Cap Skirring

Senagal
Afrika

Işıltılı kıyı boyunca teknenizden manzaranın tadını çıkarın

Tesisin bir kısmı deniz kıyısında bulunan 9 delikli golf sahası ve katamaran turları nedeniyle beğenilir. Tipik bir gün uzun, dinlendirici yüzme, geziler ve Club Med Fitness aktivitelerinden oluşur.Ekstra ücrete tabidir.

Hindistan cevizi ağacı bahçesinin kalbinde, sahil kenarında bir tatil

Kamıştan yapılmış bir çatı ve hardal renkli duvarların gölgesinde enerjinizi tazeleyin. Odaların tasarımında geleneksel Casamance tarzından esinlenilmiştir. İç mekâna beyaz ve badem yeşili hâkimdir. Palmiye ağaçlarının hışırtısı içinde uykuya dalın. Öğle ...

Enjoy a playing field as vast as nature itself

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

With energy points stimulated, and body and mind perfectly relaxed, slip into a realm of total wellness and relaxation.
Discover a world of total relaxation and enjoy the pleasures of wellness and beauty treatments.

Spa & Wellness

General büfe restoran

Tesisin merkezinde deniz ve yüzme havuzu manzaralı bu restoran dostane atmosferiyle büfesindeki harika yemeklerle sizi ağırlamaktan memnuniyet duyar.Restoran terası sigara içilebilen alandır.


Le Diola

Plajın yanı başında, bu özel restoran sizlere güzel egzotik bir menü sunmaktadır (yalnızca akşamları).Rezervasyon zorunludur, belli akşamlarda, resepsiyonda. Garson hizmeti.

Ana bar

Tesisin merkezinde yüzme havuzunun yakınında bulunan bu bar sazdan yapılma çatısıyla en tête à tête içecekleri veya arkadaşlarla bir şeyler içmek için mükemmeldir. Akşamları dans pistinin etrafında rahatlatıcı atmosferin keyfini çıkarın. Puro tütünlüğü ekstra ücrete tabidir.


Plaj Bar

Plajda Hindistan cevizi ağaçlarının yanında yer alan bu barın gerçekten egzotik bir havası vardır. Terası, günün her anında dinlenmek için harika bir yerdir.


Golf bar

Golf kulübünde.

Senagal

Afrika’nın batı kıyısında bulunan Senegal güzelliğiyle tanınan ve demokratik sistemine saygı duyulan bir ülkedir. Önceleri bir Fransız kolonisi olan ülkenin, kuzeyde kurak çöllere ve güneyde nemli tropik bölgelere karşı zengin bir müzik mirası ve kültürel derinliği vardır.

Senegal’in flamingolar ve hipopotamlar gibi farklı vahşi yaşam türleri tarafından kullanılan bir dizi milli parkı bulunmaktadır. Paris-Dakar rallisinin bitiş noktası olarak ünlü olan başkent Dakar, tarihi camileri ve canlı sokak hayatının keşmekeşi içerisinde olan bir şehirdir, bu arada ülkenin Atlantik kıyısındaki büyük plajlar ve tüplü dalış lokasyonları ziyaretçileri çeken önemli cazibe merkezleridir.

SENEGAL HAKKINDA

Para Birimi: CFA Frank

Başkenti: Dakar

Konuşulan Diller: Fransızca, Volof Dili

Zaman dilimi: GMT-1

Uçuş Süresi: 5,5 saat

Öneriler

Turizm sezonu Kasım ile Şubat arasındadır.

Lütfen Elçiliğinize Senegal’e gitmek için vize isteyip istemediklerini sorun.

Senegal müzik mirasıyla ve müzik eşliğinde hikaye anlatıcılığının kullanımı konularında ünlüdür.

Aşılar ve tıbbi tedavi
Yola çıkmadan önce gerekli prosedürü kontrol etmeniz gerekir.

Sarı humma aşısı (onaylı merkezlerde) yasal yükümlülük olmasa dahi zorunludur. Tavsiye edilen aşılar: Çocuk felci Tetanos Hepatit A ve B Tifo

Sivrisinekler belli viral veya paraziter hastalıkları taşıyabilir, bu sebeple cilt ve giysiler için tropik sivrisinek kovucu kullanımı tavsiye edilir.

En ölümcül sıtma türü (karasu humması) riski ciddi koruyucu tedbir (kemoproflaksi ve sivrisinek kovucular) alınması gerektiği anlamına gelir.

Menenjit aşısı tavsiye edilebilir (Aralık ve Haziran ayları arasındaki kuru sezon sırasında yerel halk ile yakın ve uzun süreli temas durumunda).

Tesiste sürekli olarak bir hemşire bulunur.


Cap Skirring

Tesisin bir kısmı deniz kıyısında bulunan 9 delikli golf sahası ve katamaran turları nedeniyle beğenilir. Tipik bir gün uzun, dinlendirici yüzme, geziler ve Club Med Fitness aktivitelerinden oluşur.Ekstra ücrete tabidir.


  • Çağdaş dizayn ve yerel kültürün harmanlandığı tarz sahibi bir tesiste karşıtlıkların tadına varın
  • Okyanus dalgalarına karşı harika bir golf deneyiminin tadını çıkarın - hem yeni başlayanlar hem de deneyimli golfçüler
  • Düz tabanlı kayıklarla Casamance'ın keşfedilmesi veya bir arazi aracıyla çalılıklarda gezintiye çıkılması
  • Kilometrelerce uzunluktaki güzel bir sahilden yelken açın

Haritada göz at

B.P 46
KABROUSSE
27009
Casamance Senegal
Cap Skirring havaalanı
5 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

  • Tam Pansiyon Gurme Mutfak

  • Bar & Atıştırmalıklar

  • Spor & Aktiviteler

  • Gündüz & Gece Eğlenceleri

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Ulaşım Seçenekleri

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...