Les Arcs Panorama

Fransa
Alpler

Tarentaise Vadisi'nin mükemmel manzarası ve tesisin yanıbaşındaki zirveler... Ormanlarla çevrili modern bir şahaser.

Les Arcs Panorama Aralık 2018'de kapılarını misafirlerine açıyor. Modern mimarinin nefes kesici manzarayla buluştuğu bu özel tesis, dünyanın en büyük kayak bölgelerinden biri olan Paradiski®de konumlu ve Alp disiplini için mükemmel bir nokta.

Cinq Mond…

Dağ tatiline modern ve lüks bir dokunuş

Alplerin eteklerindeki, modern mimariye sahip bu özel tesiste müthiş dağ havasının yanında samimi ve modern mimari havayı soluyacaksınız. Geleneksel dağ stili pembe renk ve sarı ekoseyle 'funky' bir havaya bürünüyor. Tarentaise Vadisi ise her zamanki gibi…

 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior

Le Belvédère – 5§ Lüks Alan

Les Arcs Panorama'nın 5§ Lüks Alanı Le Belvédère, lüks ve konfor arayanlar için kişiselleştirilmiş servisleri Club Med ruhuyla birleştiriyor.

LÜKS BİR KONAKLAMA

Alplerde kayak tatilinizi lüks konaklama seçeneğiyle daha da konforlu hale getirin. Dağların yanıbaşında sizin için tasarlanmış ferah suitlerdeki rafine ve incelikli dekorasyonda dinlenmek size çok iyi gelecek!

ÖZEL HİZMETLER VE EKİPMANLAR

§ Benzersiz servislerle unutulmayacak bir dağ deneyimi
§ Tarentaise Vadisi ve zirve manzaralı suitler
§ 390m²lik jakuzili teras
§ Concierge servisiyle kişiye özel hizmet
§ Bar ve lezzetli atıştırmalıklar – Şampanya dahil**
§ Oda servisi (continental kahvaltı dahil)

**Şampanya servisi saat 18:00'den sonra yapılır

Doğa kadar eşsiz aktivitelerimizi keşfedin

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

With the benefit of over 40 years’ Club Med experience behind it, our Resort proposes innovative clubs for children and teenagers:

Dedicated areas specifically designed for their needs, and equipment designed with a view to comfort and safety

G.O®s with a passion for their job(1)

Numerous activities for all ages: sport, creative activities and games for the different age groups

Opening hours that allow parents to make the most of their stay, and respect the children’s desires and sleeping patterns

For information: the children’s clubs are open 6 days a week.

In accordance with regulations currently in force in France, JORF n° 0130 of 8 June 2010; decree relating to organisations and services taking care of children under the age of 6; art. R.2324-39.-V, children under the age of 6 will not be admitted unless a medical certificate is produced, dated just before arrival at the Resort, stating that there is no reason why the child should not be cared for in a group setting.

Children born before 01/01/2018
To access the Baby Club Med® and Petit Club Med® activities, children must have a medical document stating that they are up to date with the legally required vaccinations (for children under 2, the minimum requirement is the first two diphtheria, tetanus and polio jabs).

Children born after 01/01/2018
To take part in Baby Club Med® or Petit Club Med®, in accordance with article R.3111-8 (issued as part of decree n° 2018-42 of 25 January 2018) of the Code de la Santé Publique (Public Health Code), the child's summary health record, or another document showing that the child has been vaccinated as required (11 compulsory vaccines), must be provided. This applies only to French children and children resident in France, born after 01/01/18.

(1)G.O®s with a BAFA (State diploma for youth group leaders) or childcare qualification, depending on the age of the children.

Ek ücret ile

Baby Club Med

Baby Club Med 4 ila 23 aylık bebekleriniz için sevgi dolu ve güvenli bir ortam sağlar. Burada farklı sesleri, renkleri ve materyalleri deneyimleyecekler ve doğal çevrede motor becerilerini geliştirecekler. Henüz yürümeye başlamamış minikler ve yürümeyi öğrenmiş miniklere ayrı bakım sağlanır.

Saat 08:30’dan 17:00’ye kadar, haftada 6 gün


Ek ücret ile

Petit Club Med

Petit Club Med 2 ve 3 yaşlarındaki çocuklara eğlenebilecekleri ve keşfedebilecekleri bir ortam sunar. Aktivitelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanabilmesi adına çocuklar yaşlarına göre gruplara ayrılır. Resim çizme, yürüyüş, jimnastik, boyama ve çok daha fazlası ile çocuklarınız kendi seçtikleri yolla ve kendi seviyelerine gelişebilirler. 3 yaş ve üzeri çocuklar Kayak Okulu eğitmenleri ve G.O.'larının yardımıyla kayak yapmayı deneyebilir ve ek ücretle kış sporlarına yönelik dersler* alabilirler.

Saat 08:30'dan 17:00'e kadar ve 19:30- 21:00'a kadar, haftada 6 gün


dahil

Mini Club Med

G.O’lar çocuklarınızı hazırlayıp giydirdiklerinde çocuklar karla tanışmaya hazır hale gelir. Kayak için yaş sınırı 4'tür. Snowboard için yaş sınırı 8 ve üzeridir ve bu sporlara yönelik eğitim yetenek gruplarına göre verilmektedir. Çocuklarınızı Kayak Okulu eğitmenlerinin peşinden kayarken izleyin. Öğle yemeği vaktinde derslerine geri dönmeden önce yemeklerini arkadaşlarıyla veya aileleriyle birlikte yiyebilirler. Kayak sonrası etkinlik zamanı geldiğinde eğlenceli ve yaratıcı aktivitelere katılabilirler. Ayrıca, kendi küçük gösterilerinin provasını da yapabilirler!

Hafta boyunca 8.30 - 17:00 arası ve 19:00-21:00 arası


dahil

Club Med Passworld® (11 yaştan 17 yaşa)

Gençler için tasarlanmış özel alanlarda kedinlerini ifade edip özgür hissedecekler. Merak etmeyin, G.O®lar hep onlarla!

Spor Aktiviteleri: Yürüyüş, dağ bisikleti vb.

Yaratıcı Aktiviteler: Obje yapımı, makyaj, graffiti

Macera ve Keşif: Piknik, kamp

Akşam: Eğlence, film, şovlar

7 günün 6'sı

Çocuk Servisleri

4 ay ile 7 yaş arası

 • Ek ücret ile

Tamamen kendinize ait özgür bir an zevk için, bebek bakımı hizmetinin tadını çıkartın.

Bilginiz için; talep üzerine bebek bakımı hizmetleri listesini size sunuyoruz; Club Med kendi sorumluluğu altında üçüncü kişiler tarafından sağlanan bu hizmetler için hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Club Med Bebek Hoşgeldin (23 ay doğumdan itibaren)

23 ay `a

 • dahil

Ebeveynlerinin ve bebeklerinin her türlü konfor ve refahı!

Kişiselleştirilmiş Karşılama, bebek ekipmanları
Oda ve / veya beslenme bebek (karyolası, istek üzerine battaniye, bebek banyosu, yüksek mama sandalyesi , Biberon ısıtıcı), bebeğe uygun mutfak hizmeti (tatlı ve tuzlu bebek, yemek hazırlamak için gerekli mutfak eşyaları ile bebek köşesi, yüksek sandalyeler ve / veya restoranda çocuk minderi). Yedek arabaları da planlanmıştır

Baby corner

2 yaş `dan

 • dahil

This baby corner, located in the main restaurant, proposes sweet and savoury baby foods and the equipment necessary for preparing babies' meals.

Baby feeding and equipment room

23 ay `a

 • dahil

Open 24 hours a day, it provides all the equipment necessary for preparing babies' meals: mixer, steriliser (provided only on request), microwave, fridge, bottle warmer (systematically provided in the room for G.Ms® who have reserved the Baby Club Med® or Club Med Baby Welcome®) and additional products such as mineral water, fruit, yoghourt, biscuits, cereals and long-life milk (baby formula milk not provided).

Erken öğrenme

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Çocuklar eğitici oyuncaklarla ve resim yapma, müzikli oyunlar gibi duyulara hitap eden aktivitelerle yeni şeyler öğrenebilir. Her çocuk kendi hızında gelişir ve büyür.

Yürüyüşler

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Yürüyüş, bol bol temiz hava almak ve doğanın gizli hazinelerine aşık olmak için bir fırsattır. Çocuklarınız arkadaşlarıyla kaşifçilik oynamaya bayılacak.

Yaratıcı workshoplar

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Küçük bebekler için duyulara hitap eden aktiviteler ve daha büyük çocuklar için boyama veya uygulamalı aktiviteler.

Gösteri zamanı

2 ile 17 yaş arası

 • dahil

Tüm sanatçılar sahneye! Çocukların kendi gösterilerini yaratma ve prova yapma zamanı geldi. Arkadaşlarla eğlenmek yeni yetenekler geliştirmenin harika bir yoludur.

“Kayak yapma ve kar keyfi" kursu

3 ile 3 yaş arası

 • Ek ücret ile

Çocuklarınız kış sporlarıyla tanışmaya hazır mı? 3 yaşındakiler Petit Club Med’de isteğe bağlı olarak sunulan snow gardenda kayak aktivitesini deneyebilir. Yumuşak yamaçlardan aşağı kaymayı deneyerek Piou Piou madalyalarını kazanabilir ve kayağa aşık olabilirler.

Eğlenceli geziler

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

4 ve 10 yaş arasındaki çocuklar kaşifçilik oynamaya bayılırlar. Diğer genç maceraperestlerle birlikte muhteşem açık hava alanlarında yapılan temalı yürüyüşlerde rehberlerini* izleyebilirler. Adım adım doğanın gizemlerini keşfedecek ve eğlenecekler.

*Aktivite Compagnie des Guides tarafından sunulmaktadır.

Gurme Lounge Restoran

Dağlara panoramik bir bakış sağlayan manzarasıyla özel bir atmosferde gurme tatları deneyimleyeceğiniz Gurme Lounge Restoran'da yemek zamanları bir deneyime dönüşüyor.

Otantiklikle moderniteyi ustaca harmanlayan sıcak dekor, bölgenin lokal yaşamına göz kırpıyor.

Öğle yemeklerinde gurme piknik, öğleden sonra çayı ve bölgesel ürünlerin sunulduğu bir mutfak... Günboyu mükemmel yemek deneyimi için sizi bekliyor.

Restoranın şarap mahzeni* sürprizlerle dolu, şarap ustası garsonunuz yemeğinize eşlik edecek mükemmel şarabı bulmanız için öneri vermeye hazır.

*A la carte


Ana Restoran

Uluslararası ve lokal tatlardan seçkiler sunan Ana Restoran gözalıcı terasıyla sizi karşılar.

İsteğinize göre kahvaltı, öğle veya akşam yemeği ve 7 özel yemek bölümü sizi bekliyor.


Aile Restoranı

Bu restoran öğle ve ilk servis akşam yemeğinde Petit Club Med® ve Mini Club Med® çocukları ağırlıyor.

Akşam rezervasyonlu, ailelere adanmıştır.
Kendi isteğiniz yanı sıra yöresel lezzetler oluşturmak için, ekmek ile yemek eğlenceli bir varyasyon keyfini çıkarabilirsiniz.

Lounge bar

Exclusively for residents at Le Belvédère, the 5Ψ Luxury Space.


Ana Bar

Bar adını, bölgenin tipik bir ağacı olan Arolla çamından alır. Tesisin kalbinde yer alan bu lounge bar sizi sıcak, samimi ve eğlenceki bir ortama davet ediyor. Sıcak bir ikindi çayı yudumlayın, kayak sonrası lezzetlerinin tadın. Veya sadece akşam içkinizin tadını çıkarın.

Paradiski Kayak Bölgesi

Les Arcs – Peisey Vallandry – La Plagne

425 km'lik pistlerin % 70'i 2000 m'nin üzerinde bir yükselklikte konumludur. 307 hektarlık bölgede kar makinesi, 55 kar traktörü ve kayak lift bulunur. 3000 metreden sonra 2 görkemli buzul da bulunmaktadır. Express Vanoise teleferiği Arcs, Peisey-Vallandry ve La Plagne'ı birbirine bağlar, hem de 4 dakikada!

Pistler:
12 yeşil pist - başlangıç seviyesi
135 mavi pist
77 kırmızı pist- orta derece tecrübeli
37 siyah pist - tecrübeli kayakseverler

Fransa

Fransa

Yüzölçümü: 632,834 km2

Başkent: Paris

Resmi dil: Fransızca

Para birimi: Euro

Club Med'in Les Arcs Panorama tesisindeki konaklamanız sırasında, Fransa'nın Haute-Savoie bölgesinin güzelliğini ve sunduğu zengin kültürü keşfedeceksiniz.

Les Arcs Panorama

Les Arcs Panorama Aralık 2018'de kapılarını misafirlerine açıyor. Modern mimarinin nefes kesici manzarayla buluştuğu bu özel tesis, dünyanın en büyük kayak bölgelerinden biri olan Paradiski®de konumlu ve Alp disiplini için mükemmel bir nokta.

Cinq Mondes Spa, sıcak iç ve dış mekan havuzları, jakuzi havuzu, Türk hamamı, fitness ve kardio imkanları ve çok daha fazla Wellness olanağıyla dinleneceğinizden ve enerji kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. 4 aydan 17 yaşa kadar çocuklara ve gençlere yönelik Çocuk Kulüplerimiz ve yeni tarzdaki Aile Deneyimi Restoranı ile tüm aileyi mutlu edecek bir tatil sizi bekliyor. Tesisin özel 5T alanı ise lüksten vazgeçemeyenler için tasarlandı.


 • Fransa'nın en büyük 2. kayak bölgesi olan Paradiski®de konumlu aile dostu kayak tesisi Les Arcs Panorama Alp disiplini için mükemmel bir nokta.
 • Tatilinizi zahmetsiz ve keyifli bir deneyime dönüştüren servislerimiz: Easy Arrival, Easy Check-in, Easy Check-out
 • Sağlığa ve dinlenmeye ayrılmış özel bir alan: açık ve kapalı sıcak havuzlar, Club Med Spa by Cinq Mondes, fitness ve ağırlık çalışma alanı, sauna, Türk hamamı ve jakuzi.
 • Yaş gruplarına göre farklı çocuk kulüpleri ve yeni konseptli aile restoranı: Bread & Co
 • Tesisin tepesinde konumlu mükemmel manzaraya sahip, lüks 5T alanı

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

Dünyanın dört bir yanından özenle seçilmiş bakım uygulamaları ve masaj teknikleri.

İki Kişilik Paket - 3 gün2 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

2 kişilik ayrıcalıklı ve eşsiz bir paket.
4 Güzellik tedavi(ler)
1 Cilt Pürüzsüzleştirici Yüz Bakımı Noni ve Tahiti Monoi (20')
1 Tonlayıcı Hindistan Ayurvedik Masaj (50')
1 Rahatlatıcı Bacak Ritüeli (20')
1 '5 Çiçek Ritüeli' ile Yüz Masajı Uygulaması (50')

Spa ve Canlılık paketi2 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Erkeklerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş bir ferahlama paketi.
4 Güzellik tedavi(ler)
1 Nadir Baharatlarla Enerji Veren Aromatik Vücut Bakımı (20')
1 Tonlayıcı Hindistan Ayurvedik Masaj (50')
1 Bakım (20')
1 "Club Med by CINQ MONDES" Enerji Masajı (50’)

Kayak paketinden sonra düzelme - 2 gün3 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Kayak sonrası yenilenmek için ideal bir program.
3 Güzellik tedavi(ler)
Birer gün arayla 3 "Club Med by CINQ MONDES" Enerji Masajı (50')


Kayak paketinden sonra düzelme - 2 gün2 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Kayak sonrası yenilenmek için ideal bir program.
2 Güzellik tedavi(ler)
2 "Club Med Spa by CINQ MONDES" Enerji Masajları (50’), kısa tatiller için ideal seçim.

Özel Sağlık paketi 2 saat2 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Spa keyfinizi özgürce yaşayın: CINQ MONDES'nin 2 saatlik bakımları sunulmaktadır.
Güzellik tedavi(ler)
Seçtiğiniz 2 bakım (50') ve Yüz Bakımı (20') ya da Cilt Bakımı (20')
Rezervasyon tatil rezervasyonuyla birlikte yapılmalıdır.


Özel Sağlık paketi 4 saat3 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Spa keyfinizi özgürce yaşayın: CINQ MONDES'nin 4 saatlik bakımları sunulmaktadır.
Güzellik tedavi(ler)
Seçtiğiniz 2 bakım (50') Yüz Masajı, 3 bakım (20') 1 Yüz bakımı ve seçeceğiniz başka bir bakımla birlikte (80').
Rezervasyon tatil rezervasyonuyla birlikte yapılmalıdır.


Özel Sağlık paketi 6 saat5 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Spa keyfinizi özgürce yaşayın: CINQ MONDES'nin 6 saatlik bakımları sunulmaktadır.
Güzellik tedavi(ler)
4 bakım (50') 1 seçeceğiniz Yüz Masajı, Cilt Bakımı, 1 Banyo ve 1 bakım dahil 4 bakım (20')
Rezervasyon tatil rezervasyonuyla birlikte yapılmalıdır.

Güzellik Paketi3 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Tepeden tırnağa güzellik için uzman CINQ MONDES servisi.
5 Güzellik tedavi(ler)
1 Nadir Baharatlarla Enerji Veren Aromatik Vücut Bakımı (20')
1 Rahatlatıcı Bacak Ritüeli (20')
1 Güzel Eller bakımı (50')
1 Oje uygulaması (10')
1 '5 Çiçek Ritüeli' Yüz Masajı Uygulaması (50')

Haritada göz atın

 • BOURG ST MAURICE
 • LES ARCS 73700
 • Savoie - Arcs Panorama France
Genève Airport
150 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • Ski Pass & Kayak Sınıfları
 • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
 • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
 • Bar & Atıştırmalıklar
 • Gündüz & Gece Eğlenceleri
 • Daha fazla bilgi alın

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Ulaşım Seçenekleri

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

SKI PASS DAHİL!

Club Med Benzersiz Her Şey Dahil paketinize ski pass'in de dahil olduğunu biliyor muydunuz? Sırada beklemek yerine pistlerin tadını çıkarın!

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

*ek ücretle

Çerez Kullanımı Hakkında

Club Med size en iyi deneyimi sunmak için web sitesinde çerezler kullanıyor. Bu mesajı kapatarak kabul edebilirsiniz.

KVKK görüntüleyin