Hokkaido Sahoro

Japonya
Asya Dağları

Aile geleneklerinin paylaşıldığı ve tutkuların yenilendiği Hokkaido Dağı'nın albenisinin kaynağını keşfedin.

Asya’daki en iyi seyahat destinasyonlarından biri olarak kabul edilen Hokkaido eğlence dolu bir aile boyu deneyim vaat ediyor. Kayak ve kar trekkingi için mükemmel toz karı keşfedin. At sürme gibi etkinliklerle doğal dağ manzaralarının arasında huzura kav…

Asya’daki en iyi yamaçlarda kayak yaptıktan sonra dinlenin

Japon Takımadalarının en kuzeyinde bulunan tesis vahşi doğanın tam kalbindedir. Sahip olduğu güzel manzara ile göl ve nehirlerle kaplanmış ova ve dağları görebilirsiniz. Tesisin modern mimarisiyle pembe dış yüzeyi keskin bir zıtlık oluşturuyor. Konuk odal…

 • Superior

Enjoy a playing field as vast as nature itself

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

40 yılın üzerinde deneyimin avantajıyla tesisimiz çocuklar ve gençlere yönelik yenilikçi kulüpler sunmaktadır
Gençlerin gereksinimlerine uygun olarak özel tasarlanmış alanlar. Tesisler rahatlık ve güvenlik dikkate alınarak tasarlanmış ekipman ve ışık aynalarının ürperten ambiyansıyla rahat mobilyaların sıcaklığı arasında salınan bir dekorasyon. İşlerine tutkun G.O®'lar.
Profesyonel kayak öğretmenleri tarafından verilen kayak veya snowboard dersleri, farklı yaş grupları için yaratıcı faaliyetler ve oyunlar Ebeveynlerin günlerinin büyük kısmını kayak yaparak geçirmelerine izin veren ve çocukların isteklerine ve uyku düzenlerine uygun açılış saatleri, (Fransa'da çocukların yaşlarına bağlı olarak bir BAFA diploması (gençlik grupları liderlerine verilen devlet diploması) veya çocuk bakımı sertifikasına sahip G.O®'lar; diğer ülkelerde ise bunun eş değeri bir diploma veya gerekli tecrübe.

Ek ücret ile

Petit Club Med® (2 to 3 years)

Even your youngest children will enjoy a place all their own at our Hokkaido hotel.
The Petit Club Med®, which is managed by trained G.O®s, is a place for your little ones to play with new friends, enjoy creative activities such as arts and crafts, and face painting, and be completely entertained. Each child’s needs are catered to throughout the day, including delicious, healthy foods from the children’s lunch menu and fun evening activities.

Petit Club Med® is open daily.

Saat 08:30'dan 17:00'e kadar ve 18:45- 20:30'a kadar, her gün


dahil

Mini Club Med® (4 to 10 years)

Fun-filled days begin here. We’ve set up a number of activities and a safe space to play at our Mini Club Med. Children ages 4 to 10 years old will love activity-packed days including arts and crafts, song and dances, ski lessons with G.Os, and group games. Lunch and teatime will be provided during the day to keep parents’ minds at ease. There are so many things to do in Hokkaido.

Mini Club Med is open daily.

Saat 08:30'dan 17:00'e kadar ve 18:45- 20:30'a kadar, her gün


dahil

Junior Club Med (11 to 17 years)

At our Juniors’ Club Med®, teens can make new friends and have journeys of their own. Our G.Os are on-hand to provide Alpine skiing or snowboarding lessons for all levels of experience to learn tricks and tips in a safe, guided environment. Your kids can spend time with friends out on the slopes or put on shows with crazy signs. There are endless ways for them to have fun and explore new and exciting pursuits at our Club Med Sahoro Hokkaido all-inclusive resort.

Juniors’ Club Med is open daily.

Saat 09:30'dan 19:00'a kadar ve 19:00- 20:30'a kadar, her gün


dahil

Club Med Passworld

Supported by their G.Os, teenagers reach new heights - both literally and metaphorically. They can take part in whatever activities interest them: sport, mountain biking on the trails, team games or artistic pursuits. The choice is theirs. They can also get plenty of fresh air as they hike in the footsteps of their mountain guides. Young G.Ms have the chance to spend the evenings together too, with film showings, parties and bivouacking under the stars. They can also hang out at Passworld®, a dedicated space for them to have fun and relax with friends.

Saat 09:30'dan 19:00'a kadar ve 19:00- 20:30'a kadar, her gün

Club Med Baby Welcome® (from birth to 23 months)

23 ay `a

 • dahil

We offer your youngest ones a warm, personal welcome along with a selection of amenities to use in-room or in the baby feeding area. In-room amenities include: sleeping cot, baby bath, and bottle-warmer. Spare pushchairs are also available upon request.

Pyjamas Club®

12 ay ile 8 yaş arası

 • Ek ücret ile

The Pyjamas Club leaves parents free to organise their evening as they wish. This group babysitting service run by experienced G.O®s in a dedicated area provides all the necessary comforts (beds, daybeds, video area, etc).

*At extra cost

Baby corner

4 ile 23 ay arası

 • dahil

Enjoy an array of thoughtful conveniences to make travelling with a baby ultimately relaxing during your stay at our Hokkaido all-inclusive resort, Our dedicated Baby Corner, located in the Daichi restaurant, offers savoury and sweet baby foods and all of the equipment necessary for preparing babies' meals.

Snow garden

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

You’ll enjoy countless outdoor journeys at our Hokkaido winter retreat. At our exclusive Snow Garden, your children aged 4 to 10 years old can discover the slopes for their very first time in a fun and safe environment to help them gain confidence and make them want to come back again and again. They’ll be able to learn to ski, use the ski tow and snow belt, and perform circuits around figurines and under hoops using professional equipment, all with the guidance of our professional ski instructor G.O®s.

Playground

4 ay ile 10 yaş arası

 • dahil

The playgrounds independent of the children's club facilities are open to children accompanied by their parents.

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

Wellness galore, at the service of your serenity.
Immerse yourself in a moment of total relaxation and intense well-being.

Take time away to rejuvenate and relax both body and mind. During your stay at our Hokkaido Resort, indulge in a selection of wellness treatments and spaces designed for blissful reprieve. Whether you wish to warm up after days in the cold, relax muscles after energising snow sports, or simply want to take some quiet time to disconnect at the spa, our spa invites you to pamper yourself. You can also refresh with a sip in our swimming pool, or a hot soak in the outdoor Canadian bath or indoor Ofuro Japanese bath.

Spa & Wellness

 • Bireysel terapi odaları
 • Zen bölgesi

Daichi

Asya mutfağı ağırlıklı uluslararası mutfak büfeden servis edilir Lezzeti hissedeceksiniz.Ebeveynler Bebek Alanında bebekleri için yemek hazırlayabilir.


Mina Mina

Hokkaido Adası'ndaki bu özel restoranda nabe deneyimini mutlaka denemelisiniz. Nabe masada ısıtılan bir kap içinde sunulan, içerikleri tek tek konulan geleneksel bir çorbadır. Bir aile yemeği, gerçek bir tariften çok bir kavram!

Wakka

Gün boyunca açık olan ve otelin merkezine kurulu olup etraftaki mağaraları gören bu bar, tipik Japon dekoruyla sizi gayet hoş bir ortamda karşılar.Akşamları kaliteli bir piyano barı/lobisi atmosferinin tadını çıkarın. İkramlar servis edilir. Bar'da çocuklar için alkol bulundurmayan içecekler ve şekerler bulunmaktadır.

Japonya

Japonya bir dizi büyük adadan ve yarımadadan oluşmaktadır ve aynı zamanda kendisini canlı şehirlere atmak isteyenler veya sessizlik, huzur ve doğal manzarası isteyen kişiler için de yeterli alan sağlamaktadır. Zengin bir tarihe ve büyüleyici modern bir kültüre sahip olan Japonya insanları genelde hayal kırıklığına uğratmaz ve efsanevi nezaketi ve misafirperverliğiyle ünlüdür.

JAPONYA HAKKINDA

Para Birimi: Yen

Başkenti: Tokyo

Konuşulan Diller: Japonca

Zaman dilimi: GMT+9

Uçuş Süresi: 12 saat

Öneriler

Japonya’yı yağmurun az ve iklimin ılıman olduğu ilkbahar ve sonbahar aylarında ziyaret edin. Yazın çok nemli olabilmektedir.

Japonya genellikle Yeni Yıl döneminden sonra kapanmaktadır.

Japonya’nın para birimi Yen’dir ancak «en» şeklinde okunur «y» harfi okunmaz

Kısa geziler için ziyaretçilere vardıkları anda geçici bir vize verilecektir.

Önceden alınması gereken özel bir önlem yoktur


Hokkaido Sahoro

Asya’daki en iyi seyahat destinasyonlarından biri olarak kabul edilen Hokkaido eğlence dolu bir aile boyu deneyim vaat ediyor. Kayak ve kar trekkingi için mükemmel toz karı keşfedin. At sürme gibi etkinliklerle doğal dağ manzaralarının arasında huzura kavuşurken tüm aile için harika olan Nabe gibi yerel mutfağa özgü lezzetlerin tadına bakın. Sevdiklerinizle bağlarınızı güçlendirin ve Club Med Sahoro Hokkaido her şey dahil tesisinde yeni geleneklere kucak açın. Otantik Japon kültürünü ve mirası karşısında ağzınız açık kalacak.


 • Gezegenin diğer tarafında Mekke kış sporlarında kayak
 • Geleneksel bir sıcak küvetle ya da lezzetli bir nabe yahni ile Japon yaşam tarzını tadın
 • Çocuklarınız son derece güzel, yumuşak karda kar küreme veya slalom tekniklerini geliştiriyor.
 • YENİ: ; ; Chitose uluslararası havaalanından doğrudan erişim ; ; Ana restoran tümüyle yeniden dekore edilmiştir ; ; Yeni Hokkaido spesiyal restoranı

Haritada göz at

KARIKACHI KOGEN SHINTOKU-CHO
KAMIKAWA-GUN - HOKKAIDO
081 0039
Hokkaido Japan
Shintoku tren istasyonu
20 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • Ski Pass & Kayak Sınıfları
 • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
 • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
 • Bar & Atıştırmalıklar
 • Gündüz & Gece Eğlenceleri
 • Daha fazla bilgi alın

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

SKI PASS DAHİL!

Club Med Benzersiz Her Şey Dahil paketinize ski pass'in de dahil olduğunu biliyor muydunuz? Sırada beklemek yerine pistlerin tadını çıkarın!

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle