La Caravelle

Guadeloupe - Fransız Batı Hint Adaları
Karayipler & Amerika Sahilleri

Her şey dahil tesis deneyimini kültür ve maceranın birleştiği cennet gibi bir plajda deneyimleyin.

Karayiplerin kalbinde, en iyi plajların üzerinde konuşlanmış olan her şey dahil tesisimiz maceraperest ruhunuzu özgür bırakmanız için mükemmel bir yer. Yerel pazarlarda ve Guadeloupe’te bulunan Point-A-Pitre mağazalarında büyüleyici Kreol kültürüyle tanış…

İKONİK TESİS TAZELENDİ

Açılışından bu yana neredeyse 50 yıl geçen Club Med La Caravelle yeni deneyimlerle tazelenirken sevdiğiniz özelliklerini korumaya devam ediyor...

• Konforunuza konfor katan renovasyonlar Ağustos 2018'den Aralık 2019'a kadar devam edecek.
• Otel ve otelin merkezi, restoranlar ve spor servisleri aynı şekilde devam ediyor olacak.
• The Saintes binası Ağustos 2018'den itibaren kaldırılıyor.
• Merak etmeyin gürültü sizi rahatsız etmeyecek çünkü yenilikleri tesisin kapalı olduğu dönemlerde yapıyor olacağız.

Bu çekici koy sizi büyüleyecek

Guadeloupe’un en güzel plajlarından birinde ayaklarınızı altın renkli kumlara daldırın. Parlak renkli balık sürülerinin arasına, berrak sulara atlayın. Neşeli bir günün ardından odanızda rahatlayın. Bu odalar Marie Galante, La Désirade, Les Saintes, Basse…

 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior

Doğa kadar eşsiz aktivitelerimizi keşfedin

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

40 yılın üzerinde deneyimin avantajıyla tesisimiz çocuklar ve gençlere yönelik yenilikçi kulüpler sunmaktadır
Gençlerin gereksinimlerine uygun olarak özel tasarlanmış alanlar. Tesisler rahatlık ve güvenlik dikkate alınarak tasarlanmış ekipman ve ışık aynalarının ürperten ambiyansıyla rahat mobilyaların sıcaklığı arasında salınan bir dekorasyon. İşlerine tutkun G.O®'lar.
Profesyonel kayak öğretmenleri tarafından verilen kayak veya snowboard dersleri, farklı yaş grupları için yaratıcı faaliyetler ve oyunlar Ebeveynlerin günlerinin büyük kısmını kayak yaparak geçirmelerine izin veren ve çocukların isteklerine ve uyku düzenlerine uygun açılış saatleri, (Fransa'da çocukların yaşlarına bağlı olarak bir BAFA diploması (gençlik grupları liderlerine verilen devlet diploması) veya çocuk bakımı sertifikasına sahip G.O®'lar; diğer ülkelerde ise bunun eş değeri bir diploma veya gerekli tecrübe.

Ek ücret ile

Baby Club Med

Baby Club Med 4 ila 23 aylık bebekleriniz için sevgi dolu ve güvenli bir ortam sağlar. Burada farklı sesleri, renkleri ve materyalleri deneyimleyecekler ve doğal çevrede motor becerilerini geliştirecekler. Henüz yürümeye başlamamış minikler ve yürümeyi öğrenmiş miniklere ayrı bakım sağlanır.
Baby Club Med® will be proposed from July 2019.
Nappies and baby milk are not provided by Baby Club Med®.
Places are limited, so we advise you to book early!


Ek ücret ile

Petit Club Med

Açıkhava ve kapalı alan oyunları 2 ve 3 yaşındaki miniklerin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır. Duvar resmi, oyun araçları, hazine avı: erken öğrenme, sosyal beceriler ve yeni keşifler her günün parçasıdır. Çocuklarınızın deşarj olmaları için uyku saatleri, öykü zamanları ve çocuk şarkıları da onları bekliyor.

Saat 09:00'dan 17:30'a kadar ve 19:30- 21:00'a kadar, haftada 6 gün


dahil

Mini Club Med

Her yaş grubuna uygun aktivite onları bekliyor! 4 yaş ve üzeri çocuklar farklı kara sporlarını deneyebilir veya yaratıcı workshoplarla sanatçı yönlerini geliştirebilirler; dilerlerse eğlenceli oyunlarına siz de katılabilirsinz. 6 yaş ve üstü çocuklar okçuluk ve bazı su sporlarını denemeye hazırdır! 8 yaş ve üstü çocuklar kendilerine göre uyarlanmış su veya kara sporlarına bayılacaklar.

Saat 09:00'dan 17:30'a kadar ve 19:00- 21:00'a kadar, haftada 6 gün


dahil

Juniors' Club Med® (11 - 17 yaş çocuklar için)

Only during French School Holydays, Teenagers can meet up and take part in the activities that interest them most, in the company of their G.O®:

Sports activities: tennis, archery, table tennis, beach volleyball, windsurfing, kayaking, etc

Artistic activities: dance, shows, crazy signs

Evening: entertainment, films, shows

7 günün 6'sı

Bebek bakıcılığı

4 ay ile 6 yaş arası

 • Ek ücret ile

Tamamen özgürlüğün tadını çıkarmak için bebek bakıcılığı hizmetinden yararlanın (Müsaitlik durumuna bağlıdır).
Bilgilendirme: Talebe bağlı olarak bebek bakıcılığı hizmetlerimize ilişkin bir liste sunmaktayız. Club Med irtibat kurulacak kişiyi sağlar; ancak verilen hizmete yönelik bir sorumluluğu yoktur.

Club Med Baby Welcome® (Yeni doğandan 23 aylığa kadar)

23 ay `a

 • dahil

Bebekler ve ebeveynlerinin konfor ve mutluluğunu sağlamak üzere elimizden gelen her şeyi yaptık.

Kişisel karşılama, odanızda ve/veya bebek bakımı odasında bebek bakımı malzemeleri (bebek karyolası, alt değiştirme minderi, bebek banyosu, talep üzerine bebek sandalyesi, biberon ısıtıcı), tatlı ve tuzlu bebek mamaları, bebek maması hazırlamak üzere gerekli donanıma sahip bebek köşesi, restoranda bebek sandalyeleri ve/veya sandalye yükselticiler.

Gerekmesi halinde yedek puset de bulunmaktadır.

Pyjamas Club

4 ay ile 6 yaş arası

 • Ek ücret ile

Eşinizle birlikte bir gece geçirmek ister misiniz? Çocuk bakımı grup hizmeti ile çocuğunuzu deneyimli G.O'ların yetenekli ellerine bırakabilirsiniz. G.O'lar çocuklarınızın rahatı ve sağlığı için tasarlanmış özel bir alanda küçük çocuklarınıza bakacak ve onların eğlenmesini sağlayacaklar.

Bebek köşesi

4 ile 23 ay arası

 • dahil

Ana restoranda bulunan bu bebek köşesi tatlı ve tuzlu bebek yemekleri ve bebek maması hazırlamak için gerekli donanımı sunar.

Çocuklara Yönelik Tenis

3 ile 4 yaş arası

 • dahil

Rol yapma yoluyla çocuklarınız tenisi Petit Club Med®’de eğlenceli bir yolla öğrenecek.

Mini Club Med®’de Clean Art Planet

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

Clean Art Planet, çocukların çevre konusundaki farkındalıklarını yükseltir. Bu orijinal etkinlik, denize düşen ve dalgalarla kıyıya vuran plastik torbalar, şişeler, terlikler gibi nesnelere odaklanır ve doğru veya yanlış yerine duyguları ön plana çıkararak sanata ve renge odaklanan bir dizi atölyede kullanılır.
Nesneler plajlardan yetişkinler tarafından toplanıp, nesneye ve renklerine göre tasnif edilip yıkandıktan sonra Mini Club Med® işin yaratıcılık kısmıyla ilgilenir ve çocukların nesneler ve hikayeler yaratmasına, fotoğraflarla uğraşmasına, büyük ölçekli sanat eserleri ortaya çıkarıp sergilemesine olanak tanır.
Bu etkinlik, G.O®'lar tarafından yürütülür.

Çocuklara Yönelik Sirk

4 ile 5 yaş arası

 • dahil

Mini Club Med®’de çocuklara sunulan sirk workshoplarıyla çocuklar kendi disiplinlerinde eğitim almış G.O®’lar eşliğinde küçük gruplar halinde sirkin sunduğu eğlenceleri keşfedebilecekler. Çocuklar bir gösteride yer alarak öğrendiklerini sergileyebilirler.

Aile boyu “Big Snack”

 • dahil

Atıştırmalıklar, pancake partileri, fırında pişirme atölyeleri veya piknikler: bu lezzetli aktiviteler ailecek vakit geçirmenin tadını çıkarmanın harika yollarını oluşturuyor. Kendinizi en yakınlarınız ve en sevdiklerinizle birlikte şımartın. Bugün menüde ne var? Harika yiyecekler ve elbette, kahkaha soslu mutluluk ve eğlence.

*Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir.

Suda ailece eğlence

 • dahil

Yüzme havuzu veya deniz kenarında, kumda veya ayaklarınız suya değerken ailenizle birbirinize su sıçratarak eğlenin. Havuz partileri, köpük partileri, plaj partileri, su kaydırakları ve su savaşlarıyla rahatlayın ve eğlence dolu bir dünyaya adım atın.
*Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir..

Aquatic games

 • dahil

From July 2019, families can enjoy this new outdoor play area near the Children's Clubs. Spend time together playing with the jets of water.

My Club Med app

 • dahil

Browse personalised suggestions, choose activities with one click, or find all the information you need about your Resort. Our app is easy to use, so you can focus on something much more important: having a great holiday with your family or friends!
Want to access your booking?
Use your booking number (found on your purchase agreement email) or sign in to your Client Account.

Aile boyu turnuvalar ve oyunlar

 • dahil

Puzzlelar, spor turnuvaları, hazine avları, kumdan kale yarışmaları ve beceri ve zeka oyunları. Birlikte oyunlar oynamak sizi birbirinize daha çok yakınlaştırır. Çocuğunuzla takım olun ve diğer ailelere karşı yarışın. En yakınlarınız ve en sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirmenin tadını çıkarın.
Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir.

Aile boyu gösteri zamanı

 • dahil

Arkanıza yaslanın ve gösterinin tadını çıkarın: Petit Club Med, Mini Club Med, Junior Club Med ve Club Med Passworld’deki çocuklarınız sahneye çıkmak üzere. Bulunduğunuz tesise bağlı olarak dans, şarkı söyleme, sirk gösterileri ve daha fazlası sizi bekliyor olacak. Küçük çocuklarınız G.O.’larının liderliğinde kostümleriyle ana sahnede ilgi odağı olacak. Kalabalık, alkışlamaya başladığında ortama yayılan gurur duygusunu hissedeceksiniz.

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

With energy points stimulated, and body and mind perfectly relaxed, slip into a realm of total wellness and relaxation.
Discover a world of total relaxation and enjoy the pleasures of wellness and beauty treatments.
From July 2019, a Club Med Spa, located on the beach, will offer many treatments.

Masaj Duyular paketi - 3 gün3 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Try a new massage technique every day, and discover the one that best suits your needs.
3 Güzellik tedavi(ler)
3 Relaxing Body Massages (60’).

Hibiscus

Terasından olağanüstü deniz ve kumsal manzarasına bakan ve açık büfesinde dünya mutfağının mükemmel örneklerini sunan tesisin ana açık büfe restoranı, aileniz veya arkadaşlarınızla yemek yemek için mükemmel bir yer. Ebeveynler, bebeklerine yemek hazırlamak için bebek köşesini kullanabilir.

Temmuz 2019'dan itibaren şarap, şampanya ve spirits servisi de başlamıştır.


La Biguine

Bu restoran, sizi Pazar'dan Perşembe'ye kadar akşam yemeği için hemen suyun kenarında karşılar. Yemek yemeyi istediğiniz günden bir gün önce Resepsiyonda rezervasyon yaptırın.Bilgi için, bu sigara içilmeyen restoranda garson hizmeti mevcuttur.


Allamanda Beach Lounge - From October 2019

Ekim 2019'da, kumsalın yanıbaşında Kreole evde konumlanmış bu özel restoran konforlu atmosferi ve leziz menüsüyle gün ve gece hizmet veriyor. Brunch'tan akşam yemeğine konuklarını rezervasyonla ağırlıyor. Taze yerel ürünlerle hazırlanan Kreol spesiyalleri ve ızgara yemekleri deneyin. Yemekler büfe veya masaya servis şeklinde sunulur.

Colibri

Tesisin merkezinde yer alan Colibri, Karayipler'in dost canlısı ruhu içinde aile ve arkadaşlarla buluşmak için harika bir seçimdir.

Temmuz 2019'dan itibaren sizi yerel pazarlardan esinlenen yeni dekoruna, lezzetin ve paylaşımın tadını çıkarmaya davet ediyor.


Mango

Hindistan cevizi ağaçlarının gölgesinde, plajda, ayaklarınız kumdayken kokteyllerinizi yudumlayın. İkramlar servis edilir.


La Cave

Temmuz 2019'da ana restoranda konumlu La Cave* Fransız ve dünya şaraplarından seçkiler, şampanya, rım ve spirits seçenekleriyle ve özel terasıyla konuklarına benzersiz bir servis sunuyor.

Ekim 2019'dan itibaren La Cave'ın servisini ve en iyi romlarını Lounge Restoran'da da deneyimleyebilirsiniz.

*A la carte

Guadeloupe - Fransız Batı Hint Adaları

Karayipler'in tropik iklimlerinde bulunmasına rağmen, Guadeloupe aslında Fransa’nın bir parçasıdır. Guadeloupe yaptığınız tatiliniz boyunca Avrupa takımadalarının ihtişamı altında dudaklarınızı ısırırken, Fransa’nın güneyini utandıracak iklimiyle benzersiz bir Karayip kültürüyle tanışacaksınız.

Guadeloupe yerleşim yeri bulunan dokuz adet adadan oluşmaktadır ve Karayipler'in daha modern uluslarından birisidir. Ancak barlarda, restoranlardan ve Basse-Terre ve Pointe-a-Pitre gibi alışveriş şehirlerinden uzakta, başka bir Guadeloupe yatmaktadır. Beyaz kum plajlar, sessiz koylar, yağmur ormanları, volkanik dağ zirveleri ve geleneksel kırsal yerleşim alanları, benzersiz bir seyahat deneyimi yaratmak için bir araya gelmektedir.

Para Birimi: Avro

Başkenti: Basse-Terre

Konuşulan Diller: Fransızca, Kreole

Zaman dilimi: GMT-5

Uçuş Süresi: 8,5 saat

Öneriler

Guadeloupe iki ana adadan oluşmaktadır: Basse-Terre Adası ve Grande-Terre

Guadeloupe "karukera" veya «güzel sular adası» olarak bilinmektedir

Guadeloupe 1635 yılından bu yana Fransız sömürgesi altında kalmıştır.

Basse-Terre’deki volkanik dağ olan Soufriere en son 1970’li yıllarda patlamıştır.

Aşılar ve tıbbi tedavi
Yola çıkmadan önce tüm gerekli formalitelerin kontrolünü yapmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Tavsiye edilen aşılar:
Çocuk felci
Tetanos
Hepatit A ve B
Sivrisinekler belli viral veya paraziter hastalıkları taşıyabilir, bu sebeple cilt ve giysiler için tropik sivrisinek kovucu kullanımı tavsiye edilir.

Tesiste sürekli olarak bir hemşire bulunur.


La Caravelle

Karayiplerin kalbinde, en iyi plajların üzerinde konuşlanmış olan her şey dahil tesisimiz maceraperest ruhunuzu özgür bırakmanız için mükemmel bir yer. Yerel pazarlarda ve Guadeloupe’te bulunan Point-A-Pitre mağazalarında büyüleyici Kreol kültürüyle tanışın ve tesiste, deniz kenarında bulunan restoranda Fransız Kreol Mutfağının otantik tatlarını deneyin veya Fransız Batı Hint Adaları’nın ruhuna uygun olarak bu renkli adanın doğal hazineleriyle kendinizden geçin. Yemyeşil orman ve dağlardan koyun gölgesindeki mercan resiflerine bu tropikal cennet nereye bakarsanız bakın size heyecan ve sihri aynı anda sunuyor.


 • Mercan resifler ile korunmuş bir koyda yüzme
 • İstediğiniz gibi rüzgar sörfü yapın ya da bir sörf veya uçurtma sörfü kursunu deneyin*
 • 2 yaşından itibaren çocuklarınıza cenneti tattırıyoruz*
 • Komşu adaların keşfedilmesi: Saints ve Marie-Galante
 • Sahildeki iki restoranda leziz füme tavuk deneyin.

Haritada göz at

 • STE ANNE
 • 97180
 • Grande Terre Guadeloupe - French West Indies
Point a pitre airport
40 minutes

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
 • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
 • Bar & Atıştırmalıklar
 • Spor & Aktiviteler
 • Gündüz & Gece Eğlenceleri
 • Daha fazla bilgi alın

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Ulaşım Seçenekleri

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle

Çerez Kullanımı Hakkında

Club Med size en iyi deneyimi sunmak için web sitesinde çerezler kullanıyor. Bu mesajı kapatarak kabul edebilirsiniz.

KVKK görüntüleyin