Sandpiper Koyu

Amerika
Karayipler & Amerika Sahilleri

Sporlar ve eğlence düşkünü aileler için Florida’daki en iyi her şey dahil destinasyon.

Spor odağında her şey dahil bir tatil için Sandpiper Koyu hareketli bir aile tatili için ideal bir Club Med tesisidir. St. Lucie Nehri’ne konuşlanmış ve muhteşem bir doğaya sahip Club Med Sandpiper Koyuna hoş bir tropikal iklim hakimdir ve en iyi koçların…

Eğlenceli bir günün ardından enerjinizi tazeleyin

Tüm gün boyunca koçunuzun gözetimi altında sevdiğiniz sporu yaptıktan sonra artık dinlenme vakti! Geniş ve modern odalarıyla bu 3 katlı binalar 1950’lerin Amerikan mimarisine özgüdür. Engin bahçeleri palmiyeler, fragnipani ağaçları ve hatta nehrin yanında…

 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior

Doğa kadar eşsiz aktivitelerimizi keşfedin

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

40 yılın üzerinde deneyimin avantajıyla tesisimiz çocuklar ve gençlere yönelik yenilikçi kulüpler sunmaktadır
Gençlerin gereksinimlerine uygun olarak özel tasarlanmış alanlar. Tesisler rahatlık ve güvenlik dikkate alınarak tasarlanmış ekipman ve ışık aynalarının ürperten ambiyansıyla rahat mobilyaların sıcaklığı arasında salınan bir dekorasyon. İşlerine tutkun G.O®'lar.
Profesyonel kayak öğretmenleri tarafından verilen kayak veya snowboard dersleri, farklı yaş grupları için yaratıcı faaliyetler ve oyunlar Ebeveynlerin günlerinin büyük kısmını kayak yaparak geçirmelerine izin veren ve çocukların isteklerine ve uyku düzenlerine uygun açılış saatleri, (Fransa'da çocukların yaşlarına bağlı olarak bir BAFA diploması (gençlik grupları liderlerine verilen devlet diploması) veya çocuk bakımı sertifikasına sahip G.O®'lar; diğer ülkelerde ise bunun eş değeri bir diploma veya gerekli tecrübe.

Ek ücret ile

Baby Club Med

Baby Club Med 4 ila 23 aylık bebekleriniz için sevgi dolu ve güvenli bir ortam sağlar. Burada farklı sesleri, renkleri ve materyalleri deneyimleyecekler ve doğal çevrede motor becerilerini geliştirecekler. Henüz yürümeye başlamamış minikler ve yürümeyi öğrenmiş miniklere ayrı bakım sağlanır.


Ek ücret ile

Petit Club Med

Açıkhava ve kapalı alan oyunları 2 ve 3 yaşındaki miniklerin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır. Duvar resmi, oyun araçları, hazine avı: erken öğrenme, sosyal beceriler ve yeni keşifler her günün parçasıdır. Çocuklarınızın deşarj olmaları için uyku saatleri, öykü zamanları ve çocuk şarkıları da onları bekliyor.


dahil

Mini Club Med

Her yaş grubuna uygun aktivite onları bekliyor! 4 yaş ve üzeri çocuklar farklı kara sporlarını deneyebilir veya yaratıcı workshoplarla sanatçı yönlerini geliştirebilirler; dilerlerse eğlenceli oyunlarına siz de katılabilirsinz. 6 yaş ve üstü çocuklar okçuluk ve bazı su sporlarını denemeye hazırdır! 8 yaş ve üstü çocuklar kendilerine göre uyarlanmış su veya kara sporlarına bayılacaklar.


dahil

Club Med Passworld

Geniş yelpazedeki su sporlarıyla ufukları genişleyecek. Yeni arkadaşlıklar, epik turnuvalar, havuz kenarı sohbetleri, DJlik veya yönetmenlik denemeleri ve çok daha fazlası... Mükemmel anılar ve birlikte unutulmaz akşamlar. Club Med Passworld® 11-17 yaş arası çocuklar için macera ve eğlence dolu bir ortam sunuyor.

Club Med Baby Welcome® (from birth to 23 months)

23 ay `a

 • dahil

We’ve done everything in our power to ensure the comfort and well-being of parents and babies.

Personal welcome, baby-care material available in your room and/or in the baby care room (cot, changing mat, baby bath, high chair on request, bottle-warmer), sweet and savoury baby foods, Baby Zone equipped to prepare babies' meals, high chairs and/or booster cushions in the restaurant.

Spare pushchairs are also available if required.

Pyjamas Club

4 ay ile 6 yaş arası

 • Ek ücret ile

Eşinizle birlikte bir gece geçirmek ister misiniz? Çocuk bakımı grup hizmeti ile çocuğunuzu deneyimli G.O'ların yetenekli ellerine bırakabilirsiniz. G.O'lar çocuklarınızın rahatı ve sağlığı için tasarlanmış özel bir alanda küçük çocuklarınıza bakacak ve onların eğlenmesini sağlayacaklar.

Baby restaurant

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Meals are specially devised for babies' nutritional needs by the Baby restaurant's team of dedicated chefs.

Baby corner

4 ile 23 ay arası

 • dahil

This Baby corner, located in the Market Place restaurant, has savoury and sweet baby foods and all the equipment necessary for preparing babies' meals.

Baby feeding room

23 ay `a

 • dahil

Open 24 hours a day, it provides all the utensils necessary for preparing meals: mixer, steriliser (provided only on request), microwave, fridge, bottle warmer (systematically provided in the room for the G.Ms® who have reserved a Baby Club Med® or Club Med Baby Welcome® service) and additional products such as mineral water, fruit, long-life milk (baby formula milk not provided), yoghourt and cereals.

Playground

 • dahil

The playgrounds independent from the children's club facilities are open to all children, accompanied by their parents.

Bebek Jimnastiği

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Bebekler kendileri için özel olarak hazırlanan eğlenceli düzeneklerde emekleyerek, tırmanarak ve kayarak hareketi keşfediyor. G.O®’lar tarafından yönetilen aktivite sadece Baby Club Med® ve Petit Club Med®’e kaydolmuş olan çocuklara yöneliktir.

Art studio

2 ile 17 yaş arası

 • dahil

Daily workshop for children aged 2 to 17.

Petit Futbol

3 ile 7 yaş arası

 • dahil

Ekipmanlı yarım saatlik ders, olanaklar ve çocuklara özel tasarlanmış yöntem.

Petit Basketbol

3 ile 4 yaş arası

 • dahil

Ekipmanlı yarım saatlik ders, olanaklar ve çocuklara özel tasarlanmış yöntem.

Zumbatomic®

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

Zumbatomic® was specially devised for children aged 4 to 11, to introduce them to the notion of healthy lifestyle through dance and fitness.
A fusion of salsa, reggaeton, hip-hop and workout with specially choreographed routines to their favourite music.

Mini Club Talent Show

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

Entertainment and shows for children:

Dr Crazy Science (30 minutes of scientific lessons that develop the children's imagination and knowledge in a fun way)

Puppets (20 minute fancy dress show)

Magic (interactive magic, a 30-minute show for the whole family).

Petit Hokey

4 ile 6 yaş arası

 • dahil

Ekipmanlı yarım saatlik ders, olanaklar ve çocuklara özel tasarlanmış yöntem.

Petit Circus

4 ile 5 yaş arası

 • dahil

All the fun of the big top! Your children can discover the circus arts at Mini Club Med. Budding acrobats can try activities such as juggling, trampolining and diabolo. Once they've mastered their act, they'll take to the stage to demonstrate their talents as part of a show.
Activities vary between Resorts.

Petit Tennis

4 ile 7 yaş arası

 • dahil

The next generation of tennis players are ready to discover the joys of racquet sports. They learn through play, picking up the basics as they enjoy a range of imaginative games. Their serve, forehand and backhand will be Wimbledon-worthy in no time with this playful approach.

Nature and discovery activities for children at Mini Club Med®

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

In the majority of our Mini Club Med®s, their G.O®s introduce your children to the joys of nature, encouraging them to explore and become nature experts! They take part in fun and artistic activities to help them understand how plastic and other synthetic materials pollute the world. Another opportunity for them to discover the world around them!

Petit Golf

8 ile 9 yaş arası

 • dahil

Ekipmanlı yarım saatlik ders, olanaklar ve çocuklara özel tasarlanmış yöntem.

"Teen Spa"

11 ile 17 yaş arası

 • Ek ücret ile

Club Med Spa by L'OCCITANE now proposes specific beauty treatments for teenagers (excluding massage**), at set times in the day, to introduce them to the World of Wellness. An experience to try on your own, with Mum or with your friends, from 11 years old (manicure, pedicure and certain facials from 8 years old).

Reservations on site only.

** For information:
The term "massage" implies a superficial manipulation of the face or body, solely for aesthetic purposes, sometimes to ensure optimal penetration of a cosmetic product, or for comfort. The massage referred to is an external massage of the skin, with no medical or therapeutic aim. It may be done manually or with mechanical aids, exclusively by qualified, trained professionals.

Petit Chef Programı

 • dahil

Çocuklarınız mutfakta yaratıcılığını konuşturuyor. Petit Club Med ve Mini Club Med ile yerel mutfağı öğrenerek bazı lezzetli yemeklerin yapılmasına yardım edecekler. Pastanızın üzerinde biraz vişneye ne dersiniz? Neler yaptıklarını görmek için gelebilirsiniz.

Suda ailece eğlence

 • dahil

Yüzme havuzu veya deniz kenarında, kumda veya ayaklarınız suya değerken ailenizle birbirinize su sıçratarak eğlenin. Havuz partileri, köpük partileri, plaj partileri, su kaydırakları ve su savaşlarıyla rahatlayın ve eğlence dolu bir dünyaya adım atın.
*Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir..

My Club Med app

 • dahil

Browse personalised suggestions, choose activities with one click, or find all the information you need about your Resort. Our app is easy to use, so you can focus on something much more important: having a great holiday with your family or friends!
Want to access your booking?
Use your booking number (found on your purchase agreement email) or sign in to your Client Account.

Aile Boyu Güzel Sanatlar ve El Sanatları

 • dahil

Resim çizme, birkaç takımın kendilerine verilen görev listesindeki işleri yapıp fotoğrafladığı oyunlar (photo scavenger hunts) ve kolye yapımı* gibi ailelerin yaratıcılığını konuşturacağı birçok aktivite var. Geleceğin sanatçıları olan küçük çocuklarınızla tatilinize biraz renk katın ve yerel el sanatlarını keşfederken kendinize eşyalar yapın. Gizli kalmış yeteneklerinizi birlikte keşfedin.

*Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir..

Aile boyu turnuvalar ve oyunlar

 • dahil

Puzzlelar, spor turnuvaları, hazine avları, kumdan kale yarışmaları ve beceri ve zeka oyunları. Birlikte oyunlar oynamak sizi birbirinize daha çok yakınlaştırır. Çocuğunuzla takım olun ve diğer ailelere karşı yarışın. En yakınlarınız ve en sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirmenin tadını çıkarın.
Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir.

Aile boyu gösteri zamanı

 • dahil

Arkanıza yaslanın ve gösterinin tadını çıkarın: Petit Club Med, Mini Club Med, Junior Club Med ve Club Med Passworld’deki çocuklarınız sahneye çıkmak üzere. Bulunduğunuz tesise bağlı olarak dans, şarkı söyleme, sirk gösterileri ve daha fazlası sizi bekliyor olacak. Küçük çocuklarınız G.O.’larının liderliğinde kostümleriyle ana sahnede ilgi odağı olacak. Kalabalık, alkışlamaya başladığında ortama yayılan gurur duygusunu hissedeceksiniz.

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

An authentic sensory journey into the heart of Provence.
The most effective authentic ingredients together with traditional massage techniques, for a true voyage of the senses.

Spa & Wellness

 • Bireysel terapi odaları
 • Dinlenme alanı
 • Manikür/pedikür ve saç bakım salonu

Özel Sağlık paketi -1 gün1 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

The freedom to choose: 5 hours' treatment of your choice from our selection of L'OCCITANE treatments proposed at the Spa.
This package is also splitable and sharable with family or friends.

Güzellik tedavi(ler)
5 hours of treatments (Massages or facials) of your choice.

Pazar Yeri

Tesisin merkezinde yer alan ve bir tarafta St Lucie Nehri, diğer tarafta ise ana yüzme havuzu manzaralı bu restoran sabahları, öğle yemeğinde ve akşamları uluslararası yemek seçeneklerimizi (İtalyan, Meksika, Amerikan, vs.) keşfetmek üzere tüm aileyi konuk eder. Personelimiz aynı zamanda hafif veya düşük kalorili yemeklerden günlük bir seçmece hazırlar. Restoranın bir kısmı yetişkinlere ayrılmıştır.Burası sigara içilmeyen bir alandır.2 ila 8 kişilik masalar; bebek sandalyeleri ve destek minderleri bulunur.


Riverside Grill ve Mangal

Ana restoran Market Place'e yakın ve harika bir Sandpiper Koyu manzarası olan Riverside Grill & BBQ yerel spesiyalitelerin tadını çıkarmak isteyenlere veya gerçekten özel bir şeyler arayanlara ıstakoz menüsü ve kaliteli şaraplar (ek ücret karşılığı) dahil gurme yemek seçenekleri sunar. Sigara içilmeyen restoran haftada 5 gün açıktır, Market Place restoranından doğrudan rezervasyon. İhtiyaç duymanız halinde küçük çocuklar için çocuk minderleri sunulur.

Slice

Burası Tatil Köyünün kalbinde ana havuzun hemen yanındaki ana bardır. Yetişkinler ve çocuklar için, aktiviteler arasında samimi bir ortamda rahatlamak için mükemmel bir yerdir. Puro tütünlüğü (ekstra ücrete tabidir) ve dans katı.Sigara içilmeyen alan.


The Infinity

Near the adult pool, this bar welcomes you every day for a relaxing moment with partner or friends.

Amerika

Kısaca Florida

 • Yüzölçümü: 170,41 km²
 • Başkent: Tallahassee
 • Resmi dil: İngilizce
 • Para Birimi: Dolar
 • Dinler: çoğunlukla Protestan: Katolik (2,6 milyon), Baptist (1,3 milyon)

Sandpiper Bay Club Med'de kalırken yardımcı olacak gerçekler

? Florida‘da önemli resmi tatil günleri ve olaylar

 • Ocakta : Yeni Yıl / Martin Luther King Günü (3 Ocak Pazartesi)
 • Şubatta: Başkanlık Günü (3 Ocak Pazartesi) / Coconut Grove Sanat Festivali
 • Martta: Miami Karnavalı
 • Mayısta: Anma günü
 • Temmuzda: Bağımsızlık Günü
 • Eylülde: İşçi Bayramı (1 Mayıs)
 • Ekimde: Kolomb Günü (2 Ekim Pazartesi) / Cadılar Bayramı (31 Ekim)
 • Kasımda: Şükran Günü (4 Kasım Perşembe) / Kıdemliler Günü (11 Kasım)
 • Aralıkta: Noel Günü (25 Aralık)

  ? Florida mutfağı

 • Başlangıçlar: yengeç pençesi, istiridye
 • Yemekler: timsah, levrek, orfoz, mahi-maha, balık böreği ve kızarmış balık
 • Tatlılar: Key limonlu pay

  ? Florida‘ki hayvanlar ve bitkiler

 • Bitkiler: mangrov, meşe, demirhindi ve selvi> - Hayvanlar: Timsahlar, panter, vaşak, yaban kedisi, denizayısı

  ? Florida‘da alışveriş

 • Pek çok alışveriş merkezi ve fabrika satış mağazası vardır

  Sandpiper Bay Club Med çevresinde keşfetmek üzere ilginç yerler

Bölgenin doğal güzelliğini ve büyüleyici kültünü keşfetmek için Sandpiper Bay Club Med‘in keyfini çıkarın. Club Med:

? zengin bir sahil kasabası olan Palm Beach‘ten 90 km uzaklıktadır
? Club Med'den yaklaşık 180 km uzakta, şunları ziyaret edebilirsiniz:
Little Havana, Coconut Grove ve Miami Beach mahalleleri ile Miami ve ünlü Art Deco caddesi; Fort Lauderdale, gerçek güney Florida ruhu için: Universal Studios, Disney World, Hollywood Studios, Kennedy Uzay merkezi ve Sea World dahil olmak üzere ünlü Orlando cazibe parkları.

Aşılar ve tıbbi tedavi
Yola çıkmadan önce tüm gerekli formalitelerin kontrolünü yapmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Tavsiye edilen aşılar: Difteri Çocuk felci Tetanos Hepatit A and B Sivrisinekler belli bazı viral ya da paraziter hastalıkları taşıyabilirler, bu sebeple cilt ve giysiler için tropik sivrisinek kovucu kullanılması şiddetle tavsiye olunur.

Amerika yasaları (Florida eyaleti) üstsüz güneşlenmeyi, 21 yaşından küçüklere alkol servisini ve 18 yaşından küçüklere sigara satılmasını yasaklamaktadır.

En yakın hastane, tesise yaklaşık 3 km (1,8 mil) mesafedeki St Lucie'dedir.


Sandpiper Koyu

Spor odağında her şey dahil bir tatil için Sandpiper Koyu hareketli bir aile tatili için ideal bir Club Med tesisidir. St. Lucie Nehri’ne konuşlanmış ve muhteşem bir doğaya sahip Club Med Sandpiper Koyuna hoş bir tropikal iklim hakimdir ve en iyi koçların eğitim verdiği bir Spor Akademisi ve özel bir bar ile birlikte yetişkinlere özel bir sonsuzluk havuzunu içinde barındırır. Miami ve Orlando arasındaki bu yerde Florida tatiliniz sırasında diğer muhteşem Amerikan şehirlerini de dilediğiniz gibi gezebilirsiniz.


 • St Lucie Nehri üzerindeki harika bir manzaranın tadını çıkarın
 • G.O e;'larımız ve uluslararası üne sahip koçlarımızla tenisinizi ve fitliğinizi geliştirin.
 • Tesisin 18 delikli sahasında veya yakınlardaki birçok sahadan birinde vuruşlarınızı geliştirin.
 • Plaj voleybolu derslerini ya da yeni bir aktif zindelik deneyimini deneyin
 • Nehirde ya da Miami'de gezinti * Ekstra ücrete tabidir

Haritada göz at

 • 4500 S.E PINE VALLEY STREET
 • PORT SAINTE LUCIE
 • PORT SAINTE LUCIE 34952 FL
 • Florida United-States
Batı Palm Plajı havalimanı
60 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
 • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
 • Bar & Atıştırmalıklar
 • Spor & Aktiviteler
 • Gündüz & Gece Eğlenceleri
 • Daha fazla bilgi alın

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Ulaşım Seçenekleri

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle

Çerez Kullanımı Hakkında

Club Med size en iyi deneyimi sunmak için web sitesinde çerezler kullanıyor. Bu mesajı kapatarak kabul edebilirsiniz.

KVKK görüntüleyin