Opio en Provence

Fransa
Avrupa & Akdeniz Sahilleri

Zeytin ağaçları arasında gezinin veya golf vuruşlarınızı çalışın

Odalar sıcak toprak tonlarında dekore edilmiştir ve dar sokakları ve gizli kalmış meydanlarıyla köy mimarisi güzel bir şekilde yansıtılmıştır. Bu hem aileler için hem de spor meraklıları için Club Med Tesisidir, 9 delikli golf sahası*, üç yüzme havuzu ve …

Akdeniz Provence stili yaşam tarzını deneyin

Ağustos böceklerinin sesi, selvi ağaçları, defne çalıları ve güneş ışığı… Bu kesinlikle Provence. “Mimosas” ve “Lavande” gibi bina isimleri Provence stilini tamamlıyor. Her detay yerel mimari tarzdadır. Hardal rengi ve pembe tonları Akdeniz’in en az 100 y…

 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior

Doğa kadar eşsiz aktivitelerimizi keşfedin

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

40 yılın üzerinde deneyimin avantajıyla tesisimiz çocuklar ve gençlere yönelik yenilikçi kulüpler sunmaktadır
Gençlerin gereksinimlerine uygun olarak özel tasarlanmış alanlar. Tesisler rahatlık ve güvenlik dikkate alınarak tasarlanmış ekipman ve ışık aynalarının ürperten ambiyansıyla rahat mobilyaların sıcaklığı arasında salınan bir dekorasyon. İşlerine tutkun G.O®'lar.
Profesyonel kayak öğretmenleri tarafından verilen kayak veya snowboard dersleri, farklı yaş grupları için yaratıcı faaliyetler ve oyunlar Ebeveynlerin günlerinin büyük kısmını kayak yaparak geçirmelerine izin veren ve çocukların isteklerine ve uyku düzenlerine uygun açılış saatleri, (Fransa'da çocukların yaşlarına bağlı olarak bir BAFA diploması (gençlik grupları liderlerine verilen devlet diploması) veya çocuk bakımı sertifikasına sahip G.O®'lar; diğer ülkelerde ise bunun eş değeri bir diploma veya gerekli tecrübe.

Ek ücret ile

Baby Club Med

Baby Club Med 4 ila 23 aylık bebekleriniz için sevgi dolu ve güvenli bir ortam sağlar. Burada farklı sesleri, renkleri ve materyalleri deneyimleyecekler ve doğal çevrede motor becerilerini geliştirecekler. Henüz yürümeye başlamamış minikler ve yürümeyi öğrenmiş miniklere ayrı bakım sağlanır.


Ek ücret ile

Petit Club Med

Açıkhava ve kapalı alan oyunları 2 ve 3 yaşındaki miniklerin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır. Duvar resmi, oyun araçları, hazine avı: erken öğrenme, sosyal beceriler ve yeni keşifler her günün parçasıdır. Çocuklarınızın deşarj olmaları için uyku saatleri, öykü zamanları ve çocuk şarkıları da onları bekliyor.

Saat 09:00'dan 17:30'a kadar ve 19:30- 21:00'a kadar, haftada 6 gün


dahil

Mini Club Med

Her yaş grubuna uygun aktivite onları bekliyor! 4 yaş ve üzeri çocuklar farklı kara sporlarını deneyebilir veya yaratıcı workshoplarla sanatçı yönlerini geliştirebilirler; dilerlerse eğlenceli oyunlarına siz de katılabilirsinz. 6 yaş ve üstü çocuklar okçuluk ve bazı su sporlarını denemeye hazırdır! 8 yaş ve üstü çocuklar kendilerine göre uyarlanmış su veya kara sporlarına bayılacaklar.

Saat 09:00'dan 17:30'a kadar ve 19:00- 21:00'a kadar, haftada 6 gün


dahil

Junior Club Med (11 to 17 years)

Teenagers can meet up in a dedicated space and take part in the activities that interest them most, in the company of their G.O®:

Sports activities: tennis, archery, table tennis, etc

Artistic activities: dance, shows, crazy signs

Evening: entertainment, films, shows

7 günün 6'sı

Bebek bakıcılığı

4 ay ile 6 yaş arası

 • Ek ücret ile

Tamamen özgürlüğün tadını çıkarmak için bebek bakıcılığı hizmetinden yararlanın (Müsaitlik durumuna bağlıdır).
Bilgilendirme: Talebe bağlı olarak bebek bakıcılığı hizmetlerimize ilişkin bir liste sunmaktayız. Club Med irtibat kurulacak kişiyi sağlar; ancak verilen hizmete yönelik bir sorumluluğu yoktur.

Club Med Baby Welcome

23 ay `a

 • dahil

This service, which can be booked in advance and involves no extra cost, is designed to make your holiday easier. Find baby and toddler equipment (0 to 23 months) already laid out in your room, borrow a replacement pushchair and take advantage of the savoury and sweet baby food pots provided. You and your little one can take a deep breath and relax.

Baby Restaurant

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Adapted to the nutritional needs of children, the meals are devised by a the Baby Restaurant's team of dedicated chefs.

At the Baby Restaurant, the GO®s takes are entirely responsible for lunch, but parents can share this moment with their children if they wish.

Baby corner

4 ile 23 ay arası

 • dahil

This Baby Zone, in the Resort's buffet restaurant, offers a special service for babies, with sweet and savoury baby foods and all the equipment for preparing your baby's meals.

Baby feeding room

23 ay `a

 • dahil

Open 24 hours a day, it provides all the utensils necessary for preparing meals: mixer, sterilizer (provided only on request), microwave, fridge, bottle warmer (systematically provided in the room for the G.M.® who have reserved a Baby Club Med® or Club Med Baby Welcome® service), and additional products such as mineral water, fruit, long-life milk (baby formula milk not provided).

Playground

 • dahil

The playgrounds independent of the children's club facilities are open to children accompanied by their parents.

Yürüyüşler

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Yürüyüş, bol bol temiz hava almak ve doğanın gizli hazinelerine aşık olmak için bir fırsattır. Çocuklarınız arkadaşlarıyla kaşifçilik oynamaya bayılacak.

Bebek Jimnastiği

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Bebekler kendileri için özel olarak hazırlanan eğlenceli düzeneklerde emekleyerek, tırmanarak ve kayarak hareketi keşfediyor. G.O®’lar tarafından yönetilen aktivite sadece Baby Club Med® ve Petit Club Med®’e kaydolmuş olan çocuklara yöneliktir.

Yaratıcı workshoplar

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Küçük bebekler için duyulara hitap eden aktiviteler ve daha büyük çocuklar için boyama veya uygulamalı aktiviteler.

Erken öğrenme

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Çocuklar eğitici oyuncaklarla ve resim yapma, müzikli oyunlar gibi duyulara hitap eden aktivitelerle yeni şeyler öğrenebilir. Her çocuk kendi hızında gelişir ve büyür.

Gösteri zamanı

2 ile 17 yaş arası

 • dahil

Tüm sanatçılar sahneye! Çocukların kendi gösterilerini yaratma ve prova yapma zamanı geldi. Arkadaşlarla eğlenmek yeni yetenekler geliştirmenin harika bir yoludur.

Nature and discovery activities for children at Mini Club Med®

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

In the majority of our Mini Club Med®s, their G.O®s introduce your children to the joys of nature, encouraging them to explore and become nature experts! They take part in fun and artistic activities to help them understand the problem of pollution in the environment. Another opportunity for them to discover the world around them!

Eğlenceli geziler

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

4 ve 10 yaş arasındaki çocuklar kaşifçilik oynamaya bayılırlar. Diğer genç maceraperestlerle birlikte muhteşem açık hava alanlarında yapılan temalı yürüyüşlerde rehberlerini* izleyebilirler. Adım adım doğanın gizemlerini keşfedecek ve eğlenecekler.

*Aktivite Compagnie des Guides tarafından sunulmaktadır.

Gençlere yönelik spa

11 ile 17 yaş arası

 • Ek ücret ile

Gençler, kendileri için bir iyilik yaparak wellness tesislerimizi deneme olanağına sahiptir. Tesise geldiklerinde cilt bakımı için randevu alabilir ve rahatlatıcı atmosferin tadını çıkarabilirler. Tek başına veya sizinle ya da arkadaşlarıyla gevşeyebilirler.

Aile boyu “Big Snack”

 • dahil

Atıştırmalıklar, pancake partileri, fırında pişirme atölyeleri veya piknikler: bu lezzetli aktiviteler ailecek vakit geçirmenin tadını çıkarmanın harika yollarını oluşturuyor. Kendinizi en yakınlarınız ve en sevdiklerinizle birlikte şımartın. Bugün menüde ne var? Harika yiyecekler ve elbette, kahkaha soslu mutluluk ve eğlence.

*Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir.

Suda ailece eğlence

 • dahil

Yüzme havuzu veya deniz kenarında, kumda veya ayaklarınız suya değerken ailenizle birbirinize su sıçratarak eğlenin. Havuz partileri, köpük partileri, plaj partileri, su kaydırakları ve su savaşlarıyla rahatlayın ve eğlence dolu bir dünyaya adım atın.
*Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir..

My Club Med app

 • dahil

Browse personalised suggestions, choose activities with one click, or find all the information you need about your Resort. Our app is easy to use, so you can focus on something much more important: having a great holiday with your family or friends!
Want to access your booking?
Use your booking number (found on your purchase agreement email) or sign in to your Client Account.

Aile boyu turnuvalar ve oyunlar

 • dahil

Puzzlelar, spor turnuvaları, hazine avları, kumdan kale yarışmaları ve beceri ve zeka oyunları. Birlikte oyunlar oynamak sizi birbirinize daha çok yakınlaştırır. Çocuğunuzla takım olun ve diğer ailelere karşı yarışın. En yakınlarınız ve en sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirmenin tadını çıkarın.
Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir.

Muhteşem Aile

 • dahil

Bu eşsiz konsept ailenizle yeniden bağ kurmanızı ve hep birlikte dünyadaki en güzel yerlerden birinde muhteşem deneyimler yaşamanızı sağlayacak. Çocuklarınız düşünülerek hazırlanmış ve 5 tema etrafında şekillenmiş olan yeni aktiviteleri çocuğunuzla paylaşın. Oyun saati, suda oynama saati, macera saati, deşarj olma saati ve gevşeme saati. Eğlenmenizi sağlayacak birçok olanak var. Spor, havuzda ve açık havada eğlence, hazine avları, keşif, doğayı izleme ve gevşeme. Ortamın sizde yarattığı yakınlık hissini uzun bir süre unutamayacaksınız.

Aile boyu gösteri zamanı

 • dahil

Arkanıza yaslanın ve gösterinin tadını çıkarın: Petit Club Med, Mini Club Med, Junior Club Med ve Club Med Passworld’deki çocuklarınız sahneye çıkmak üzere. Bulunduğunuz tesise bağlı olarak dans, şarkı söyleme, sirk gösterileri ve daha fazlası sizi bekliyor olacak. Küçük çocuklarınız G.O.’larının liderliğinde kostümleriyle ana sahnede ilgi odağı olacak. Kalabalık, alkışlamaya başladığında ortama yayılan gurur duygusunu hissedeceksiniz.

Le Provence

Bu restoran, sizi dünya yemeklerinden bir seçkiyi keşfetmeye davet ediyor. Geniş panoramik terasta aileniz ve arkadaşlarınızla tüm yemeklerinizin tadına varın (kapalı ve açık alan).Ebeveynlerin bebekleri için yemek hazırlayabileceği bebek köşesi vardır.


L'Estérel

Restoran Tatil Köyünün merkezinde, Provencee yaslanmıştır. Öğle yemeğinde ve akşam yemeğinde açıktır.Ebeveynler Bebek köşesinde bebekleri için yemek hazırlayabilir.


Le Golf

Hemen 9 delikli golf sahasının yanındaki bu restoran öğle yemeğinde açıktır.* Gölgeli terası zeytin ağaçlarının olağanüstü görüntüsünü sunar. ekstra ücrete tabidir

La Croisette

Ana yüzme havuzunun yakınındaki Tesisin kalbinde yer alan bu barın modern kurulumu gün boyunca kendinizi şarj etmenize ve akşamları ailenizle veya arkadaşlarınızla rahatlamanıza imkan sağlayacaktır.


Bar du Loup

Bu bar havuz çevresinde sizi gündüz ve gece karşılar. Provençal sayfiyesinin panoramik terastan keyfini çıkarın. Akşam, daha samimi, bir salon atmosferi vardır. Puro tütünlüğü (ekstra ücrete tabidir).


Golf club bar

Golf kulübü restoranının içerisindeki bu bar tüm gün boyunca açıktır,


Le Mistral

Gece kulübü barı.

Fransa

Kısaca Fransa

 • Yüzölçümü: 632.834 km²
 • Başkent: Paris
 • Resmi dili: Fransa
 • Para Birimi: Euro
 • Din: çoğunluğu Katolik

  Opio en Provence Club Med'de konaklamanızda size yardımcı olacak gerçekler

  ? Fransa ve Vosges'de önemli resmi tatil günleri ve olaylar

 • Ocakta : Yeni Yıl (1 Ocak)
 • Nisanda: Paskalya Pazartesi
 • Mayısta: İşçi Bayramı (1 Mayıs) / Yükseliş Günü / Hamsin Yortusu
 • Temmuzda: Bastil Günü (14 Temmuz)
 • Ağustosta: Meryem'in Göğe Kabulü (15 Ağustos)
 • Kasımda: Azizler Yortusu (1 Kasım) / Ateşkes Günü (11 Kasım)
 • Aralıkta Noel Günü (25 Aralık) / Santons of Provence Festivali

  ? Provence bölgesinin mutfağı

 • Başlangıçlar: kurbağa bacakları à la Provençale
 • Yemekler: Provençal kuzu, aiolili bouillabaisse, ratatouille)
 • Tatlılar: pompe à l'huile, gibassié ve gougasse tipik Provençal tatlılarıdır, calisson d'Aix, nougat, şekerli meyve, 4 mendiant: fındık veya ceviz, badem, kuru incir ve üzüm
  ? Provence bölgesinin bitkileri ve hayvanları

 • Bitkiler: herbes de Provence, kekik, marjolaine, kekik otu, biberiye, fesleğen, tarhun, adaçayı, sariette, rezene, selâmotu ve Frenk maydanozu dahil olmak üzere karışık yerel otlar
 • Hayvanlar: yaban domuzu, dağ keçisi, koyun, karaca, akbabalar

  ? Corrèze bölgesinde alışveriş

 • El işi: hasır işleri, çömlekçilik, çini, seramik, Moulin d‘Opio‘dan zeytinyağı

  Opio en Provenc Club Med çevresinde ilginç yerler

  Bölgenin doğal güzelliğini ve büyüleyici kültünü keşfetmek için Opio en Provence Club Med nimetlerinden faydalanın.
  ? Club Med‘den 3 km uzaklıkta bulunan Opio köyünde St Trophisme kilisesi, Maison des Evêques (piskoposlar evi) of Grasse ve yağ fabrikası vardır
  ? Club Med‘den 16 km uzaklıkta bulunan St Paul de Vence takviye edilmiş duvarlara, Fondation Maeght (modern ve çağdaş sanat koleksiyonu) ve ilginç çan kulesine sahip Chapelle Sainte-Croix‘ya sahiptir
  ? Club Med‘den 20 km uzaklıkta bulunan Cannes, eski evleri ve 16. yüzyıldan kalma otre Dame de l‘Esperance kilisesini barındıran Suquet alanında resmedilmeye değer dar sokaklara sahiptir
  ? Club Med‘den 37 km uzaklıkta bulunan Nice, ünlü deniz kıyısı Promenade des Anglais (merkezin sembolü), eski tarihi merkezi, Place Masséna, pek çok pazar ve yüzer pazara sahiptir.

Özel önlemler bulunmamaktadır.


Opio en Provence

Odalar sıcak toprak tonlarında dekore edilmiştir ve dar sokakları ve gizli kalmış meydanlarıyla köy mimarisi güzel bir şekilde yansıtılmıştır. Bu hem aileler için hem de spor meraklıları için Club Med Tesisidir, 9 delikli golf sahası, üç yüzme havuzu ve tenis kortları vardır. Göz alıcı Provence tesisinde beş duyu için bir cennet olan L'OCCITANE'nin sunduğu Club Med Spa ile aynı zamanda huzur ve düzene de büyük önem verir. *ekstra ücrete tabidir


 • Tatil köyünün kıpır kıpır kalbi ile zeytin ağaçlarının huzuru arasında seçim yapın
 • Uzmanlarımızın verdiği kişisel tüyolar sayesinde tenis kortunda servisinizi ya da uçan trapezde tutuşunuzu geliştirin.
 • Çocuklarınızın G.O e;'larıyla birlikte Provence'ın kokularını keşfetmesini izleyin
 • Golf derslerimizin yanında yoğun bir eğitimin* veya çevredeki sahaların birinde golf sahası paketinin tadını çıkarın.
 • CARITA* * tarafından sunulan Club Med Spa'da rahatlama Ekstra ücrete tabidir
 • Discover "Club Med Play" App, the first digital treasure hunt to discover the natural and cultural heritage of the Resort.

HER TÜRLÜ ETKİNLİĞİNİZ İÇİN ÖZEL PAKETLER

Club Med sunduğu toplantı ve etkinlikleri tüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda tek bir çatı altında toplayarak etkinlik öncesi tek bir maliyet ile sorunsuz organizasyon deneyimi sağlar.
Opio; Cannes, Nice ve Grasse arasında ideal sekilde Fransız Rivierasında dağlar ve deniz arasında konumlanmış Provence tepelerine uzanmış bir tesistir. Nice Côte d'Azur Havaalanı tesisten 30 km uzaklıktadır.

Tesisi özel olarak size ayırabiliriz. Toplam oda sayısı 428 dir.

§ Birbirinden farklı konsepte ve ölçülerde 30 ayrı toplantı salonu,
§ 600 kişilik maksimum kapasiteli toplantı salonu
§ Geniş ekranlı sinema salonu
§ Smart teknoloji ve hızlı internet
§ 15 takım aktivitesi; CREATIVE oyun alanı ve Cirque du Soleil bu aktivitelere dahildir.
§ Harika gece showları
§ Canlı müzik ve gala showları
§ Zeytin ağaçlarının altında akşam gala yemeği & zen havuz kenarında temalı gece eğlenceleri.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Haritada göz at

 • CHEMIN CAMBARNIER-NORD
 • OPIO
 • 06650
 • Alpes Maritimes France
Nice Côte d'Azur Havalimanı
30 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
 • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
 • Bar & Atıştırmalıklar
 • Spor & Aktiviteler
 • Gündüz & Gece Eğlenceleri
 • Daha fazla bilgi alın

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Ulaşım Seçenekleri

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

ŞİMDİ 3,860 TL yerine 4,541 TL kişibaşı*
Ulaşım dahil

Palmiye

Türkiye

*ek ücretle

Çerez Kullanımı Hakkında

Club Med size en iyi deneyimi sunmak için web sitesinde çerezler kullanıyor. Bu mesajı kapatarak kabul edebilirsiniz.

KVKK görüntüleyin