Guilin

Çin
Asya &Hint Okyanusu

Kapsamlı çağdaş heykel koleksiyonunu izleyin.

Görkemli ve güzel bir şekilde korunmuş olan bir bölgede bulunan Çin’in en güzel yeri: Li Nehri, teraslı pirinç tarlaları, gizemli mağaralar ve karstik dağlar.
Uluslararası sanatçılar tarafından yapılmış olan 100’ün üzerindeki çağdaş heykelle kaplı geniş p…

Karstik dağlarından ardından yükselen güneşi seyredin

Karstik dağların kalbindeki bahçenin her yani ünlü ressamların imzalarını taşıyan çağdaş sanat eserleriyle doludur. Sonsuz doğanın yanı başındaki modern sanat görüntüsü hem şaşırtıcı hem de çekicidir. Çoğunluğu Courtyard binasında olan konuk odaları, tesi…

 • Superior
 • Superior
 • Superior

Enjoy a playing field as vast as nature itself

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

40 yılın üzerinde deneyimin avantajıyla tesisimiz çocuklar ve gençlere yönelik yenilikçi kulüpler sunmaktadır
Gençlerin gereksinimlerine uygun olarak özel tasarlanmış alanlar. Tesisler rahatlık ve güvenlik dikkate alınarak tasarlanmış ekipman ve ışık aynalarının ürperten ambiyansıyla rahat mobilyaların sıcaklığı arasında salınan bir dekorasyon. İşlerine tutkun G.O®'lar.
Profesyonel kayak öğretmenleri tarafından verilen kayak veya snowboard dersleri, farklı yaş grupları için yaratıcı faaliyetler ve oyunlar Ebeveynlerin günlerinin büyük kısmını kayak yaparak geçirmelerine izin veren ve çocukların isteklerine ve uyku düzenlerine uygun açılış saatleri, (Fransa'da çocukların yaşlarına bağlı olarak bir BAFA diploması (gençlik grupları liderlerine verilen devlet diploması) veya çocuk bakımı sertifikasına sahip G.O®'lar; diğer ülkelerde ise bunun eş değeri bir diploma veya gerekli tecrübe.

Ek ücret ile

Petit Club Med® (2 to 3 years)

To be sure your children’s holiday experience is as unique as yours, we’ve devised a Club Med tailored just for them!
Run by experienced G.O®s, Petit Club Med® proposes a host of different activities for all age groups – creative, artistic, active and fun.
The children explore and discover talents and friendships in an environment made to measure.
At Petit Club Med®, our G.O®s cater to their needs all day long, with a children’s lunch menu and specially devised evening activities.
Nappies and baby milk are not provided by Petit Club Med®.
Places are limited, so we advise you to book early!

Saat 08:30'dan 17:00'e kadar ve 19:00- 20:30'a kadar, her gün


dahil

Mini Club Med® (4 to 10 years)

We've thought of everything possible to ensure your children have a unique, adventure-packed holiday, with discovery, sports and activities for each age group:

Sport: Little Circus (a fun approach to circus activities), trampoline, archery, cycling, poney riding*, etc

Making things: cookery lessons, nature activities, art and crafts (painting)

Expression: dance, preparing and taking part in shows, crazy signs

Play: group games and activities

Lunch and tea

Evening: after dinner with their friends, the children enjoy specially devised evening activities

 • At extra cost, proposed in Summer only.

Saat 08:30'dan 17:00'e kadar ve 18:30- 20:30'a kadar, her gün


dahil

Junior Club Med (11 to 17 years)

Teenagers can meet up and take part in the activities that interest them most, in the company of their G.O®:

Sports activities: archery, table tennis, mountain biking, trampoline, flying trapeze, volleyball, rock climbing, etc

Creative and artistic activities: cookery lessons, dance, shows, crazy signs

Evening: entertainment, films, shows
Junior Club Med is proposed only during chinese school holidays.

Saat 08:30'dan 17:00'e kadar ve 18:30- 20:30'a kadar, her gün

Club Med Baby Welcome

23 ay `a

 • dahil

This service, which can be booked in advance and involves no extra cost, is designed to make your holiday easier. Find baby and toddler equipment (0 to 23 months) already laid out in your room, borrow a replacement pushchair and take advantage of the savoury and sweet baby food pots provided. You and your little one can take a deep breath and relax.

Pyjamas Club®

4 ay ile 7 yaş arası

 • Ek ücret ile

The Pyjamas Club® is a group babysitting service (no specific activities). It enables parents to leave their children with a team of experienced and qualified G.O®s in a dedicated area with all the necessary comforts (beds, couches, video area, etc).

Baby corner

4 ile 23 ay arası

 • dahil

This baby corner proposes sweet and savoury baby foods and the equipment necessary for preparing babies' meals.

Orman Çiftliği

2 yaş `dan

 • dahil

Çocuklara yönelik Tırmanma Merdiveni (Jungle Gym) çocuklarınıza dinamik ve eğlenceli oyunlar için neşeli bir ortam sunuyor!

Cookery lessons

4 yaş `dan

 • dahil

Cookery lessons that teach the children about taste.

Çocuklara Yönelik Sirk

4 ile 5 yaş arası

 • dahil

Mini Club Med®’de 4 - 6 yaşları arasındaki çocuklara sunulan sirk workshoplarıyla çocuklar kendi disiplinlerinde eğitim almış G.O®’lar eşliğinde küçük gruplar halinde sirkin sunduğu eğlenceleri keşfedebilecekler. Çocuklar bir gösteride yer alarak öğrendiklerini sergileyebilirler.

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

Club Med Spa by COMFORT ZONE is a sublime experience for the senses.

Spa & Wellness

 • Bireysel terapi odaları
 • Masaj yatakları
 • Plantar refleksoloji odası

Lotus

HOMA binasında bulunan bu spesiyalite restoranı, son derece şık bir yemek salonunda yerel Çin mutfağından yemekler sunar ve akşamları alakart olarak batı mutfağından leziz yemekler servis eder. Resepsiyondan rezervasyon yaptırın, müsaitlik durumuna bağlıdır.


Ana restoran, Atelier

Atelier'de bulunan klimalı restoran haftanın her günü uluslararası bir açık büfe ve yöresel Çin yemekleri sunar: Üç temalı, iç açıcı yemek odasından biri olan Sichuanese, Cantonese ve Hainan'da. Bebekleriniz için mama hazırlayabileceğiniz bebek köşesi vardır. Bitişik terasta dağ manzarası eşliğinde büyüleyici bir ortamda öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz.


Noodle Bar

İç bahçede bulunan bu restoran gün boyunca Çin'in tüm bölgelerinden farklı noodle türleri sunar!


Rooftop restoran

Atelier'nin üçüncü katında, görkemli bir geleneksel Moğol barbeküsünün etrafında yer alır. Geç saatli bir kahvaltını tadını çıkarmak veya akşam yemeğinde Moğol barbekü spesiyaliteleri ya da Çin fondüsü yemek için Resepsiyondan rezervasyon yaptırın. Heykelli park ve dağların manzarası oldukça sıra dışıdır!

Ay Bar

HOMA binasında bulunan ana barda sessiz bir salon ve manzaralı bir açık teras vardır. Öğleden sonra bir bardak çay veya bir kadeh şarapla hayatın tadına varmak için ideal yer. Ekstra ücrete, şampanya ve arasından seçebileceğiniz puro sunulur.


Ana bar, Atelier

Tesisin kalbindeki dostça atmosferin tadını çıkarın! Bilardo veya Mah-jong oynamak veya karaoke yeteneklerinizi sınamak için harika bir yer! Diğer eğlence çeşitleri de sunulacaktır.


Havuz BARI

Ana havuza yakın olan ve havuzun açık olduğu saatlerde açık olan bu barın zemin üzerinden harika bir manzarası vardır.

Çin

Dünyanın en eski medeniyetlerinden biri olan Çin dört bin yıllık bir tarihe sahiptir. Çin Seddi'nin büyük ölçüleri, Yasak Şehrin ihtişamı ve görkemi ve Terakota Savaşçıları mucizesi dünyanın her yerinden ziyaretçileri çeken önemli yerlerdir.

2008 yılında dünyanın gözleri Olimpiyat Oyunları'nın düzenlendiği Pekin'e çevrildi ve rengarenk, muhteşem ve mükemmel bir uyum içinde gerçekleştirilen açılış ve kapanış törenlerinde ülkedeki birçok farklı kültür tanıtıldı. Çin'in mutfak hünerleri dünyanın her yerinde tüketilen Çin yemekleri ile uzun süredir bilinmektedir.

ÇİN HAKKINDA

Para Birimi: Renminbi

Başkenti: Pekin

Konuşulan Diller: Mandarin

Zaman dilimi: GMT+8

Uçuş Süresi: 10 saat

Öneriler

Yaz çok sıcak ve kurudur, İlkbahar veya Sonbahar Çin'i ziyaret etmek için en popüler zamanlardır

Önemli resmi tatil günlerinden kaçının zira bu günler aşırı yoğun olabilir ve dolaşmak zor olabilir

Bir miktar servis ücreti ekleyen bazı lüks restoranlar dışında Çin'de bahşiş beklenmez

Çin'de kredi kartı çok yaygın olarak kullanılmadığı için yanınızda bir miktar nakit para taşıyın Para büyük şehirlerde ATM'lerden çekilebilir

Çin'e giden ziyaretçiler Japonya, Singapur ve Brunei vatandaşları dışında vize almalıdır

Aşılar ve tıbbi tedavi.
Çin'de sıhhi koşullar genel olarak iyidir, ancak yine de yola çıkmadan evvel gerekli tüm formaliteleri kontrol etmeyi unutmayın.

Zorunlu aşılar:
Sarı humma (Çin'e sarı humma salgını olan bir yerden geliyorsanız bu aşı zorunludur).
Tavsiye edilen aşılar:
Difteri
Çocuk felci
Tetanos
Hepatit A ve B
Tifo
Menenjit A ve C Moğolistan'a yakın bölgeler için tavsiye edilir
Kuduz and Japon ensfaliti.

Canlı kuşlar ile temastan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Çin'de musluk suyu içme suyu olarak kullanılmaz; maden suyu içmenizi tavsiye ederiz. Tesiste bir revir bulunur.


Guilin

Görkemli ve güzel bir şekilde korunmuş olan bir bölgede bulunan Çin’in en güzel yeri: Li Nehri, teraslı pirinç tarlaları, gizemli mağaralar ve karstik dağlar.
Uluslararası sanatçılar tarafından yapılmış olan 100’ün üzerindeki çağdaş heykelle kaplı geniş park, Asya’nın önde gelen sanat koleksiyonlarından biri kabul edilmektedir.

30 - 122 metrekare aralığındaki (325 - 1.315 fit) geniş odalarıyla birçok hizmet sunan (Resepsiyon, Club Med butik*, Keşif Merkezi, Sanat Galerisi, Wifi) HOMA binasındaki Karşılama Merkezinin etrafında konuşlanmış olan iki çağdaş otel.

Spa seansları, Tai Chi Chuan ve sanat workshopları, Mah-jong ve bir kütüphaneyi kapsayan çeşitli Zen etkinlikleri. Alternatif olarak uçan trapezin, trambolinin, kaya tırmanışlarının veya mağaracılığın size sunacağı heyecanlı deneyimleri de tercih edebilirsiniz: Çin’in bu değerli bölgesinde birçok olağanüstü kültür yolculuğu yapabilirsiniz.


 • Çin'in en güzel manzaralarının keşfedilmesi: şeker kellelerinden ve çeltik tarlalarından oluşan tepeler, Li Nehri, vb.
 • Çağdaş heykeller ile korunmuş doğanın bir arada sunulduğu bahçelerde gezinti
 • COMFORT ZONE tarafından Club Med Spa*'da rahatlama
 • Civardaki mağaraların, göllerin ve tepelerin keşfedilmesi ve Çin mutfağının lezzetlerinin tadılması *Ekstra ücrete tabidir
 • Tai-Chi Chuan'la huzurun doruklarına çıkmak, meditasyon veya yoga

Haritada göz at

GUILIN 541006
Guangxi China
Guilin Liangjiang airport
60 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
 • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
 • Bar & Atıştırmalıklar
 • Spor & Aktiviteler
 • Gündüz & Gece Eğlenceleri
 • Daha fazla bilgi alın

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

ŞİMDİ 8,132 TL yerine 9,568 TL kişibaşı*
Ulaşım dahil

Phuket

Tayland

*ek ücretle