Itaparica

Brezilya
Karayipler & Amerika Sahilleri

Sıcak kumların üstünde tüm gece dans edin.

Renkli, tropikal hindistan cevizi korusunun altına konuşlanmış olan bungalovlarıyla veya göl üstündeki evleriyle bu Brezilya tatil tesisi herkesten uzak bir kıyı şeridinde konuşlanmıştır ve otele Salvador de Bahia’nın uğultusundan uzağa kısa bir yolculukl…

Canlandırıcı Bahia atmosferi içinizi doldursun

Brezilya’nın Afro-Latin merkezi olan Bahia ruhu sizi sarıp sarmalayacak. Bölgenin karakteri tesisimizin mutlu, huzurlu atmosferine derinlemesine nüfuz etmiştir. Lagün, hindistan cevizi bahçesi, Brezilya ince el işçiliği ve sıcacık yerel karşılama ile haya…

 • Standart
 • Superior
 • Standart
 • Standart
 • Superior

Enjoy a playing field as vast as nature itself

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

40 yılın üzerinde deneyimin avantajıyla tesisimiz çocuklar ve gençlere yönelik yenilikçi kulüpler sunmaktadır
Gençlerin gereksinimlerine uygun olarak özel tasarlanmış alanlar. Tesisler rahatlık ve güvenlik dikkate alınarak tasarlanmış ekipman ve ışık aynalarının ürperten ambiyansıyla rahat mobilyaların sıcaklığı arasında salınan bir dekorasyon. İşlerine tutkun G.O®'lar.
Profesyonel kayak öğretmenleri tarafından verilen kayak veya snowboard dersleri, farklı yaş grupları için yaratıcı faaliyetler ve oyunlar Ebeveynlerin günlerinin büyük kısmını kayak yaparak geçirmelerine izin veren ve çocukların isteklerine ve uyku düzenlerine uygun açılış saatleri, (Fransa'da çocukların yaşlarına bağlı olarak bir BAFA diploması (gençlik grupları liderlerine verilen devlet diploması) veya çocuk bakımı sertifikasına sahip G.O®'lar; diğer ülkelerde ise bunun eş değeri bir diploma veya gerekli tecrübe.

dahil

Mini Club Med® (4 to 10 years)

We've thought of everything possible to ensure your children have a unique, adventure-packed holiday, with discovery, sports and activities for each age group:

Sport: Little Tennis, Little Soccer
Making things: cookery lessons (e.g. Petit Chef Program®), art and crafts
Expression: dance, preparing and taking part in shows, crazy signs
Play: group games and activities
Lunch and tea
Evening: after dinner with their friends, the children enjoy specially devised evening activities

7 günün 6'sı


dahil

Junior Club Med (11 to 17 years)

Teenagers can meet up and take part in the activities that interest them most, in the company of their G.O®:

Sports activities: flying trapeze, archery, etc
Artistic activities: dance, shows, crazy signs
Evening: entertainment, films, shows
Junior Club Med is proposed only during the Brazilian school holidays.

7 günün 6'sı

Baby-sitting

4 ay `dan

 • Ek ücret ile

To enjoy a moment of total freedom, take advantage of the babysitting service.
For information: we provide a list of babysitting services on request. but Club Med has no responsibility for the service provided.

Club Med Baby Welcome

23 ay `a

 • dahil

This service, which can be booked in advance and involves no extra cost, is designed to make your holiday easier. Find baby and toddler equipment (0 to 23 months) already laid out in your room, borrow a replacement pushchair and take advantage of the savoury and sweet baby food pots provided. You and your little one can take a deep breath and relax.

Baby corner

 • dahil

This baby corner, located in the main restaurant, has sweet and savoury baby foods and all the equipment necessary for preparing babyies' meals.

Baby feeding and equipment room

23 ay `a

 • dahil

Open 24 hours a day, it provides all the equipment necessary for preparing babies' meals: mixer, steriliser (provided only on request), microwave, fridge, bottle warmer (systematically provided in the room for G.Ms® who have reserved the Baby Club Med® or Club Med Baby Welcome®) and additional products such as mineral water, fruit, yoghourt, biscuits, cereals and long-life milk (baby formula milk not provided).

Playground

 • dahil

The playgrounds independent from the children's club facilities are accessible to all children, accompanied by their parents.

Çocuklara Yönelik Tenis

3 ile 4 yaş arası

 • dahil

Çocuklarınız tenisi rol yaparak eğlenceli bir yolla öğrenecek.

Çocuklara Yönelik Futbol

3 ile 7 yaş arası

 • dahil

Ekipmanlı yarım saatlik ders, olanaklar ve çocuklara özel tasarlanmış yöntem.

Petit Chef Program®

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

Çocuklarınız mutfakta harika zaman geçirerek gerçek küçük şefler olarak kendileriyle gurur duyuyor. Aşçılık aktivitesi Mini Club Med® programının bir parçasıdır ve çocuklar burada hamur işleri ve bazı yerel yemekleri yapmayı öğrenirler. Ebeveynler çocuklarının neler yaptığını görmek için ziyarete gelebilirler.

Çocuklara Yönelik Sirk

4 ile 5 yaş arası

 • dahil

Mini Club Med®’de çocuklara sunulan sirk workshoplarıyla çocuklar kendi disiplinlerinde eğitim almış G.O®’lar eşliğinde küçük gruplar halinde sirkin sunduğu eğlenceleri keşfedebilecekler. Çocuklar bir gösteride yer alarak öğrendiklerini sergileyebilirler.

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

With energy points stimulated, and body and mind perfectly relaxed, slip into a realm of total wellness and relaxation.
Discover a world of total relaxation and enjoy the pleasures of wellness and beauty treatments.

Pelourinho

Tesisin merkezinde bulunan harika restoranda arkadaşlarınızla büfeden uluslararası mutfakların yemeklerini tadabilirsiniz. Yarı açık yapısı lüks tropik bahçelere açılır. Şef ve takımı günlük düşük kalorili yemek seçenekleri hazırlar.Sigara içmek serbesttir.Bebek sandalyesi bulunan 2 - 8 kişilik masalar.


Cabana

Hindistan cevizi ağaçlarının arasında, tenis kortunun yakınındaki bu açık hava restoranının sıcak ambiyansına bayılacaksınız. Brezilya mutfağının spesyalleri sunulmaktadır.Sigara içmek serbesttir.Bebek sandalyesi bulunan, 2 - 8 kişilik masalar.

Ana bar

Güzel plaj ve deniz manzaralı, yüzme havuzunun kenarında ideal bir konumda olan bu bar ve ferah terası (açık ve kapalı) günün her saati sizi ağırlar. Bar diskoya dönüştüğünde akşam sahne ve ortam değişimi.Gün boyunca atıştırmalık servis edilir. Puro tütünlüğü (ekstra ücrete tabidir) Sadece terasta sigara içilebilir.


Cabana

Brezilya'nın özel lezzetleri üzerine kurulu bu bar, kahve ve meyve suyu servis etmektedir.

Brezilya

Brezilya Güney Amerika'nın en büyük ülkesidir. Nüfusun üçte ikisi şehirlerde yaşarken, Amazon Yağmur Ormanının derinlerine gidildikçe dış dünya henüz iletişime geçmemiş ilke kabileler bulunmaktadır.

Tropik sahiller, samba ve ülkenin fanatik futbol tutkusu Brezilya'yı dünyadaki en canlı, yaşam dolu ve etkileyici tatil yerlerinden biri haline getiriyor. Brezilya'nın vahşi yaşamı tek kelimeyle şaşırtıcı, fakat şu anda şehircilik, büyükbaş hayvan yetiştiriciliği ve ağaç kesme tehdidi altında. Jaguarlar, Karıncayiyenler ve Armadillolar ülkenin simgesel memeli hayvanları arasında iken sürekli yeni bitki ve böcek türleri keşfedilmektedir.

BREZİLYA HAKKINDA

Para Birimi: Real (BRL)

Başkenti: Brasilia

Konuşulan Diller: Portekizce

Zaman dilimi: GMT-3

Uçuş Süresi: 11 saat

Öneriler

Brezilya’nın yoğun sezonu Aralık ila Mart ayları arasındadır

Brezilya Amerika kıtasında Portekizce konuşulan tek ülkedir

Brezilya başta Şubat ayındaki Karnavalı olmak üzere festivalleri ile ünlüdür

Küçük kasabalardaki ATM'ler genellikle Brezilya dışından gelen kartları kabul etmediği için yanınıza seyahat çekleri almanız gerekmektedir

Aşılar ve tıbbi tedavi
Yola çıkmadan önce tüm gerekli formalitelerin kontrolünü yapmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Tavsiye edilen aşılar: Çocuk felci Tetanos Hepatit A ve B Sarıhumma aşısı (onaylı bir merkezde) sadece Amazon bölgesinde resmi bir yükümlülük olmasa bile zorunludur.

Sivrisinekler belli viral veya paraziter hastalıkları taşıyabilir, bu sebeple cilt ve giysiler için tropik sivrisinek kovucu kullanımı tavsiye edilir.

En ölümcül sıtma türü (karasu humması) riski, ciddi koruyucu tedbirler (kemoproflaksi ve sivrisinek kovucular) alınması gerektiği anlamına gelir. Bu risk sadece Amazon bölgesine ilişkindir.

Tesiste sürekli olarak bir hemşire bulunmaktadır.


Itaparica

Renkli, tropikal hindistan cevizi korusunun altına konuşlanmış olan bungalovlarıyla veya göl üstündeki evleriyle bu Brezilya tatil tesisi herkesten uzak bir kıyı şeridinde konuşlanmıştır ve otele Salvador de Bahia’nın uğultusundan uzağa kısa bir yolculukla ulaşılabilmektedir. Uçan trapezdeki heyecanlı anlar ve tenis oyunlarıyla plaj voleybolu oynamak için kıyının tadını olabildiğince çıkarın. Aile tatili veya bir tatil kaçamağı için idealdir.


 • Hindistan cevizi ağaçlarının bulunduğu 33 hektar alanın gölgesinde veya nehir yakasının sütunlarında bungalov keyfi
 • Mercan resifleri ile korunan bir plajda güneşlenin.
 • Living to the sound of the samba and the Bahia drums
 • Great games of tennis on one of the Resort's 8 courts, or fun on the flying trapeze

Haritada göz at

KM 13 NAZARE, CONCEICAO
VERA CRUZ BAHIA CEP.44 470-000
State of Bahia - Itaparica Brazil
Salvador Uluslararası Havalimanı
120 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
 • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
 • Bar & Atıştırmalıklar
 • Spor & Aktiviteler
 • Gündüz & Gece Eğlenceleri
 • Daha fazla bilgi alın

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle