Palmiye

TürkiyeAvrupa & Akdeniz

Toros Dağları ile Akdeniz arasında, plajlar ve limon ağaçları...

Çam ağaçlarının gölgesinde konumlanmış bungalovlar ve Akdeniz maviliğinin kıyısında bir otel… Deniz ve yeşilin ortasındaki eşsiz aile oteli Club Med Palmiye, her yaşa uygun, bol seçenekli kara/deniz spor ve aktiviteleri ile sizleri bekliyor. Uluslarası gurme lezzetlerin tadına varın ya da sadece gevşeyin ve bu rüya aleminde kendinizi CARITA* Club Med Spa personelinin uzman ellerine bırakın. Ailenizle veya arkadaşlarınızla; Palmiye`de herkes için bir mutluluk var…

-Tatil köyü, otel ve bungalovları kapsayan (Villagio) toplam 720 odadan oluşmaktadır.

-Villagio bölgesi, otelin karşı tarafında yer almaktadır. Bungalovlar (bir veya iki üst katlı) çiçek ve palmiye ağaçlarının bulunduğu plajın yanında bulunan bahçelerde konumlanmıştır. Tatil köyünün merkezinde, yarım daire biçiminde sıralar halinde düzenlenmiştir.

-Otelde (deniz manzaralı ve ana yüzme havuzunun karşısında) CARITA* tarafından sağlanan Club Med Spa bulunmaktadır. 4 katlı olmakla birlikte bir de asansörü vardır.

-Siz ve sevdiklerinizin tatilinin en iyi ve en güvenli şekilde geçmesi için; tesislerimizin girişlerinde siz misafirlerimizin bavullarını da kapsayan X-ray cihazı uygulamasına geçilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

not: Ulaşım dahil paketler havaalanı çıkışlı olduğundan bu uygulamaya dahil değildir.

Standart

Club Bungalow Odaları, zemin katta veya bungalovların birinci katlarında, çam ağaçlarının gölgesinde ve tesisin merkezine yakın konumda yer almaktadır.Binanın Deniz Tarafında, arka planında denizle Tatil Köyüne bakan mobilyalı balkonu olan sessiz bir Kulüp Odası'na ne dersiniz? Ya da otelin 2., 3. veya 4. katında sakin bir konumda denize ve yüzme havuzuna bakan Deniz Manzaralı bir Otel Kulüp Odası istemez misiniz? Alternatif olarak çocukları Petit Club Med®'de olan aileler için çam ormanının gölgesinde yer alan şirin Dubleks Club Bungalovu, ebeveynlere mahremiyet sunmaktadır.Bilgi için: Wifi bağlantısı sadece otelde bulunur.

Alan16 m² - 60 m²
Misafir1 - 6 Kişi

Suit

Deniz ve tüm bölgenin panoramik manzarasıyla Tatil köyünün en güzel odası.

Alan70 m²
Misafir1 - 2 Kişi

Hizmet

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

 • Okçuluk Akademisi
 • Flying Trapeze School with circus activities
 • Fitness Akademisi
 • Tenis Akademisi
 • Yelken Akademisi
 • Su kayağı ve Wakeboarding Akademisi

SPORLAR

 • Basketbol
 • Plaj voleybolu
 • Tüplü dalış
 • Volleyball
 • Water polo
 • Rüzgar Sörfü Akademisi
 • Kardiyo ve ağırlık salonu
 • Aquadynamic
 • Kayak
 • Pilates
 • Ayakta Kürek

SPORLAR

 • Golf
 • At binme

40 yılın üzerinde deneyimin avantajıyla tesisimiz, çocuklar ve gençlere yönelik yenilikçi kulüpleri gereksinimlerine uygun olarak özel tasarlanmış alanlarda sunmaktadır.

Rahatlık ve güvenlik dikkate alınarak tasarlanmış ekipman ve ışık aynalarının ambiyansıyla rahat mobilyaların sıcaklığı arasında salınan bir dekorasyona sahiptir.

Farklı yaş grupları için yaratıcı faaliyetler ve oyunlarla çocuklarınız uluslarası bir ortamda farklı kültürlerle etkileşime geçecek.

(Fransa'da çocukların yaşlarına bağlı olarak bir BAFA diploması (gençlik grupları liderlerine verilen devlet diploması) veya çocuk bakımı sertifikasına sahip G.O®'lar; diğer ülkelerde ise bunun eş değeri bir diploma veya gerekli tecrübeye sahiptir.

Baby Club Med® (4-23 ay)

Ufaklıkların günlerini keyifle geçireceği, uzman G.O®larımızın gözetiminde bir alan…

Sizin için mükemmel tatil ve çocuklarınızın doğal ritmine ve ihtiyaçlarına odaklanan bir klüp. Yürüyüşler, minikler için erken dönem öğretici akvite ve oyunları… Çocukların hareket, ses, renk, biçim ve doku algıları gelişecek.

Çocuklarınız dilerlerse öğle yemeklerini de uzman G.O®larımızla yiyebilirler.

Bebek sütü ve bebek bezleri Petit Club Med® tarafından sağlanmamaktadır. Yer sınırlaması olduğundan, erken rezervasyon yapmanızı öneririz.

Saat 09:00'dan 17:30'a kadar, haftada 6 gün


Petit Club Med® (2-3 yaş)

Çocuklarınızın tatil deneyiminin de sizinki kadar iyi olduğundan emin olmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz, Club Med onlar için harika bir oyun alanı!

Profesyonel G.O®lar eşliğinde Petit Club Med® gün boyu miniklerinizi eğitecek ve eğlendirecek aktiviteler sunuyor: yaratıcı, sanatsal, enerjik ve eğlenceli!
Çocuklarınız bir yandan yeteneklerini keşfederken diğer yandan farklı ülke çocuklarıyla da etkileşime geçiyor, onlar için tasarlanmış bu özel klüpte canları hiç sıkılmayacak.

Petit Club Med®de G.O®larımız tüm gün onların ihtiyaçlarıyla ilgileniyor, çocuklara özel olarak hazrırlanan öğle yemeğine katılabilir ve akşam planlanmış aktivitelerle eğlenebilirler.
Bebek sütü ve bebek bezleri Petit Club Med® tarafından sağlanmamaktadır. Yer sınırlaması olduğundan, erken rezervasyon yapmanızı öneririz.

Saat 09:00'dan 17:30'a kadar ve 19:30- 21:00'a kadar, haftada 6 gün


Mini Club Med® (4-10 yaş)

«Yeni nesil» Mini Club Med®, çocuğunuza tamamen yeni bir deneyim sunuyor!

Eğlence, kahkaha ve heyecan garanti! Her biri farklı bir temaya ayrılmış, 3 farklı alana sahiptir: yaratım, ifade ve oyunlar.

GO®'larımız her yaş grubunun; keşif, spor ve maceraperest aktivitelerle dolu bir tatilin keyfini çıkarmalarını sağlıyor:

Spor: Küçükler Tenisi ve Sirk Okulu (6 yaşından itibaren)
Yaratıci Aktiviteler: Doğa aktiviteleri, sanat ve el sanatları
İfade Aktiviteleri: Şarkı söyleme, dans, müzik, gösteri hazırlama, çılgın işaretler
Oyun: Grup oyunları ve etkinlikleri
Öğlen molası
Akşam: Akşam yemeğinden sonra arkadaşlarıyla birlikte çocuklar için özel oalarak tasarlanmış akşam etkinliklerinin tadını çıkarıyorlar

Saat 09:00'dan 17:30'a kadar ve 19:00- 21:00'a kadar, haftada 6 gün


Club Med Passworld® (11-17 yaş)

Uzman G.O®lar eşliğinde özel olarak tasarlanmış exclusive ve modern alanlarda, gençler biraraya gelip kendilerini ifade ediyor, farklı kültürlerle etkileşime geçiyor ve yabancı dillerini geliştirme fırsatı buluyorlar.

Spor Aktiviteleri: Uçan trapez, tenis, yelken, ve daha fazlası…

Yaratıcı Aktiviteler: Obje yapımı, makyaj, graffiti

Sanatsal Aktiviteler: Dans, şovlar, çılgın işaretler

Macera ve Keşif: Yürüyüş, piknik, kamp

Akşam: Eğlence (sahilde sinema gecesi, plaj partisi), filmler, şovlar

7 günün 6'sı

Bebek Bakımı

8 yaş `a

Gözünüz arkada kalmadan tatilinizin tadını çıkarmak için bebek bakımı servisimizi deneyin.

Daha detayli bilgi ve/veya servisten yararlanmak için konaklamanız öncesinde iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Club Med Baby Welcome® (doğumdan 23 aya)

23 ay `a

Bebeklerin ve ailelerinin konforu bizim için bir öncelik.

Bebek bakım materyalleri bebek odasında size bekliyor (bebek karyolası, bez değiştirme ünitesi, bebek banyosu, şişe ısıtıcı, mamalar, bebek mamalarını hazırlama bölümü ve mama sandalyeleri).

Pyjamas Club®

4 ay ile 7 yaş arası

The Pyjamas Club® Club Med`e özgü bir bebek bakımı klübüdür (spesifik aktiviteler bulunmamaktadır). Aileler dilerlerse çocuklarını deneyimli ve kalifiye G.O®lara emanet edebilirler.

Bebek Bölümü

4 ile 23 ay arası

Bebek Bölümü bebeklere özel yiyeceklerin ve bebeğinizin özel yiyeceklerini hazırlama materyalleri bulunan bir servistir. Tesisin restoranlarında 2 adet Bebek Bölümü bulunur.

Bebek Bakım Odaları

23 ay `a

Günün 24 saati açık olan odalar, bebek maması hazırlamak için gerekli materyalleri -istek yapılırsa- bulundurmaktadır. (mikser, sterilizasyon, mikrodalga, buzdolabı vs) Mineralli su, meyve ve uzun ömürlü süt gibi malzemeler de bulunur.

Oyun Alanı

Çocuk kulübü aktivitelerinden bağımsız olan bu bölüm aileleriyle birlikte tüm çocuklara açıktır.

Bebek Gym

4 ay ile 3 yaş arası

Bebekler kendileri için tasarlanmış bu alanda -emekleyerek, tırmanarak ve kayarak- hareketi keşfediyor.

G.O®ların gözetiminde gerçekleşen bu aktivite sadece Baby Club Med® ve Petit Club Med®e kayıtlı bebekler içindir.

Miniklere Tenis

3 ile 4 yaş arası

3-6 yaş çocuklar tenis öğrenmeye ve oynamaya bayılacaklar.

Miniklere Tenis servisi Petit Club Med®* tarafından verilir.

Doğa ve Keşif Aktiviteleri (Mini Club Med®`de)

4 ile 10 yaş arası

Mini Club Med® ve tecrübeli G.O®larıyla çocuklar doğayı keşfediyor ve doğa uzmanlarına dönüşüyor! Eğlenceli ve sanatsal faaliyetler, çocukların çevre kirliliğinin nedenlerini anlamalarına yardımcı olacak. Çevrelerini ve dünyayı keşfetmeleri için başka bir fırsat daha!

Minik Sirk

4 ile 5 yaş arası

4-6 yaş arasındaki çocuklar için düzenlenen workshoplarda, minikler küçük gruplar halinde tecrübeli G.O®larla sirkin ve akrobasinin tadını çıkaracaklar. Çocuklar şovlarda yer alarak öğrendiklerini paylaşma şansı da bulacaklar.

Gençlere Özel Spa

11 ile 17 yaş arası

Club Med Spa by CARITA artık gençlere özel güzellik işlemleri de gerçekleştiriyor. Günün belirli saatlerinde verilen hizmetler gençleri Wellness dünyasıyla tanıştıracak. Gençler yalnız, anneleriyle veya arkadaşlarıyla deneyebilecekleri bu servisi çok sevecekler.

Rezervasyonlar tesiste yapilmaktadır.

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

From April 2018, the DECLÉOR Spa arrives in Palmiye to offer you the precious power of 100% natural, 100% active Essential Oils, for a new art of wellness and beauty.
With DECLÉOR, discover the benefits of aromatherapy through specific rituals.

Spa & Wellness

Package for Two DECLÉOR 3 gün

yaş : sadece yetişkinler

A privileged break, a unique sensory journey for two (for two people in a duo treatment room).
For each partner :
5 terapi
1 "Exfoliating Fruit Seeds" Body Scrub (30')
1 Aromassage for the Body (50’)
1 Customised Massage (20’)
1 Club Med Massage by DECLÉOR (45')
1 Facial Treatment of your choice (50’)

Beauty Package DECLÉOR 3 gün

yaş : sadece yetişkinler

All the expertise of DECLÉOR at the service of your beauty, from top to toe.
5 terapi
1 « Graines de Fruits Gommantes » Body Scrub (30’)
1 Aromaplastie Facial (50’)
1 Beautiful Hands treatment (50’)
1 Nail Varnish application (10’)
1 Made to Measure Massage (20’)

Erkekçe Kaçış 3 gün

yaş : sadece yetişkinler

A customised sensory journey to satisfy men's specific needs for relaxation and efficiency.
5 terapi
1 Aromatic Bath with Essential Oils (20’)
1 Madagascar Body Massage (50’)
1 Scalp Massage (20’)
1 Express Energy Facial (30’)
1 Aromassage for the Body (50’)

Customised Wellness package 2 hours DECLÉOR 2 gün

yaş : sadece yetişkinler

Enjoy your Spa in total freedom: 2 hours of treatment to be chosen from the DECLÉOR treatments proposed in this Spa
Terapi
2 Treatments (50') of your choice
1 Treatment (20') of your choice
Must be booked with your holiday reservation.


Customised Wellness package 6 hours DECLÉOR 5 gün

yaş : sadece yetişkinler

Enjoy your Spa in total freedom: 6 hours of treatment to be chosen from the DECLÉOR treatments proposed in this Spa
Terapi
1 "Exfoliating Fruit Seeds" Body Scrub (30'
4 Treatments (50') including 1 Facial Treatment of your choice
1 Treatment (80') and 50' of Treatments to be composed as you wish
Must be booked with your holiday reservation.

Sun & Energy DECLÉOR 3 gün

yaş : sadece yetişkinler

An ideal programme for recuperating and restoring energy and vitality.
4 terapi
1 "Exfoliating Fruit Seeds" Body Scrub (30')
1 Club Med Massage by DECLÉOR (45')
1 Hydra Floral Aroma Expert Facial (50’)
1 Madagascar Massage (50')

Her ülkenin tatlı ekşi ve baharatlı özel yemekleriyle kendine özel bir mutfağı vardırKonaklamanız sırasında yeni lezzetleri keşfedin ve kahvaltıdan akşama yemeğine kadar hayallerinizi gerçekleştirin.Açık büfe ve atıştırmalıklarımızın tadını çıkarın.


Phaselis

Kahvaltılar, öğle ve akşam yemekleri için, geniş teraslı restoran. Masmavi denizin kenarında, açık havada ve yıldızların altında yemek yemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ekibimiz, sizlere her gün düşük kalorili yemeklerden bir seçki sunmaktadır.

-Terasta sigara içilebilir.
-4 ila 8 kişilik masalar mevcuttur.
-Bebekler için mama sandalyeleri bulunmaktadır.


Olimpus

Tesisin Villagio bölgesindeki bu özel restoran geniş bir terasa açılır. Personelimiz her gün düşük kalorili yemek seçeneklerini hazırlar.

-Teras sigara içme alanıdır.
-4 ila 8 kişilik masalar bulunur.
-Bebekler için mama sandalyeleri mevcuttur.


Topkapı

Arkadaşlarınız ve aileniz ile denize bakan samimi bir ortamda akşam yemeği yiyebileceğiniz Türk spesiyaliteleri restoranı. Meze, balık güveç, Kapadokya kuzu güveç ya da mangalı mutlaka deneemelisiniz. Geç öğle yemeği ya da akşam yemeği için servisi bulunur.

-Masaların resepsiyondan rezerve edilmesi gerekir.
-Topkapı sigara içilmeyen bir restorandır.
-2 ila 8 kişilik masalar bulunur.
-Bebek sandalyesi mevcuttur.


Bosphore

Bu yeni elegan ve samimi restoran geç kahvaltı ve öğle yemeği severlerin favorisi olacak. Akşamları yerel ve en taze malzemelerle şefimizin usta ellerinden çıkan Türk mutfağı seçkileriyle lezzet turuna çıkacaksınız.

-Akşam yemekleri için rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Premium Her Şey Paketinize Dahil

Paketinize dahil olan çeşitli içecek ve yiyecekler sayesinde, yanınızda para taşımanıza gerek kalmayacak. Bu içecekler arasında meyve sularından gazoz çeşitlerine, sıcak içeceklerden alkollü ve alkolsüz kokteyllere kadar bir çok seçenek mevcut. Yerel ve uluslararası şarap ya da başka alkollü içecekler de sizi bekliyor. Biraz karnınız acıktıysa çeştli tatlı ve tuzlu atıştırmalıklardan istediğinizi seçebilirsiniz.

ek olarak

Şampanya, VSOP veya XO konyakları gibi içkiler ek ücret tabidir. Bazı Tesislerde ve/veya Club Med dükkanında bulunan otomatlardan ise şişeli ve kutulu içecekler alabilirsiniz. Bazı restoranlar ve barlar yemeğinize eşlik edecek şarap menüleri ve yüksek kalite lüks alkol markaları da sunmaktadır.


Lalezar

Klasik bir dekorasyona sahip sıcak bir ortam.Yüzme havuzunun karşısındaki geniş terasta güneşin altında gevşeyin.


Tulip Bar

Otel yüzme havuzu civarındaki bu bar, gün içerisinde mola vermek için harika bir yerdir. İkramlar servis edilir.


Turkuaz

Amfitiyatro yakınında, Villagio havuzunun karşısında bulunan bu geniş bar gün içinde açıktır.


Efes Bar

Plajın yanındaki bar, su sporu aktiviteleriniz arasında mola vermeniz ya da plajda rahatlarken serinletici bir içecek yudumlamanız için gün boyunca açıktır.

Türkiye

Türkiye Hakkında

- Yüzölçümü: 783,562 km2
- Başkent: Ankara
- Resmi Dil: Türkçe
- Para Birimi: Türk Lirası

Club Med Palmiye`de geçireceğiniz keyifli zaman diliminde bölgenin doğal güzelliklerini de keşfedebilirsiniz.

Club Med Palmiye:
-Barlar, restoranlar ve hediyelik eşya dükkanlarının bulunduğu Kemer merkeze uzaklığı 10 km`dir.
- Büyüleyici bir mağara ve tarihi kalıntıların bulunduğu Beldibi`ne 15 km. mesafededir.
-Antalya`ya uzaklığı 40 km`dir.
-Beyaz kumuyla tanınan Belek`e 50 km. uzaklıktadır.

Club Med tüm tesislerinde, kapsamlı ve oldukça sıkı bir sağlık politikası uygulamaktadır. Yine de yola çıkmadan önce ve konaklamanız sırasında bazı önlemler almanızı öneririz.

-Yola çıkmadan önce doktorunuza danışmanızı ve nereye gittiğinizi kendisine bildirmenizi öneririz. Doktorunuz özellikle devam eden herhangi bir tedaviniz olması, herhangi bir kronik durumunuz olması, hamile olmanız veya herhangi bir alerjik duruma sahip olmanız durumunda sağlık durumunuzun planladığınız konaklamaya uygun olup olmadığını belirtececektir.

-Konaklamanız sırasında devam eden tedavileriniz varsa gerekli ilaçları ve/veya reçetelerini yanınıza almayı unutmayın.

-Hamile kadınların düşme riski taşıyan spor türlerini yapması önerilmez. Tüm hamile kadınların yola çıkmadan önce doktoruna danışması önerilir.

-Club Med, yaptığı sağlık kontrolleri ile tesislerindeki tüm gıda hazırlama ve sunum aşamalarında maksimum hijyen sağlar.

-Bir gıda bileşenine alerijisi olan tüm kişiler, tüketmeden önce mutfak şefi ile yiyecekleri kontrol edebilir. Ayrıca misafirlerimize bilinen tüm alerjileri için yanıt veren tedavilerini beraberlerinde getirmelerini öneririz.


Palmiye

Çam ağaçlarının gölgesinde konumlanmış bungalovlar ve Akdeniz maviliğinin kıyısında bir otel… Deniz ve yeşilin ortasındaki eşsiz aile oteli Club Med Palmiye, her yaşa uygun, bol seçenekli kara/deniz spor ve aktiviteleri ile sizleri bekliyor. Uluslarası gurme lezzetlerin tadına varın ya da sadece gevşeyin ve bu rüya aleminde kendinizi CARITA* Club Med Spa personelinin uzman ellerine bırakın. Ailenizle veya arkadaşlarınızla; Palmiye`de herkes için bir mutluluk var…


 • Portakal ağaçlarıyla kaplı 800 metrelik plajda ya da yeni sakin havuzun başında rahatlama
 • Tatil Köyü'nün 12 tenis kortundan birinde vuruşlarınızı geliştirin.
 • Genç yaşlardaki çocuklarınızın Club Med Passworld®'de hayatlarının eğlencesini yaşadıklarını görün.
 • Genç çocuklarınız Club Med Passworld®, "Showroom"da eğlenirken onları izleyinç
 • Uçan trapezde süzüldükten sonra CARITA'dan Club Med Spa*'ya yumuşak bir iniş yapın.

Haritada göz atın

59 YENI MAH. DEDELER KUME EVLERI
ANTALYA 07980
Antalya - Palmiye Turkey
Antalya havalimanı
60 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş

 • Tam Pansiyon Gurme Mutfak

 • Bar & Atıştırmalıklar

 • Spor & Aktiviteler

 • Gündüz & Gece Eğlenceleri

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Ulaşım Seçenekleri

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

ŞİMDİ 3,713 TL yerine 4,369 TL kişibaşı*
Ulaşım dahil

Bodrum

Türkiye