Itaparica

Brezilya
Karayipler & Amerika Sahilleri

Ayaklarınızın altında sıcak kumları hissederek dansedin

Adada Salvador de Bahia'dan bir saatlik tekne ile günleriniz aksiyon dolu olacaktır. Hindistan cevizi ağaçları yanındaki rahat ve sıcak bungalovunuza dönmeden önce akşamları geldiğinizde sambanın ve Bahian perküsyonunun vahşi ritmine gece boyunca dans etmek için plaj harika bir pisttir.

Canlandırıcı Bahia atmosferi içinizi doldursun

Brezilya’nın Afro-Latin merkezi olan Bahia ruhu sizi sarıp sarmalayacak. Bölgenin karakteri tesisimizin mutlu, huzurlu atmosferine derinlemesine nüfuz etmiştir. Lagün, hindistan cevizi bahçesi, Brezilya ince el işçiliği ve sıcacık yerel karşılama ile haya...

Enjoy a playing field as vast as nature itself

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

40 yılın üzerinde deneyimin avantajıyla tesisimiz çocuklar ve gençlere yönelik yenilikçi kulüpler sunmaktadır
Gençlerin gereksinimlerine uygun olarak özel tasarlanmış alanlar. Tesisler rahatlık ve güvenlik dikkate alınarak tasarlanmış ekipman ve ışık aynalarının ürperten ambiyansıyla rahat mobilyaların sıcaklığı arasında salınan bir dekorasyon. İşlerine tutkun G.O®'lar.
Profesyonel kayak öğretmenleri tarafından verilen kayak veya snowboard dersleri, farklı yaş grupları için yaratıcı faaliyetler ve oyunlar Ebeveynlerin günlerinin büyük kısmını kayak yaparak geçirmelerine izin veren ve çocukların isteklerine ve uyku düzenlerine uygun açılış saatleri, (Fransa'da çocukların yaşlarına bağlı olarak bir BAFA diploması (gençlik grupları liderlerine verilen devlet diploması) veya çocuk bakımı sertifikasına sahip G.O®'lar; diğer ülkelerde ise bunun eş değeri bir diploma veya gerekli tecrübe.

dahil

Mini Club Med® (4 to 10 years)

We've thought of everything possible to ensure your children have a unique, adventure-packed holiday, with discovery, sports and activities for each age group:

Sport: Little Tennis, Little Soccer
Making things: cookery lessons (e.g. Petit Chef Program®), art and crafts
Expression: dance, preparing and taking part in shows, crazy signs
Play: group games and activities
Lunch and tea
Evening: after dinner with their friends, the children enjoy specially devised evening activities

7 günün 6'sı


dahil

Junior Club Med (11 to 17 years)

Teenagers can meet up and take part in the activities that interest them most, in the company of their G.O®:

Sports activities: flying trapeze, archery, etc
Artistic activities: dance, shows, crazy signs
Evening: entertainment, films, shows
Junior Club Med is proposed only during the Brazilian school holidays.

7 günün 6'sı

Baby-sitting

4 ay `dan

Ek ücret ile

To enjoy a moment of total freedom, take advantage of the babysitting service.
For information: we provide a list of babysitting services on request. but Club Med has no responsibility for the service provided.

Club Med Baby Welcome® (from birth to 23 months)

23 ay `a

dahil

We’ve done everything in our power to ensure the comfort and well-being of babies and parents.

Personal welcome, baby-care material available in your room and/or in the baby feeding and equipment room (cot, baby bath, high chair on request, bottle-warmer), sweet and savoury baby foods, baby corner equipped to prepare babies' meals, high chairs and/or booster cushions in the restaurant.
Spare pushchairs are also available if required.

Baby corner

dahil

This baby corner, located in the main restaurant, has sweet and savoury baby foods and all the equipment necessary for preparing babyies' meals.

Baby feeding and equipment room

23 ay `a

dahil

Open 24 hours a day, it provides all the equipment necessary for preparing babies' meals: mixer, steriliser (provided only on request), microwave, fridge, bottle warmer (systematically provided in the room for G.Ms® who have reserved the Baby Club Med® or Club Med Baby Welcome®) and additional products such as mineral water, fruit, yoghourt, biscuits, cereals and long-life milk (baby formula milk not provided).

Playground

dahil

The playgrounds independent from the children's club facilities are accessible to all children, accompanied by their parents.

Little Tennis

3 ile 4 yaş arası

dahil

Through role play, children get to learn tennis the fun way.

Little Soccer

3 ile 7 yaş arası

dahil

A half hour lesson with equipment, facilities and method devised specifically for children.

Petit Chef Program®

4 ile 10 yaş arası

dahil

Your children have great fun in the kitchen, proud as punch to be real little chefs. The cookery activity is part of the Mini Club Med® programme - they learn to make pastries. And the icing on the cake is that parents can come and taste what the children have made.

Little Circus

4 ile 5 yaş arası

dahil

Circus workshops for children at Mini Club Med®, to discover the joys of the circus in small groups, with G.O®s trained in their discipline. The children take part in a show, where they can demonstrate what they have learnt.

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

With energy points stimulated, and body and mind perfectly relaxed, slip into a realm of total wellness and relaxation.
Discover a world of total relaxation and enjoy the pleasures of wellness and beauty treatments.

Spa & Wellness

Pelourinho

Tesisin merkezinde bulunan harika restoranda arkadaşlarınızla büfeden uluslararası mutfakların yemeklerini tadabilirsiniz. Yarı açık yapısı lüks tropik bahçelere açılır. Şef ve takımı günlük düşük kalorili yemek seçenekleri hazırlar.Sigara içmek serbesttir.Bebek sandalyesi bulunan 2 - 8 kişilik masalar.


Cabana

Hindistan cevizi ağaçlarının arasında, tenis kortunun yakınındaki bu açık hava restoranının sıcak ambiyansına bayılacaksınız. Brezilya mutfağının spesyalleri sunulmaktadır.Sigara içmek serbesttir.Bebek sandalyesi bulunan, 2 - 8 kişilik masalar.

Ana bar

Güzel plaj ve deniz manzaralı, yüzme havuzunun kenarında ideal bir konumda olan bu bar ve ferah terası (açık ve kapalı) günün her saati sizi ağırlar. Bar diskoya dönüştüğünde akşam sahne ve ortam değişimi.Gün boyunca atıştırmalık servis edilir. Puro tütünlüğü (ekstra ücrete tabidir) Sadece terasta sigara içilebilir.


Cabana

Brezilya'nın özel lezzetleri üzerine kurulu bu bar, kahve ve meyve suyu servis etmektedir.

Brezilya

Brezilya Güney Amerika'nın en büyük ülkesidir. Nüfusun üçte ikisi şehirlerde yaşarken, Amazon Yağmur Ormanının derinlerine gidildikçe dış dünya henüz iletişime geçmemiş ilke kabileler bulunmaktadır.

Tropik sahiller, samba ve ülkenin fanatik futbol tutkusu Brezilya'yı dünyadaki en canlı, yaşam dolu ve etkileyici tatil yerlerinden biri haline getiriyor. Brezilya'nın vahşi yaşamı tek kelimeyle şaşırtıcı, fakat şu anda şehircilik, büyükbaş hayvan yetiştiriciliği ve ağaç kesme tehdidi altında. Jaguarlar, Karıncayiyenler ve Armadillolar ülkenin simgesel memeli hayvanları arasında iken sürekli yeni bitki ve böcek türleri keşfedilmektedir.

BREZİLYA HAKKINDA

Para Birimi: Real (BRL)

Başkenti: Brasilia

Konuşulan Diller: Portekizce

Zaman dilimi: GMT-3

Uçuş Süresi: 11 saat

Öneriler

Brezilya’nın yoğun sezonu Aralık ila Mart ayları arasındadır

Brezilya Amerika kıtasında Portekizce konuşulan tek ülkedir

Brezilya başta Şubat ayındaki Karnavalı olmak üzere festivalleri ile ünlüdür

Küçük kasabalardaki ATM'ler genellikle Brezilya dışından gelen kartları kabul etmediği için yanınıza seyahat çekleri almanız gerekmektedir

Aşılar ve tıbbi tedavi
Yola çıkmadan önce tüm gerekli formalitelerin kontrolünü yapmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Tavsiye edilen aşılar: Çocuk felci Tetanos Hepatit A ve B Sarıhumma aşısı (onaylı bir merkezde) sadece Amazon bölgesinde resmi bir yükümlülük olmasa bile zorunludur.

Sivrisinekler belli viral veya paraziter hastalıkları taşıyabilir, bu sebeple cilt ve giysiler için tropik sivrisinek kovucu kullanımı tavsiye edilir.

En ölümcül sıtma türü (karasu humması) riski, ciddi koruyucu tedbirler (kemoproflaksi ve sivrisinek kovucular) alınması gerektiği anlamına gelir. Bu risk sadece Amazon bölgesine ilişkindir.

Tesiste sürekli olarak bir hemşire bulunmaktadır.


Itaparica

Adada Salvador de Bahia'dan bir saatlik tekne ile günleriniz aksiyon dolu olacaktır. Hindistan cevizi ağaçları yanındaki rahat ve sıcak bungalovunuza dönmeden önce akşamları geldiğinizde sambanın ve Bahian perküsyonunun vahşi ritmine gece boyunca dans etmek için plaj harika bir pisttir.


  • Hindistan cevizi ağaçlarının bulunduğu 33 hektar alanın gölgesinde veya nehir yakasının sütunlarında bungalov keyfi
  • Mercan resifleri ile korunan bir plajda güneşlenin.
  • Living to the sound of the samba and the Bahia drums
  • Great games of tennis on one of the Resort's 8 courts, or fun on the flying trapeze

Haritada göz at

KM 13 NAZARE, CONCEICAO
VERA CRUZ BAHIA CEP.44 470-000
State of Bahia - Itaparica Brazil
Salvador Uluslararası Havalimanı
120 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

  • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş

  • Tam Pansiyon Gurme Mutfak

  • Bar & Atıştırmalıklar

  • Spor & Aktiviteler

  • Gündüz & Gece Eğlenceleri

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Ulaşım Seçenekleri

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...