Cancun Yucatan

Meksika
Karayipler & Amerika Sahilleri

Her şey dahil tesis, Maya kültüründen esinlenerek aileler için rüya gibi bir tatil imkanı sunuyor.

Tamamı yeniden dizayn edilmiş olan ve ikonik Maya Riviera’sında bulunan her şey dahil aile tesisi Club Med Cancun Yucatan’ı yeniden keşfedin. Dünyanın en büyük mercan resifinin yanında bulunan beyaz kumlu plajlarıyla bu muhteşem tesis su ve kara sporların…

Denizi ya da lagünü seyredin

Tesis Karayip Denizi ve beyaz kumlu plajla lagün arasındaki dar kara parçası boyunca, hindistan cevizi ağaçlarının gölgesinde uzanır. Bu odalar, on iki adet 3 katlı beyaz binada bulunur. Bir yanda aileler için tasarlanmış olan Aguamarina binaları diğer ya…

 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior

Enjoy a playing field as vast as nature itself

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

40 yılın üzerinde deneyimin avantajıyla tesisimiz çocuklar ve gençlere yönelik yenilikçi kulüpler sunmaktadır
Gençlerin gereksinimlerine uygun olarak özel tasarlanmış alanlar. Tesisler rahatlık ve güvenlik dikkate alınarak tasarlanmış ekipman ve ışık aynalarının ürperten ambiyansıyla rahat mobilyaların sıcaklığı arasında salınan bir dekorasyon. İşlerine tutkun G.O®'lar.
Profesyonel kayak öğretmenleri tarafından verilen kayak veya snowboard dersleri, farklı yaş grupları için yaratıcı faaliyetler ve oyunlar Ebeveynlerin günlerinin büyük kısmını kayak yaparak geçirmelerine izin veren ve çocukların isteklerine ve uyku düzenlerine uygun açılış saatleri, (Fransa'da çocukların yaşlarına bağlı olarak bir BAFA diploması (gençlik grupları liderlerine verilen devlet diploması) veya çocuk bakımı sertifikasına sahip G.O®'lar; diğer ülkelerde ise bunun eş değeri bir diploma veya gerekli tecrübe.

Ek ücret ile

Petit Club Med® (2 ile 3 yaş)

28 Mart 2014 tarihinden itibaren NEW Petit Club Med® (2 - 3 yaş arası)

Eğlence ve birçok açık alana sahip geniş tesisler. Çocuklarınız, arkadaşlarıyla birlikte harika vakit geçirecek ve onları yeni deneyimlerle tanıştırmak için tasarlanmış çok geniş yelpazedeki çeşitli aktiviteleri keşfedecek:

Spor: jimnastik seansları, yürüyüşler, su oyunları, vb.
Yapılacaklar: sanat ve el işleri, bitki koleksiyonu
İfade: kostüm, yüz boyama, moda gösterileri, müzik dinleme, kukla.
Oyunlar: açık hava ve masa oyunları.
Dinlenme zamanı ve siesta, öğle yemeği ve çay
Akşam: şarkılar, oyunlar, çocuk şiirleri, gösteriler.

Nappies and baby milk are not provided by Petit Club Med®.
Places are limited, so we advise you to book early!

7 günün 6'sı


dahil

Mini Club Med® (4 ila 10)

Çocuklarınızın benzersiz, maceralarla dolu, her yaş grubu için keşif, spor ve etkinliklerin olduğu bir tatil yaşamaları için mümkün olan her şeyi düşündük:

Spor: Mini Tenis, Mini Golf, Zumba Kids v.b. (bu sporları öğreten eğlenceli bir yaklaşım)
Yapılacaklar: yemek dersleri (örn. Petit Chef Program®), doğa aktiviteleri (örn. Temiz Sanat Gezegeni, Mutlu Doğa Kutusu), sanat ve el işleri
İfade: şarkı söyleme, dans, müzik, şovlar
Oyun: grup oyunları ve etkinlikleri
Öğle yemeği ve çay
Gece: akşam yemeğinden sonra çocuklar arkadaşları ile birlikte özel olarak planlanmış gece etkinlikleri ile eğlenirler

Her Gün


dahil

Club Med Passworld® (11 - 17 yaş)

Özel olarak gençler için tasarlanmış, gençlerin bir araya gelerek kendilerini özgür bir şekilde ifade edebilecekleri özel ve modern alanlar; uzman bir G.O® şirketi içinde birçok öneri ve sıfır zorunluluk.

