Bintan Adası

Endonezya
Asya &Hint Okyanusu

Kapsayıcı bir sağlıklı yaşam deneyimiyle tamamen yeniden hayat bulmaya giden bir yolculuğa çıkın.

Kapsayıcı bir sağlıklı yaşam deneyimi yaşayın ve ödüllü Club Med Bintan Adası'nda aile boyu maceralara atılın. Çeşitli fitness etkinlikleri, açık hava maceraları ve sağlıklı yemeklerle eve deşarj olmuş ve gençleşmiş dönün. Yakında bulunan 18 delikli ünlü …

Güzel ortamla tekrar iletişime geçebilmek için kendinize zaman tanıyın

Sıra sıra palmiye ağaçları, beyaz kumlar ve Güney Çin Denizi’nin turkuaz ışıltısı ile Endonezya sizi çağırıyor. Palmiye ağaçlarının, hint inciri ve birkaç şirin maymunun yaşadığı bahçenin kalbinde doğanın tadını çıkarın. Odanız geleneksel Endonezya mimari…

 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior
 • Superior

Doğa kadar eşsiz aktivitelerimizi keşfedin

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

40 yılın üzerinde deneyimin avantajıyla tesisimiz çocuklar ve gençlere yönelik yenilikçi kulüpler sunmaktadır
Gençlerin gereksinimlerine uygun olarak özel tasarlanmış alanlar. Tesisler rahatlık ve güvenlik dikkate alınarak tasarlanmış ekipman ve ışık aynalarının ürperten ambiyansıyla rahat mobilyaların sıcaklığı arasında salınan bir dekorasyon. İşlerine tutkun G.O®'lar.
Profesyonel kayak öğretmenleri tarafından verilen kayak veya snowboard dersleri, farklı yaş grupları için yaratıcı faaliyetler ve oyunlar Ebeveynlerin günlerinin büyük kısmını kayak yaparak geçirmelerine izin veren ve çocukların isteklerine ve uyku düzenlerine uygun açılış saatleri, (Fransa'da çocukların yaşlarına bağlı olarak bir BAFA diploması (gençlik grupları liderlerine verilen devlet diploması) veya çocuk bakımı sertifikasına sahip G.O®'lar; diğer ülkelerde ise bunun eş değeri bir diploma veya gerekli tecrübe.

Ek ücret ile

Petit Club Med

Açıkhava ve kapalı alan oyunları 2 ve 3 yaşındaki miniklerin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır. Duvar resmi, oyun araçları, hazine avı: erken öğrenme, sosyal beceriler ve yeni keşifler her günün parçasıdır. Çocuklarınızın deşarj olmaları için uyku saatleri, öykü zamanları ve çocuk şarkıları da onları bekliyor.

Saat 08:30'dan 17:00'e kadar ve 18:45- 20:30'a kadar, her gün


dahil

Mini Club Med

Her yaş grubuna uygun aktivite onları bekliyor! 4 yaş ve üzeri çocuklar farklı kara sporlarını deneyebilir veya yaratıcı workshoplarla sanatçı yönlerini geliştirebilirler; dilerlerse eğlenceli oyunlarına siz de katılabilirsinz. 6 yaş ve üstü çocuklar okçuluk ve bazı su sporlarını denemeye hazırdır! 8 yaş ve üstü çocuklar kendilerine göre uyarlanmış su veya kara sporlarına bayılacaklar.

Saat 08:30'dan 17:00'e kadar ve 18:45- 20:30'a kadar, her gün


dahil

Junior Club Med

Hava sıcaklığı mükemmel olduğundan kara ve denizde aktif eğlence için mükemmeldir, 11-13 yaşındaki çocuklar aksiyon dolu bir tatile hazır olabilirler. 14-17 yaşındaki gençlerse takım sporlarındaki becerilerini geliştirebilir veya havuz kenarında sohbet edebilirler.

Saat 09:30'dan 19:00'a kadar ve 19:00- 20:30'a kadar, her gün

Bebek bakıcılığı

4 ay ile 6 yaş arası

 • Ek ücret ile

Tamamen özgürlüğün tadını çıkarmak için bebek bakıcılığı hizmetinden yararlanın (Müsaitlik durumuna bağlıdır).
Bilgilendirme: Talebe bağlı olarak bebek bakıcılığı hizmetlerimize ilişkin bir liste sunmaktayız. Club Med irtibat kurulacak kişiyi sağlar; ancak verilen hizmete yönelik bir sorumluluğu yoktur.

