit Club Med®, which is managed by trained G.O®s, is a place for your little ones to play with new friends, enjoy creative activities such as arts and crafts, and face painting, and be completely entertained. Each child’s needs are catered to throughout the day, including delicious, healthy foods from the children’s lunch menu and fun evening activities.

Saat 08:30'dan 17:00'e kadar ve 18:45- 20:30'a kadar, her gün


dahil

Mini Club Med® (4 to 10 years)

When it comes to your children and ensuring they have plenty of things to do in Hokkaido, we’ve thought of everything. We’ve curated our Mini Club Med to offer them an adventure-packed holiday complete with a variety of sports and activities to keep them engaged and excited. For those who want to experience the best of Hokkaido, our young guests can take part in arts & crafts, dance, performances, and group games and activities. Lunch and teatime will be provided during the day to keep parents’ minds at ease. After dinner, they can even enjoy specially created activities to make evenings more fun.

Her Gün


dahil

Club Med Passworld® (11 to 17 years)

For our teenaged guests, we understand they need freedom to express themselves and have fun on their own terms. At Club Med Passworld®, teens can take part in creative activities like playing with makeup, learning graffiti art, dance, singing, and music performances, cinema, or video games. In the evening, teens turn up the volume at disco night or with a variety of shows and films to choose from. There are endless ways to have fun, be themselves, and explore new and exciting adventures at our Hokkaido all-inclusive resort.

Her Gün

Club Med Baby Welcome® (from birth to 23 months)

23 ay `a

 • dahil

When it comes to babies and children, we’ve thought of everything so you don’t have to. Our youngest guests enjoy a special, personal welcome along with a selection of amenities to use in-room or in the baby feeding area to ensure a comfortable stay. In-room amenities include: sleeping cot, changing mat, baby bath, high chair, and bottle-warmer.

At our restaurant’s dedicated Baby Corner, a variety of helpful amenities make mealtime convenient and relaxing.

Pyjamas Club

4 ile 7 yaş arası

 • Ek ücret ile

Want to spend an evening as a couple? With this group childcare service, you can leave your child in the capable hands of experienced G.Os. They will look after and entertain your little ones in a dedicated space designed for children's comfort and well-being.

Bebek Köşesi

 • dahil

Ana Restaurant’nın içinde bulunan bu bebek köşesi, küçük çocuklarımız için en uygun yemek hizmeti vermektedir. ( Tatlı ve tuzlu küçük yemekler hazırlayabilmek için gerekli tüm mutfak eşyaları sunulmaktadır.)

Itara

Japon mutfağının en lezzetlisini, ve uluslararası bir açık bir büfeyi dost eşliğinde sunan bir restaurant.


Haku

Spesyal yemekleri ile bu restaurant sizi geç kahvaltı için ağırlamakla birlikte; akşam yemeği, masaya servis, Japon mutfağının spesiyallerinden Yakiniku – Japon tarzı BBQ sunmaktadır.

Unkai

Arkadaşlar arasında dinlendirici bir mola için teraslı bu bar sizi gündüz ve gece boyunca ağırlamaktadır.


Zen Bar ( Rahatlatıcı Bar )

2018 Şubat ayı itibari ile açılacaktır. Kendinizi yerli içecekleri tadarak şımartmanın tadını çıkarın.

Japonya

Japonya bir dizi büyük adadan ve yarımadadan oluşmaktadır ve aynı zamanda kendisini canlı şehirlere atmak isteyenler veya sessizlik, huzur ve doğal manzarası isteyen kişiler için de yeterli alan sağlamaktadır. Zengin bir tarihe ve büyüleyici modern bir kültüre sahip olan Japonya insanları genelde hayal kırıklığına uğratmaz ve efsanevi nezaketi ve misafirperverliğiyle ünlüdür.

JAPONYA HAKKINDA

Para Birimi: Yen

Başkenti: Tokyo

Konuşulan Diller: Japonca

Zaman dilimi: GMT+9

Uçuş Süresi: 12 saat

Öneriler

Japonya’yı yağmurun az ve iklimin ılıman olduğu ilkbahar ve sonbahar aylarında ziyaret edin. Yazın çok nemli olabilmektedir.

Japonya genellikle Yeni Yıl döneminden sonra kapanmaktadır.

Japonya’nın para birimi Yen’dir ancak «en» şeklinde okunur «y» harfi okunmaz

Kısa geziler için ziyaretçilere vardıkları anda geçici bir vize verilecektir.

Önceden alınması gereken özel bir önlem yoktur


Tomamu Hokkaido

Tomamu Dağı’nda 145 hektarlık bir alanda bulunan alanda Club Med size sayısız aktiviteyle keşfetmeniz için sizleri bekleyen heyecan dolu bir yaz tatili sunuyor. Taze deniz ürünleri, premium Wagyu bifteği ve damıtılmış ödüllü alkollü içecekleriyle tatilinizi aynı zamanda gastronomik bir yolculuğa dönüştürerek size bir tatilden çok daha fazlasını sunuyor. Unkai Terrace’tan görünen nefes kesici dağ manzaralarından doğa yürüyüşleri ve atlı gezintilere ve Hoshino Tesisi'nin yanındaki Japonya’nın en geniş üstü kapalı alanındaki dalga havuzunda yüzmeden kış sporlarına kadar çeşitli aktivitelere ilgi duyan ve bunu arkadaşları ve aileleriyle paylaşmak isteyen tüm misafirler aradıklarını her şey dahil Club Med Tomamu Hokkaido Tesisi'nde bulacaklar.


 • Explore the Colours of Hokkaido, with a fascinating excursion programme
 • Witness the breathtaking Sea of Clouds from Unkai Terrace at sunrise
 • Experience the fun at Mina Mina Beach, the largest indoor Wave Pool in Japan!
 • Savour Farm-to-table Hokkaido speciality - Yakiniku barbecue
 • Discover the flavour of Japan, with tasting sessions of Japanese whisky and sake

Haritada göz at

SHIMUKAPPU-MURA 079-2204
Hokkaido Japan

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
 • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
 • Bar & Atıştırmalıklar
 • Spor & Aktiviteler
 • Gündüz & Gece Eğlenceleri
 • Daha fazla bilgi alın

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle