La Pointe aux Canonniers

Mauritius
Asya &Hint Okyanusu

Su kayağı ve sörf yapmak için hep beklediğiniz fırsat ayağınızda!

Sıcak ve konforlu, şık bungalovlar modern bir dekorasyona sahiptirGündüzleri, çocuklar G.O®'ları ile birlikte Hint Okyanusu'nun harikalarına ithaf edilmiş yeni bir alanda stres atarlar.Bu arada, ebeveynler Masaj Alanının* huzur ve sükunetinin keyfini çıka…

YETİŞKİNLERE ÖZEL BİR ALAN

§ Havuz, bar ve sakin bir sahil... Yenilenmiş Zen Alanı'nın keyfini çıkarın.
§ Club Med Spa*da yenilenin ve enerjinizi geri kazanın.
*Ekstra ücrete tabiidir.

YEMEK DENEYİMİNE YENİ DOKUNUŞ

§ Yeniden tasarlanmış ana restoran.
§ Alma Sahil Lounge'da sahilde gurme tatlar.
§ Mağarada şarap ve rom tadımı keyfi.
§ Zen Alanındaki yeni Lazuli Bar'da leziz smoothieler.

AİLENİZLE UNUTULMAZ ANLAR

Yeni aile havuzunda ailenizle biraraya gelin ve unutulmaz anılar yaratın:

§ Kayak, fıskiye ve daha birçok su oyunu.
§ Neşeli ve eğlenceli bir atmosfer

Rahatlayın ve Morityus yaşam stilinin tadını çıkarın

Bu ortam tek kelimeyle harika! Mavinin her tonundan pırıltısıyla denizden ve heybetli palmiye ağaçlarından gözünüzü alamayacaksınız. Odalarımız ve süitlerimiz küçük kolonyal tarzdaki binalarda bulunur. Bois Chéri, Baie du Cap, Tamarin. Adlarını duymak bil…

 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior

Doğa kadar eşsiz aktivitelerimizi keşfedin

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

40 yılın üzerinde deneyimin avantajıyla tesisimiz çocuklar ve gençlere yönelik yenilikçi kulüpler sunmaktadır
Gençlerin gereksinimlerine uygun olarak özel tasarlanmış alanlar. Tesisler rahatlık ve güvenlik dikkate alınarak tasarlanmış ekipman ve ışık aynalarının ürperten ambiyansıyla rahat mobilyaların sıcaklığı arasında salınan bir dekorasyon. İşlerine tutkun G.O®'lar.
Profesyonel kayak öğretmenleri tarafından verilen kayak veya snowboard dersleri, farklı yaş grupları için yaratıcı faaliyetler ve oyunlar Ebeveynlerin günlerinin büyük kısmını kayak yaparak geçirmelerine izin veren ve çocukların isteklerine ve uyku düzenlerine uygun açılış saatleri, (Fransa'da çocukların yaşlarına bağlı olarak bir BAFA diploması (gençlik grupları liderlerine verilen devlet diploması) veya çocuk bakımı sertifikasına sahip G.O®'lar; diğer ülkelerde ise bunun eş değeri bir diploma veya gerekli tecrübe.

Ek ücret ile

Baby Club Med

Baby Club Med 4 ila 23 aylık bebekleriniz için sevgi dolu ve güvenli bir ortam sağlar. Burada farklı sesleri, renkleri ve materyalleri deneyimleyecekler ve doğal çevrede motor becerilerini geliştirecekler. Henüz yürümeye başlamamış minikler ve yürümeyi öğrenmiş miniklere ayrı bakım sağlanır.


Ek ücret ile

Petit Club Med

Indoor and outdoor play helps two and three year olds to blossom. Mural painting, fun on the play equipment and treasure hunts: early learning, social skills and new discoveries are part of each and every day. There is also plenty of quiet time for your children to recharge with naps, story time and nursery rhymes.

Saat 09:00'dan 17:30'a kadar ve 19:30- 21:00'a kadar, haftada 6 gün


dahil

Mini Club Med

Each age range has a selection of activities tailored just for them. From 4 years and up, children can try a range of land sports. They'll hone their artistic talents in creative workshops, and invite you to join them for fun team games. From 6 years and up, they're ready to try archery and some water sports. And once they reach 8, a whole new raft of specially designed activities is available to tempt them, both on and off the water

Saat 09:00'dan 17:30'a kadar ve 19:00- 21:00'a kadar, haftada 6 gün


dahil

Junior Club Med® (11 to 17 years)

Teenagers can meet up and take part in the activities that interest them most, in the company of their G.O®:

Sports activities: archery, water skiing, beach volleyball, kayaking, etc

Artistic activities: dance, shows, crazy signs

Evening: entertainment, films, shows

7 günün 6'sı

Babysitting

4 ay ile 7 yaş arası

 • Ek ücret ile

To enjoy a moment of total freedom, take advantage of the babysitting service.
For information: we provide a list of babysitting services on request. The Club Med provides the contact but has no resposibility for the service.

Club Med Baby Welcome

23 ay `a

 • dahil

This service, which can be booked in advance and involves no extra cost, is designed to make your holiday easier. Find baby and toddler equipment (0 to 23 months) already laid out in your room, borrow a replacement pushchair and take advantage of the savoury and sweet baby food pots provided. You and your little one can take a deep breath and relax.

Baby corner

4 ile 23 ay arası

 • dahil

This baby corner, located in the main restaurant proposes sweet and savoury baby foods and all the equipment necessary for preparing babies' meals.

Baby feeding room

23 ay `a

 • dahil

Open 24 hours a day, it contains the necessary facilities for preparing meals: blender, steriliser (provided on request only), microwave, refrigerator, bottle warmer (provided automatically in the room for G.Ms® who book a Baby Club Med® or Club Med Baby Welcome® service), and supplementary products such as mineral water, fruit, long-life milk (baby milk is not provided).

Playground

 • dahil

The playgrounds independent of the children's club facilities are open to children accompanied by their parents.

Yürüyüşler

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Yürüyüş, bol bol temiz hava almak ve doğanın gizli hazinelerine aşık olmak için bir fırsattır. Çocuklarınız arkadaşlarıyla kaşifçilik oynamaya bayılacak.

Bebek Jimnastiği

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Bebekler kendileri için özel olarak hazırlanan eğlenceli düzeneklerde emekleyerek, tırmanarak ve kayarak hareketi keşfediyor. G.O®’lar tarafından yönetilen aktivite sadece Baby Club Med® ve Petit Club Med®’e kaydolmuş olan çocuklara yöneliktir.

Yaratıcı workshoplar

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Küçük bebekler için duyulara hitap eden aktiviteler ve daha büyük çocuklar için boyama veya uygulamalı aktiviteler.

Erken öğrenme

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Çocuklar eğitici oyuncaklarla ve resim yapma, müzikli oyunlar gibi duyulara hitap eden aktivitelerle yeni şeyler öğrenebilir. Her çocuk kendi hızında gelişir ve büyür.

Gösteri zamanı

2 ile 17 yaş arası

 • dahil

Tüm sanatçılar sahneye! Çocukların kendi gösterilerini yaratma ve prova yapma zamanı geldi. Arkadaşlarla eğlenmek yeni yetenekler geliştirmenin harika bir yoludur.

Çocuklara Yönelik Tenis

3 ile 4 yaş arası

 • dahil

Çocuklarınız tenisi rol yaparak Petit Club Med®*’de eğlenceli bir yolla öğrenecek.

Eğlenceli geziler

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

4 ve 10 yaş arasındaki çocuklar kaşifçilik oynamaya bayılırlar. Diğer genç maceraperestlerle birlikte muhteşem açık hava alanlarında yapılan temalı yürüyüşlerde rehberlerini* izleyebilirler. Adım adım doğanın gizemlerini keşfedecek ve eğlenecekler.

*Aktivite Compagnie des Guides tarafından sunulmaktadır.

Nature and discovery activities for children at Mini Club Med®

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

In the majority of our Mini Club Med®s, their G.O®s introduce your children to the joys of nature, encouraging them to explore and become nature experts! They take part in fun and artistic activities to help them understand the problem of pollution in the environment. Another opportunity for them to discover the world around them!

Aile boyu “Big Snack”

 • dahil

Atıştırmalıklar, pancake partileri, fırında pişirme atölyeleri veya piknikler: bu lezzetli aktiviteler ailecek vakit geçirmenin tadını çıkarmanın harika yollarını oluşturuyor. Kendinizi en yakınlarınız ve en sevdiklerinizle birlikte şımartın. Bugün menüde ne var? Harika yiyecekler ve elbette, kahkaha soslu mutluluk ve eğlence.

*Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir.

Suda ailece eğlence

 • dahil

Yüzme havuzu veya deniz kenarında, kumda veya ayaklarınız suya değerken ailenizle birbirinize su sıçratarak eğlenin. Havuz partileri, köpük partileri, plaj partileri, su kaydırakları ve su savaşlarıyla rahatlayın ve eğlence dolu bir dünyaya adım atın.
*Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir..

My Club Med app

 • dahil

Browse personalised suggestions, choose activities with one click, or find all the information you need about your Resort. Our app is easy to use, so you can focus on something much more important: having a great holiday with your family or friends!
Want to access your booking?
Use your booking number (found on your purchase agreement email) or sign in to your Client Account.

Aile boyu gösteri zamanı

 • dahil

Arkanıza yaslanın ve gösterinin tadını çıkarın: Petit Club Med, Mini Club Med, Junior Club Med ve Club Med Passworld’deki çocuklarınız sahneye çıkmak üzere. Bulunduğunuz tesise bağlı olarak dans, şarkı söyleme, sirk gösterileri ve daha fazlası sizi bekliyor olacak. Küçük çocuklarınız G.O.’larının liderliğinde kostümleriyle ana sahnede ilgi odağı olacak. Kalabalık, alkışlamaya başladığında ortama yayılan gurur duygusunu hissedeceksiniz.

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

Wellness Space : With energy points stimulated and body and mind totally relaxed, immerse yourself in total wellness.

Club Med Spa by Cinq Mondes : the CINQ MONDES Spa arrives in La Pointe aux Canonniers, to offer you the best treatments and massage techniques from around the world.
CINQ MONDES invites you to a journey of discovery, quite simply the best beauty rituals in the world.

İki Kişilik Paket - 3 gün2 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

A privileged break, a unique sensory journey for two (for two people in a duo treatment room).
For each partner :
4 terapi
1 Sublime Smoothing Skin Scrub with Noni and Tahiti Monoi (20’)
1 Toning Indian Ayurvedic Massage (50’)
1 Relaxing Leg Ritual (20’)
1 "Five Flowers Ritual®" Radiant Facial Massage treatment (50’)

Spa ve Canlılık paketi2 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

A customised sensory journey to satisfy men's specific needs for relaxation and efficiency.
4 terapi
1 Energising Aromatic Body Scrub with Rare and Precious Spices (20’)
1 Toning Indian Ayurvedic Massage (50’)
1 Relaxing Bath (20’)
1 "Club Med by CINQ MONDES" Energy Massage (50’)

Güneş ve Enerji paketi4 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

An ideal programme for recuperating and restoring energy and vitality.
7 terapi
1 Aromatic Energising Skin Scrub with Rare and Precious Spices (20’)
1 "Club Med by CINQ MONDES" Energy Massage (50')
1 Relaxing Bath (20')
1 Sublime Relaxing Polynesian Massage (50')
1 "Five Flowers Ritual®" Radiant Facial Massage treatment (50’)
1 Relaxing Leg Ritual (20')
1 Toning Indian Ayurvedic Massage (50')

-zel Sağlık paketi 2 saat2 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Enjoy your Spa in total freedom: 2 hours of treatment to be chosen from the CINQ MONDES treatments proposed in this Spa.

Terapi
2 treatments (50') of your choice
1 Skin Scrub (20') or Facial (20') of your choice
Must be pre-booked.


-zel Sağlık paketi 4 saat3 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Enjoy your Spa in total freedom: 4 hours of treatment to be chosen from the CINQ MONDES treatments proposed in this Spa.

Terapi
2 treatments (50') including 1 Facial Massage treatment of your choice,
3 treatments (20') including 1 Skin Scrub,
1 treatment (80') of your choice
Must be booked with your holiday reservation.


-zel Sağlık paketi 6 saat5 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Enjoy your Spa in total freedom: 6 hours of treatment to be chosen from the CINQ MONDES treatments proposed in this Spa.

Terapi
4 treatments (50') including 1 Facial Massage treatment of your choice
4 treatments (20') including 1 Skin Scrub of your choice and 1 Bath
1 treatment (80') of your choice
Must be booked with your holiday reservation.

Beauty Package3 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

All the expertise of CINQ MONDES at the service of your beauty, from top to toe...
5 terapi
1 Rare and Precious Spice Energising Aromatic Body Scrub (20’)
1 Relaxing Leg Ritual (20’)
1 Beautiful Hands treatment (50’)
1 Nail Varnish application (10’)
1 “Five Flowers Ritual®” Subliming Radiant Facial Massage (50’)

Le Belle Créole

Bu zarif restoran stil sahibi bir kolonyal ev havasında dekore edilmiştir. Dünya mutfaklarından çeşitli yemekler tüm öğünlerde açık büfe olarak sunulur.Ebeveynlerin bebekleri için yemek hazırlayabileceği Bebek Köşesi bulunur. Restoran terasında sigara içilebilir.2 - 10 kişilik masalarda, bebekler için yüksek sandalyeler bulunur. 22 Eylül İtibariyle yenilenen dekorasyonuyla şimdi çok daha şık!


Blue Alma Gurme Lounge

22 Eylül 2018 itibariyle açılan bu yeni sahil restoranı lounge barı ve şarap ve rom seçenekleriyle yepyeni bir deneyim sunuyor.

Geç kahvaltı, öğle yemeği ve atıştırmalık seçenekleriyle Hint Okaynusu kıyısında manzaraya ve lezzete doyacaksınız.

Akşamlarıysa rezervasyon yaparak yerel mutfağın leziz tatlarını keşfedebilir veya balık ve ızgara et ürünlerini tadabilirsiniz.

La Frégate

Gün sonunda romantik kokteyller için ideal olan sıcak dekora sahip bu bar tüm gün ve geceleyin bir süre açıktır. Akşamları lobi atmosferi.Atıştırmalık servisi, özel çocuk alanı, puro tütünlüğü (ekstra ücrete tabidir).


Blue Alma Gurme Lounge Bar (22 Eylül 2018'den itibaren)

22 Eylül 2018 tarihinden itibaren bu sahil barını ziyaret edebilir ve kumlara basarak rahat atmosferin keyfini çıkarabilirsiniz. Gün boyunca açık, etkinliklerden sonra dinlenmek için ideal bir ortam. Akşamlarıysa atmosfer değişir ve aile veya arkadaşlarınızla birlikte bir aperitif için büyülü bir ortam olur. Mahzenlerimiz, saygın bir sommelier tarafından özenle seçilmiştir, seçkin bir şarap ve rom seçimine sahiptir Ekstra ücretle


Lazuli Bar

22 Eylül 2018 tarihiyle sadece yetişkinlere özel olan Zen Alanı taze smoothieler, ev yapımı soğuk çaylar, sıcak içeceklerle sizi karşılamaya hazır.

Gün içinde tatlı ve tuzlu atıştırmalıklarımızla spor öncesi veya sonrası enerji toplayabilirsiniz.

Mauritius

Afrika kıtasının güneydoğu kıyısından yaklaşık 1.200 mil dışarıda bulunan Mauritius bir zamanlar şu anda nesli tükenmiş olan Dodo kuşuna ev sahipliği yapmıştır. Bizim Morityus tatillerimiz ince kumlu plajlar, hindistan cevizi ağaçları, türüne az rastlanılan bitkiler ve bunun yanı sıra birçok ırmak, dere ve şelalelerin karmaşık bir kombinasyonudur. Morityus’un etrafındaki kristal netlikteki Hint Okyanusu çok sayıda renkli deniz yaşamını ve bitkilerini barındıran göz kamaştırıcı mercan resiflerine ev sahipliği yapmaktadır.

Buranın kültürü Hint, Çin, Fransız, İngiliz, Afrika etkilerinin çarpıcı bir karışımıdır bu nedenle herkesin zevk alacağı bir şeyler bulunmaktadır.

Güneş ve lüks arayanlar için, Mauritius’a yapılan tatiller tam da istenen şeydir.

Para Birimi: Rupi

Başkenti: Port Louis

Konuşulan Diller: İngilizce

Zaman dilimi: GMT+4

Uçuş Süresi: 12 saat

Öneriler
Mauritius yıl boyunca tropik iklim sürmektedir.

Mauritius’un etrafını sıradağlar çevrelemektedir ve en yüksek dağ zirvesi Piton de la Petite Riviere Noire’deki 828 m’dir (2.717 feet).

Mauritius’da ATM’ler yaygın olarak kullanılmaktadır ve pek çok mağaza kredi kartıyla ödemeyi kabul etmektedir.

Mauritius'a girmek için vize istemez.

Aşılar ve tıbbi tedavi
Yola çıkmadan önce tüm gerekli formalitelerin kontrolünü yapmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Tavsiye edilen aşılar:
Çocuk felci Tetanos Hepatit A ve B Sivrisinekler belli viral veya paraziter hastalıkları taşıyabilir, bu sebeple cilt ve giysiler için tropik sivrisinek kovucu kullanımı tavsiye edilir.

Tesiste sürekli olarak bir hemşire bulunur.


La Pointe aux Canonniers

Sıcak ve konforlu, şık bungalovlar modern bir dekorasyona sahiptirGündüzleri, çocuklar G.O®'ları ile birlikte Hint Okyanusu'nun harikalarına ithaf edilmiş yeni bir alanda stres atarlar.Bu arada, ebeveynler Masaj Alanının* huzur ve sükunetinin keyfini çıkararak veya favori sporlarını yaparak özgürlüklerinin tadını çıkarırlar.


 • Kusursuz bir ahenk içerisinde modern zarafet
 • Wakeboard ve su kayağı için ideal sakin sularda dilerseniz tüplü dalış veya şnorkelle okyanusun derinliklerini keşfedebilirsiniz.
 • 22 Eylül'den itibaren yeni Zen Alanı ve okyanusa bakan sonsuzluk havuzuyla huzurlu bir tatilin anlamını yeniden keşfedeceksiniz.
 • Tüplü dalış kurslarımız ve su kayağı ve wakeboarding aktivitelerimizle okyanus hayatını yaşayın
 • Tesiste Mauritius'un harikalarını keşfedecek ve yaşam sanatını deneyimleyeceksiniz.

Haritada göz at

 • GRAND BAIE
 • MAURITIUS
 • Mascareigne Adaları / Mauritius kuzeybatı sahili Mauritius
Plaisance havalimanı
75 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
 • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
 • Bar & Atıştırmalıklar
 • Spor & Aktiviteler
 • Gündüz & Gece Eğlenceleri
 • Daha fazla bilgi alın

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

ŞİMDİ 10,358 TL yerine 12,186 TL kişibaşı*
Ulaşım dahil

Kani

Maldivler

*ek ücretle

Çerez Kullanımı Hakkında

Club Med size en iyi deneyimi sunmak için web sitesinde çerezler kullanıyor. Bu mesajı kapatarak kabul edebilirsiniz.

KVKK görüntüleyin