Spor aktiviteleri: uçan trapez, tenis, yelken, su kayağı vb.

Yaratıcı aktiviteler: çeşitli nesneler oluşturma, makyaj, grafiti

Sanatsal aktiviteler: dans, şarkı söyleme, müzik, sinema, video

Macera ve keşif: yürüyüş, piknik, kamp

Gece: Eğlence (plajda film gecesi, plaj partisi), filmler, gösteriler

Her Gün

Bebek bakıcılığı

4 ay `dan

 • Ek ücret ile

Tam özgürlüğün keyfini çıkarmak için, bebek bakıcılığı hizmetinden yararlanın. Bilgi: Talep üzerine bebek bakıcılığı hizmetleri listesi sunabiliriz ancak Club Med bu hizmete ilişkin hiçbir sorumluluğa sahip değildir.

Club Med Baby Welcome® (Yeni doğandan 23 aylığa kadar)

23 ay `a

 • dahil

Bebekler ve ebeveynlerinin konfor ve sağlığını sağlamak üzere elimizden gelen her şeyi yaptık. Kişisel karşılama, bebek bakımı malzemeleri odanızda ve/veya bebek besleme ve donanım odasında mevcuttur (bebek karyolası, alt değiştirme minderi, bebek banyosu, talep üzerine bebek sandalyesi, biberon ısıtıcı), tatlı ve tuzlu bebek mamaları, bebek maması hazırlamak üzere gerekli donanıma sahip bebek köşesi, bebek sandalyeleri ve/veya yükseltici koltuklar restoranda mevcuttur.

Gerekirse yedek puset de edinilebilir.

Pyjamas Club®

4 ay ile 7 yaş arası

 • Ek ücret ile

Pijama Kulübü bir bebek bakım servisidir (özel bir aktivite yoktur). Ebeveynlere çocuklarını onlar için oluşturulmuş özel alanda (yataklar, divanlar, video köşesi, vb) deneyimli ve kalifiye GO® ekibine teslim etmelerini sağlar.
The Pyjamas Club® is closed on Wenesday.

Bebek köşesi

 • dahil

Ana restoranda bulunan bu bebek köşesi tatlı ve tuzlu bebek yemekleri ve bebek maması hazırlamak için gerekli donanımı sunar.

Oyun alanı

 • dahil

Çocuklar kulübünden bağımsız oyun alanları, ebeveynlerinin eşliğindeki çocuklara açıktır.

Çocuklara Yönelik Tenis

3 ile 4 yaş arası

 • dahil

Çocuklarınız tenisi rol yaparak Mini Club Med®*’de eğlenceli bir yolla öğrenecek.

Çocuklara Yönelik Futbol

3 ile 7 yaş arası

 • dahil

Ekipmanlı yarım saatlik ders, olanaklar ve çocuklara özel tasarlanmış yöntem.

Çocuklara Yönelik Basketbol

3 ile 4 yaş arası

 • dahil

Ekipmanlı yarım saatlik ders, olanaklar ve çocuklara özel tasarlanmış yöntem.

Petit Chef Program®

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

Çocuklarınız mutfakta harika zaman geçirerek gerçek küçük şefler olarak kendileriyle gurur duyuyor. Aşçılık aktivitesi Mini Club Med® programının bir parçasıdır ve çocuklar burada hamur işleri ve bazı yerel yemekleri yapmayı öğrenirler. Ebeveynler çocuklarının neler yaptığını görmek için ziyarete gelebilirler.

Mini Club Yetenek Gösterisi

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

Çocuklar için eğlence ve şovlar: - Dr Crazy Science (Bilimsel gerçekleri öğretmek için hayal gücünün kullanıldığı çocuklara yönelik 30 dakikalık eğlenceli bilim dersleri). - Kukla Eğlencesi (20 dakikalık kostüm gösterisi). - Sihir (30 dakika süren interaktif sihir gösterisi, tüm aile için).

Çocuklara Yönelik Sirk

4 ile 5 yaş arası

 • dahil

Mini Club Med®’de çocuklara sunulan sirk workshoplarıyla çocuklar kendi disiplinlerinde eğitim almış G.O®’lar eşliğinde küçük gruplar halinde sirkin sunduğu eğlenceleri keşfedebilecekler. Çocuklar bir gösteride yer alarak öğrendiklerini sergileyebilirler.

Gençler için Spa

11 ile 17 yaş arası

 • Ek ücret ile

COMFORT ZONE'dan Club Med Spa, şimdi gençler için Sağlık Dünyasını tanıtmaya yönelik gün içinde belirli zamanlarda özel güzellik bakımları (masaj hariç**) sunuyor.
Rezervasyonlar sadece tesiste yapılabilir.

** Bilgi:
Masaj yalnızca estetik amaçlarla yüzün veya vücudun yüzeysel olarak ovulmasıdır; bazen kozmetik bir ürünün vücuda optimum nüfuzu için bazen de rahatlama sağlamak amacıyla uygulanır. Masaj cildin harici bir şekilde ovulmasıdır ve herhangi bir tıbbi veya tedavi amacı yoktur. Sadece uzman ve eğitimli profesyoneller tarafından el ile veya mekanik yardımcı araçlarla yapılır.

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

An authentic sensory journey into the heart of Provence.
The most effective authentic ingredients together with traditional massage techniques, for a true voyage of the senses.

La Hacienda

Tesisin merkezinde bulunan bu geniş restoran 5 odasından birinde veya yüzme havuzuna bakan güzel terasında sizi keyifle ağırlar. Yemek alanlarının her birinin içi kütüphane, mutfak, yemek ve oturma odasıyla koloni çiftliği çizgilerine uygun tasarlanmıştır.Büfesinde uluslararası mutfak ve klasik Meksika yemekleri servis edilir.Ebeveynlerin bebekleri için yemek hazırlayabileceği Bebek Köşesi vardır.Restoran terasında sigara içilebilir; fakat kapalı yemek alanı sigara içilmez bölgedir.2 ila 8 kişilik masalarda, bebekler için yüksek sandalyeler bulunur.


Las Cazuelas Restoran ve Barı

Sütunlar üzerine yerel tarzda inşa edilmiş bu restoran ve barın terastan büyüleyici bir okyanus manzarası vardır. Gün içinde restoran açık büfeden yerel spesiyaliteleri sunar. Akşamları, Meksika füzyon mutfağı garsonlar tarafından sunulur.Akşam yemeği için Resepsiyonda rezervasyon zorunludur. Teras hariç burası sigara içilmeyen bir alandır. 2 - 6 kişilik masalar; bebek sandalyeleri ve destek minderleri bulunur.Gündüz ve akşam the Las Cazuelas barının muhteşem, rahatlatıcı bir okyanus manzarası vardır. Günlük aktivitelerden sonra aile veya arkadaşlarla rahatlamak için ideal yerdir.Sigara içilebilir.


La Estancia

Sıcak ve neşeli bir atmosferi olan bu restoranda şunları bulabilirsiniz: Geç kahvaltı Geç öğle yemeği Akşam yemeği Geç akşam yemeği Akşamları geniş bir ızgara seçeneği sunar.Akşam yemeğinde garson hizmeti, masalar Resepsiyondan rezerve edilmelidir.Terasta sigara içmeye izin verilir.2 ila 6 kişilik masalar.

Soluna

Tesisin merkezindeki bu klimalı bar, havuz ve Cancun Koyu manzarasıyla günün her saati için idealdir. Akşamlar için daha samimi oturma odası ambiyansı Puro tütünlüğü (ekstra ücrete tabidir).Terasta sigara içilebilir.


Las Velas

Havuzla plaj arasında yer alan bu açık hava barı, tüm gün size hizmet vermektedir. Akşamları ise ortam değişerek bir gece kulübü havasında tüm aile için kokteyller sunulacaktır. Çocuklar ve yetişkinler için geceleri açık havada film keyfi.


Taco Arte, Beach Lounge

This bar will welcome you to a newly redesigned area for a modern Mexican experience. Spend quality time with your loved ones all-day long in this unique beachfront setting.


The Maya Lounge

The Maya Lounge provides an informal yet elegant evening ambience that hosts theatre performances and a nightclub where you can dance the night away.


Bar Lounge

Exclusively for residents at Jade, the 5Ψ Luxury Space.


La Bodega

Our brand new La Bodega, wine cellar, located at the resort center, offers a wide selection of the finest wines, champagnes and premium spirits, as well as a VIP table service at all the restaurants & bars in the resort.

Meksika

Meksika zengin bir kültüre sahip olan canlı bir ülkedir ve görülmesi gereken simgesel yerlerle ve hoş geldin sürprizleriyle doludur. İspanyol ve doğal Orta Amerikan etkilerinin karışımı buradaki günlük hayatı etkilemiştir; fantastik plajlar ve alt-tropik iklim Meksika’ya yapılan tatilleri gerçekten canlı kılmaktadır.

Meksika’ya yapılan tatiller ziyaretçilerin büyük Mezoamerikan medeniyetlerinin kayıp dünyasına girmelerini ve aynı zamanda en son spor aktivitelerini ve dinlenme terapilerini deneyimlemelerini sağlamaktadır.

MEKSİKA HAKKINDA

Para Birimi: Peso

Başkenti: Meksiko

Konuşulan Diller: İspanyolca

Zaman dilimi: GMT-6

Uçuş Süresi: 11 saat

Öneriler

Haziran’dan Ağustos’a kadar en sıcak ve en yağmurlu aylardır

Temmuz ve Ağustos en yoğun aylardır bu nedenle erkenden yer ayırtılması tavsiye edilir.

Ulusal resmi tatiller ve festivaller sıkça yapılır ve Meksika kültürünü deneyimlemek için büyük bir fırsat sunar.

Kart kopyalama riskine karşı müstakil ATM’lerden uzak durun.

Her turistin erişilebilir bir Meksika hükümeti turist kartı bulunmalıdır. Bu kartlar, havaalanı göçmenlik ve resmi sınır geçişlerinde mevcuttur ve burada mühürlenir.

Aşılar ve tıbbi tedavi
Yola çıkmadan önce tüm gerekli formalitelerin kontrolünü yapmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Tavsiye edilen aşılar: Difteri Polyo Tetanoz Hepatit A ve B Tifo

Tesiste sürekli olarak bir hemşire bulunmaktadır.
Sivrisinekler belli bazı viral ya da paraziter hastalıkları taşıyabilirler, bu sebeple cilt ve giysiler için tropik sivrisinek kovucu kullanılması tavsiye edilir.

Tesisten oldukça uzak bölgelerde sadece sıtmanın önemsiz bir türü (vivaks) için risk bulunur, dolayısıyla sıtma önleyici ilaç kullanmanıza gerek yoktur.


Cancun Yucatan

Tamamı yeniden dizayn edilmiş olan ve ikonik Maya Riviera’sında bulunan her şey dahil aile tesisi Club Med Cancun Yucatan’ı yeniden keşfedin. Dünyanın en büyük mercan resifinin yanında bulunan beyaz kumlu plajlarıyla bu muhteşem tesis su ve kara sporlarının müthiş bir karışımını sunmanın yanı sıra her yaştan aile ve çocuklar için çeşitli etkinlikler ve Maya medeniyetine ait harikalara doğrudan erişim imkanı sağlıyor. Otantik bir Meksika akşam yemeği, yeni bir şarap mahzeni ve yeni bir havuz ve lounge alanıyla birlikte tamamen yenilenmiş olan tesis merkezini deneyimleyin. Lüks ve özel hizmet sağlanan bir sığınak arayanlar yeni Jade Exclusive Collection alanına geçebilir. Aileler için mükemmel bir kaçamak!


 • Beyaz kum plajında rahatlama ya da Tulum veya Chichén Itzá** harikalarını keşif
 • Su kayağı, rüzgar sörfü, tüplü dalış* ve trapez arasında seçim yapın
 • Çocuklarınızın, Petit Club Med e;*'de birer korsan ya da küçük denizciye dönüşmesini izleyin
 • COMFORT ZONE tarafından Club Med Spa*'nın çiçek yaprakları banyosunda rahatlama
 • 64 metre karede dinlenin 5? Lüks Alanlar Süitinde rahatlayın ve size özel hizmetlerin keyfini çıkarın**: UNESCO Dünya Mirası Sit Alanı. *ekstra ücrete tabidir

Haritada göz at

PUNTA NIZUC
ESTADO DE QUINTANA ROO CANCUN
77500
Yucatan Mexico
Cancun uluslararası havalimanı
20 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
 • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
 • Bar & Atıştırmalıklar
 • Spor & Aktiviteler
 • Gündüz & Gece Eğlenceleri
 • Daha fazla bilgi alın

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle