Rio Das Pedras

Brezilya
Karayipler & Amerika Sahilleri

Tropikal yağmur ormanının içine kurulmuş sakin bir tesis

Koloni tarzı bungalovlar doğal çevreyle uyum sağlayarak bir araya gelir. Bir günlük su kayağı veya gezintinin* ardından, deniz kıyısındaki büyük yüzme havuzunun yanında, büfede sizi bekleyen farklı yiyeceklerin olduğu La Jangada restoranı bulunmaktadır.

YENİ 5 T ALAN

Sakin, keyifli ve konforlu

Konforla sakinliğin buluştuğu "Reserve"ü keşfedin. Marc Hertrich ve Nicolas Adnet tarafından tasarlanan yeni alan, 4 yaş üstü tüm konuklarını en iyi şekilde ağırlayacak. Teras ve nefes kesen manzaralı yüzme havuzu... Kendinizi birazcık şımartmaya ne dersiniz?

#ClubMed

@julianacelli
@heitor_rp
@_clauoliv_

Gizli tesisimizin doğası karşısında ağzınız açık kalacak

Bir yanınızda göz alabildiğine okyanus, diğer yanınızda balta girmemiş Atlas Ormanı. Bu biyolojik çeşitliliğe sahip ekosistem Arjantin’e kadar uzanır. Eşsiz doğal bir ortamın tam kalbindeki tesisimizde küçük kolonyal tarzdan esinlenilmiş binalar ve samimi...

Enjoy a playing field as vast as nature itself

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

40 yılın üzerinde deneyimin avantajıyla tesisimiz çocuklar ve gençlere yönelik yenilikçi kulüpler sunmaktadır
Gençlerin gereksinimlerine uygun olarak özel tasarlanmış alanlar. Tesisler rahatlık ve güvenlik dikkate alınarak tasarlanmış ekipman ve ışık aynalarının ürperten ambiyansıyla rahat mobilyaların sıcaklığı arasında salınan bir dekorasyon. İşlerine tutkun G.O®'lar.
Profesyonel kayak öğretmenleri tarafından verilen kayak veya snowboard dersleri, farklı yaş grupları için yaratıcı faaliyetler ve oyunlar Ebeveynlerin günlerinin büyük kısmını kayak yaparak geçirmelerine izin veren ve çocukların isteklerine ve uyku düzenlerine uygun açılış saatleri, (Fransa'da çocukların yaşlarına bağlı olarak bir BAFA diploması (gençlik grupları liderlerine verilen devlet diploması) veya çocuk bakımı sertifikasına sahip G.O®'lar; diğer ülkelerde ise bunun eş değeri bir diploma veya gerekli tecrübe.

Ek ücret ile

Petit Club Med® (2 to 3 years)

To be sure your children’s holiday experience is as unique as yours, we’ve devised a Club Med tailored just for them!
Run by experienced G.O®s, Petit Club Med® proposes a host of different activities for all age groups – creative, artistic, active and fun.
The children explore and discover talents and friendships in an environment made to measure.
At Petit Club Med®, our G.O®s cater to their needs all day long, with a children’s lunch menu and specially devised evening activities.

Nappies and baby milk are not provided by Petit Club Med®.
Places are limited, so we advise you to book early!

7 günün 6'sı


dahil

Mini Club Med® (4 to 10 years)

We've thought of everything possible to ensure your children have a unique, adventure-packed holiday, with discovery, sports and activities for each age group:

Sport: Little Tennis (a fun learning approach to these sports)
Making things: cookery lessons (e.g. Petit Chef Program®), art and crafts
Expression: dance, preparing and taking part in shows, crazy signs
Play: group games and activities
Lunch and tea
Evening: after dinner with their friends, the children enjoy specially devised evening activities

7 günün 6'sı


dahil

Junior Club Med (11 to 17 years)

Teenagers can meet up and take part in the activities that interest them most, in the company of their G.O®:

Sports activities: tennis, archery, etc
Artistic activities: dance, shows, crazy signs
Evening: entertainment, films, shows
Junior Club Med is proposed only during the Brazilian school holidays.

7 günün 6'sı

Babysitting

4 ay `dan

Ek ücret ile

To enjoy a moment of total freedom, take advantage of the babysitting service (subject to availability).
For information: we provide a list of babysitting services on request. Club Med provides the contact but has no responsibility for the service.

Club Med Baby Welcome® (from birth to 23 months)

23 ay `a

dahil

We’ve done everything in our power to ensure the comfort and well-being of babies and parents.

Personal welcome, baby-care material available in your room and/or in the baby feeding and equipment room (cot, baby bath, high chair on request, bottle-warmer), sweet and savoury baby foods, baby corner equipped to prepare babies' meals, high chairs and/or booster cushions in the restaurant.
Spare pushchairs are also available if required.

Pyjamas Club®

4 ay ile 7 yaş arası

Ek ücret ile

The Pyjamas Club® leaves parents free to organise their evening as they wish. This group babysitting service run by experienced G.O®s in a dedicated area provides all the necessary comforts (beds, daybeds, video area, etc).

Baby corner

dahil

This baby corner, located in the main restaurant, offers a special service for babies, with sweet and savoury baby foods and all the equipment necessary for preparing your baby's meals.

Baby feeding and equipment room

23 ay `a

dahil

Open 24 hours a day, it provides all the equipment necessary for preparing babies' meals: mixer, steriliser (provided only on request), microwave, fridge, bottle warmer (systematically provided in the room for G.Ms® who have reserved the Baby Club Med® or Club Med Baby Welcome®) and additional products such as mineral water, fruit and long-life milk (baby formula milk not provided).

Petit Chef Program®

2 ile 10 yaş arası

dahil

You reap what you sow at Rio das Pedras, so before getting to taste the results of their efforts, the children learn how to look after a little vegetable garden. In a fun atmosphere, they get to plant, water and pick the fruit and vegetables in the garden, teaching them the basics of gardening and respect for the environment.

The fun continues in a real kitchen where these budding chefs learn how to make savoury dishes such as mini pizzas or sweet favourites such as delicious cookies and colourful cupcakes. And the icing on the cake is that parents can come and taste what the children have made!

Little Tennis

3 ile 4 yaş arası

dahil

Through role play, children get to learn tennis the fun way, at Mini Club Med®*.

Little Soccer

3 ile 7 yaş arası

dahil

A half hour lesson with equipment, facilities and method devised specifically for children.

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

With energy points stimulated, and body and mind perfectly relaxed, slip into a realm of total wellness and relaxation.
Discover a world of total relaxation and enjoy the pleasures of wellness and beauty treatments.

Spa & Wellness

General büfe restoran

Tesisin kalbinde bulunan restoran geniş bir açık alana ve klasik Brezilya dekoruna sahiptir. Tüm yemek saatlerinde büfede servis edilen uluslararası mutfakla mükemmel giden sıcak bir atmosfer.Restoranın 6 odasında da sigara içmek yasaktır.4 ila 8 kişilik masalar, bebek sandalyeleri mevcuttur.


Jangada

Açık bir yapısı olan ve tesisin içinden akan nehrin yakınında bulunan bu tipik restoran geç kahvaltı ve öğle yemeğinin yanı sıra akşamları da Brezilya spesiyaliteleri sunar.Akşam için masaların resepsiyondan önceden rezerve edilmesi gerekmektedir. Garson hizmeti. Burası sigara içilmeyen bir alandır. 4 ila 8 kişilik masalar ve bebek sandalyeleri. Bilgi için: Spesiyalite restoranı yılın belli zamanlarında kapalı olabilir.

Ana bar

Tesisin merkezinde, havuzun karşısında bahçelere açılan bu geniş bar ideal bir buluşma noktasıdır.Barın hemen yanında çocukların hafif içeceklerinin ve tatlılarının keyfini çıkarabilecekleri kendi alanları mevcuttur.Sigara içilmez alan.


Janganda

Muazzam nehir ve yemyeşil bahçe manzarasıyla bu sessiz, samimi bar, size öğle veya akşam yemeğinden sonra dinlenmek için çok uygun bir ortam sunar.


Havuz Bar

Just a few steps from your deckchair, this stylish poolside bar offers a refreshing selection of cool drinks and cocktails to ensure the ultimate luxury experience. There's just no need to leave the pool!


Lounge Bar La Reserve

Exclusively for residents at La Réserve, the 5Ψ Luxury Space.

Brezilya

Brezilya Güney Amerika'nın en büyük ülkesidir. Nüfusun üçte ikisi şehirlerde yaşarken, Amazon Yağmur Ormanının derinlerine gidildikçe dış dünya henüz iletişime geçmemiş ilke kabileler bulunmaktadır.

Tropik sahiller, samba ve ülkenin fanatik futbol tutkusu Brezilya'yı dünyadaki en canlı, yaşam dolu ve etkileyici tatil yerlerinden biri haline getiriyor. Brezilya'nın vahşi yaşamı tek kelimeyle şaşırtıcı, fakat şu anda şehircilik, büyükbaş hayvan yetiştiriciliği ve ağaç kesme tehdidi altında. Jaguarlar, Karıncayiyenler ve Armadillolar ülkenin simgesel memeli hayvanları arasında iken sürekli yeni bitki ve böcek türleri keşfedilmektedir.

BREZİLYA HAKKINDA

Para Birimi: Real (BRL)

Başkenti: Brasilia

Konuşulan Diller: Portekizce

Zaman dilimi: GMT-3

Uçuş Süresi: 11 saat

Öneriler

Brezilya’nın yoğun sezonu Aralık ila Mart ayları arasındadır

Brezilya Amerika kıtasında Portekizce konuşulan tek ülkedir

Brezilya başta Şubat ayındaki Karnavalı olmak üzere festivalleri ile ünlüdür

Küçük kasabalardaki ATM'ler genellikle Brezilya dışından gelen kartları kabul etmediği için yanınıza seyahat çekleri almanız gerekmektedir

Aşılar ve tıbbi tedavi: Yola çıkmadan önce tüm gerekli formalitelerin kontrolünü yapmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Tavsiye edilen aşılar: Çocuk felci Tetanos Hepatit A ve B

Tesiste sürekli olarak bir hemşire bulunmaktadır. Sarı humma aşısı (onaylı bir merkezde) sadece Amazon bölgesinde resmi bir yükümlülük olmasa bile zorunludur.

Sivrisinekler belli viral veya paraziter hastalıkları taşıyabilir, bu sebeple cilt ve giysiler için tropik sivrisinek kovucu kullanımı tavsiye edilir.

En ölümcül sıtma türü (karasu humması) riski, ciddi koruyucu tedbirler (kemoproflaksi ve sivrisinek kovucular) alınması gerektiği anlamına gelir. Bu risk sadece Amazon bölgesine ilişkindir.

Tesiste sürekli olarak bir hemşire bulunmaktadır. En yakın hastane tesise 45 dakika mesafededir (Angra dos Reis'te).


Rio Das Pedras

Koloni tarzı bungalovlar doğal çevreyle uyum sağlayarak bir araya gelir. Bir günlük su kayağı veya gezintinin* ardından, deniz kıyısındaki büyük yüzme havuzunun yanında, büfede sizi bekleyen farklı yiyeceklerin olduğu La Jangada restoranı bulunmaktadır.


  • Dünyadaki en muhteşem ve en çok çeşide sahip tropik ormanın harikalarının keşfedilmesi
  • Yeni kolonyel tarzı bir Tatil Köyünde tatil ve sakin havuzunun sakinliğinde keyif.
  • Kuytu bir derede su kayağı veya su kaykayı
  • Staying in a Family Suite in the new 5 Trident Luxury Space with its dedicated pool and lounge bar

Haritada göz at

BR 101 KM 445,5 RODOVIA RIO SANTOS
MANGARATIBA, RIO DE JANEIRO
23860-000
Rio de Janeiro Brazil
Rio de Janeiro havalimanı
100 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

  • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş

  • Tam Pansiyon Gurme Mutfak

  • Bar & Atıştırmalıklar

  • Spor & Aktiviteler

  • Gündüz & Gece Eğlenceleri

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Ulaşım Seçenekleri

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...