Club Med Baby Welcome

23 ay `a

 • dahil

This service, which can be booked in advance and involves no extra cost, is designed to make your holiday easier. Find baby and toddler equipment (0 to 23 months) already laid out in your room, borrow a replacement pushchair and take advantage of the savoury and sweet baby food pots provided. You and your little one can take a deep breath and relax.

Baby corner

4 ile 23 ay arası

 • dahil

While visiting our Club Med Bintan Island resort, parents and caregivers enjoy all of the conveniences of home. Our dedicated Baby Corner, which is located in the Waterfall restaurant, includes savoury and sweet baby foods and all of the equipment necessary for preparing babies' meals.

Yürüyüşler

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Yürüyüş, bol bol temiz hava almak ve doğanın gizli hazinelerine aşık olmak için bir fırsattır. Çocuklarınız arkadaşlarıyla kaşifçilik oynamaya bayılacak.

Yaratıcı workshoplar

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Küçük bebekler için duyulara hitap eden aktiviteler ve daha büyük çocuklar için boyama veya uygulamalı aktiviteler.

Petit Chef Program®

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

Bintan Adası’ndaki tesisimiz Mini Club Med®’deki çocukları yerel kültür ve mutfakla gerçek anlamda mest olmaları için çağırıyor. Bu programda çocuklar her gün keyfini çıkarabilecekleri birçok eğlenceli aktivitenin bir parçası olarak pizza veya kurabiye gibi lezzetli yiyecekleri pişirmeyi öğrenebilirler. Çocuklar bir G.O. rehberliğinde kendileri için yemek yapmayı ve bu yemekleri ailelerine tattırmayı öğrenecekler.

Petit Sirk

4 ile 5 yaş arası

 • dahil

Club Med Sirkindeki yüksek uçan trapezle çocuğunuzun adrenalin seviyesini yükseltin. Mini Club Med® programının bir parçası olarak çocuklarınız heyecan verici sirk sanatını öğrenecek. Eğitim almış sirk sanatçısı G.O’ların rehberliğinde, Petit Circus küçük grupları heyecan verici akrobasi gösterileri, eğlenceli danslarla küçük grupları ve özel, güvenli ve eğlenceli workshoplarla çocuklarınızı mest edecek. Çocuklar, gerçek bir gösteri sunmak adına heyecan verici şovun bir parçası olarak yeni yeteneklerini arkadaşları ve ailelerinden oluşan seyircilerine sergilemek üzere danslar sergileyecekler.

"Teen Spa"

11 ile 17 yaş arası

 • Ek ücret ile

Even teens deserve a little pampering. At Club Med Spa, our young guests can enjoy a selection of beauty and body treatments to begin their journey towards wellness. At our Club Med Bintan Island resort, they can unravel daily stresses and promote health and wellbeing with treatments including relaxing massages, express manicures and pedicures, or a calming body wrap, which is perfect for after sun activities.

Aile boyu “Big Snack”

 • dahil

Atıştırmalıklar, pancake partileri, fırında pişirme atölyeleri veya piknikler: bu lezzetli aktiviteler ailecek vakit geçirmenin tadını çıkarmanın harika yollarını oluşturuyor. Kendinizi en yakınlarınız ve en sevdiklerinizle birlikte şımartın. Bugün menüde ne var? Harika yiyecekler ve elbette, kahkaha soslu mutluluk ve eğlence.

*Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir.

My Club Med app

 • dahil

Browse personalised suggestions, choose activities with one click, or find all the information you need about your Resort. Our app is easy to use, so you can focus on something much more important: having a great holiday with your family or friends!
Want to access your booking?
Use your booking number (found on your purchase agreement email) or sign in to your Client Account.

Aile boyu turnuvalar ve oyunlar

 • dahil

Puzzlelar, spor turnuvaları, hazine avları, kumdan kale yarışmaları ve beceri ve zeka oyunları. Birlikte oyunlar oynamak sizi birbirinize daha çok yakınlaştırır. Çocuğunuzla takım olun ve diğer ailelere karşı yarışın. En yakınlarınız ve en sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirmenin tadını çıkarın.
Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir.

Aile boyu gösteri zamanı

 • dahil

Arkanıza yaslanın ve gösterinin tadını çıkarın: Petit Club Med, Mini Club Med, Junior Club Med ve Club Med Passworld’deki çocuklarınız sahneye çıkmak üzere. Bulunduğunuz tesise bağlı olarak dans, şarkı söyleme, sirk gösterileri ve daha fazlası sizi bekliyor olacak. Küçük çocuklarınız G.O.’larının liderliğinde kostümleriyle ana sahnede ilgi odağı olacak. Kalabalık, alkışlamaya başladığında ortama yayılan gurur duygusunu hissedeceksiniz.

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

Wellness galore, at the service of your serenity.
Immerse yourself in a moment of total relaxation and intense well-being.
Soothe the soul. After a day of active pursuits, pamper yourself with a spa treatment at the Asmara Spa, a haven of rejuvenation for the body and mind. Listen to the lapping waves and take in the panorama of the South China sea from individual treatment rooms where unobstructed views of nature are all around you.

Nestled on a hilltop surrounded by lush jungle and the white sandy beach, the spa invites relaxation and indulgence through a variety of holistic wellness treatments. Each treatment is inspired by the Body Scrub, a Thalasso treatment utilizing sea minerals and Indian Ayurvedic rituals to exfoliate and polish the body.

Spa & Wellness

 • İki kişilik terapileri çin çift terapi odaları
 • Bireysel terapi odaları ve balayı odası

Egzotik hindistancevizi bakımı1 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

This treat starts with a full body rub with warmed coconut oil infused with flowers and spices. While your body is being wrapped in the warm coconut oil, your scalp is treated to a gentle relaxing massage.
4 Güzellik tedavi(ler)
1 Warm Coconut Oil Rub (30')
1 Tropical Coconut Wrap (30')
1 Marine Salt Exfoliation (30)
1 Huna Huna Massage (60)

Yang Sheng1 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

An ideal programme for recuperating and restoring energy and vitality.
4 Güzellik tedavi(ler)
1 Herbal Purify Scrub (30')
1 Imperial Herbal Tea Bath (30')
1 Cup Gliding Therapy (30')
1 Inner Respite Massage (60')


Canlandırıcı Masaj1 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Focuses on the deep layers of muscle tissue.
1 Güzellik tedavi(ler)
1 Massage (90')

Magic 5 Spa Bundle1 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Enjoy your Spa in total freedom: 5 hours of treatment to be chosen from treatments proposed in this Spa:
5 Güzellik tedavi(ler)
4 Traditional Massages (60')
1 Facial (60')


Perfect 10 Spa Bundle1 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Enjoy your Spa in total freedom: 10 hours of treatment to be chosen from treatments proposed in this Spa:
11 Güzellik tedavi(ler)
4 Traditional Massages (60')
1 Manicure or 1 Pedicure (60’)
1 Body Scrub (30’)
1 Body Wrap (30’)
1 Facial (60’)

Şelale

Ana binanın 2. katında yer alan bu restoran büfeden çok sayıda uluslararası yemek seçeneği sunar. Ekibimiz günlük olarak düşük kalorili yemek seçenekleri ve keşfetmeniz için yerel spesiyaliteler hazırlar. Ebeveynler bebeklerine yemek hazırlamak için baby (bebek) köşesini kullanabilirler.Sigara içilmeyen restoranda bir adet sigara içme alanı mevcuttur.Restoranda 2-8 kişilik masalar ve klima mevcuttur ve bebek sandalyesi vardır.


Teras

Suyun kenarında yer alan bu samimi restoran harika bir güney Çin Denizi manzarasına sahiptir.Burada kahvaltı ve öğle yemeği servis edilmekte ve golfçülere, örneğin golf sahasında geçirecekleri bir sabahın ardından geç kahvaltılar sunulabilmektedir. Bazı akşamlar da açık olan restoranda, masaların akşam yemeği için resepsiyonda rezerve edilmesi gerekmektedir. Teras sigara içme alanıdır.2 ila 8 kişilik masalarda bebekler için mama sandalyeleri mevcuttur.

Santaï

Bu son derece gelişmiş bar yüzme havuzunun karşısında ana binanın birinci katındadır. Terastan çevrenin huzurlu ortamının keyfine varmak için zaman ayırın.Puro tütünlüğü.


Bagus

Bu bar, gece kulübü açık olduğu sürece sizi karşılar.


Panorama

Ana binanın dördüncü katında bulunan restoranın terasından olağanüstü Güney Çin Denizi manzarası.


Matahari

Şahane kumlu bir plajın yanında bulunan bu bar, su sporları arasında hak ettiğiniz molayı vermek veya lüks içerisinde iyi vakit geçirmek için ideal yerdir.

Endonezya

Ekvator boyunca yayılmış geniş bir takımada olan Endonezya yaklaşık 18.000 ayrı adadan oluşmaktadır ve bunların yalnızda 6.000’inde yerleşim yeri bulunmamaktadır. Bozulmamış plajları çok fazla sayıdadır ve bu arada vahşi yaşam arasında kaplanlar ve orangutanlar bulunmaktadır.

Sörf ve diğer nefes kesici su sporlarının yanı sıra Endonezya’da çok zengin bir kültür yelpazesine tanık olabilirsiniz. Macera yaşamak ve aynı ölçüde dinlenmek için süper olanaklar sağlayan ülkenin çok sayıda keşfedilmemiş ve balta girmemiş ormanları ve el değmemiş iç bölgeleri bulunmaktadır. Eski tapınaklar, büyüleyici kültürel gelenekler ve güzel manzaralar gözü pek kaşiflerini beklemektedir!

ENDONEZYA HAKKINDA

Para Birimi: Rupiah

Başkenti: Jakarta

Konuşulan Diller: Endonezyaca

Zaman dilimi: GMT+7

Uçuş Süresi: 15 saat

Öneriler

Endonezya biraz yağmurlu bir mevsimiyle (Ekim - Nisan arasında) ve biraz daha kuru bir mevsimiyle (Mayıstan Eylüle kadar) oldukça stabil bir iklime sahiptir.

Javanese, Endonezya’da en çok nüfusa sahip ve siyasi olarak en baskın olan etnik gruptur.

Gezicilere yerel Endonezya likörünü tatmadan önce oldukça dikkatli olmaları tavsiye edilir.

Endonezya tektonik plakalar üzerinde yer aldığı için sayısız volkanik dağların bulunduğu bir bölgedir.

Aşılar ve tıbbi tedavi
Yola çıkmadan önce gerekli prosedürü kontrol etmeniz gerekir.

Tavsiye edilen aşılar:
Çocuk felci Tetanos Hepatit A ve B
Sivrisinekler belli viral veya paraziter hastalıkları taşıyabilir, bu sebeple cilt ve giysiler için tropikal sivrisinek kovucu kullanımı tavsiye edilir.

En ölümcül sıtma türü (karasu humması) riski ciddi koruyucu tedbir (kemoproflaksi ve sivrisinek kovucular) gerektiği anlamına gelir. Bu risk sadece kırsal bölgelerde mevcuttur, kıyı bölgeleri ya da kentsel bölgelerde bulunmaz.

Tesiste sürekli olarak bir hemşire bulunur.


Bintan Adası

Kapsayıcı bir sağlıklı yaşam deneyimi yaşayın ve ödüllü Club Med Bintan Adası'nda aile boyu maceralara atılın. Çeşitli fitness etkinlikleri, açık hava maceraları ve sağlıklı yemeklerle eve deşarj olmuş ve gençleşmiş dönün. Yakında bulunan 18 delikli ünlü Ria Bintan Golf sahasında golf oynayın, bootcamp ile sınırlarınızı zorlayın veya ardından taze, yavaş sıkım meyve suyunuzun keyfini çıkarabileceğiniz deniz kenarında rahatlatıcı bir yoga seansı yapın. İki seviye boyunca uzanan deniz kenarındaki yüzme havuzunda dalış yapın ve Güney Çin Denizi’nin rahatlatıcı manzaralarını seyredin. Buraya gelmek oldukça kolaydır: Singapur’dan Bintan feribotuna binerek bir saatten az bir sürede tüm duyularınıza hitap eden ve sizi deşarj edecek olan heyecan verici yolculukta yerinizi almış olacaksınız.


 • Bir buçuk km boyunca uzanan beyaz kumsal
 • Asya'nın en iyi golf sahası seçilen Ria Bintan Golf Kulübü'nde vuruş tekniğinizi geliştirme
 • Uçan trapezde bir çocukluk hayalini gerçekleştirmek
 • La Terrasse restoranda özel yemeklerin tadına bakmak
 • Club Med Spa'da kendinizi şımartın** ekstra ücrete tabi

Haritada göz at

 • LOT A11 JALAN PERIGI RAYA
 • LAGOI NORTH BINTAN UTARA
 • LAGO NORTH BINTAN UTARA
 • Bintan Indonesia
Singapur Changi havalimanı
90 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
 • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
 • Bar & Atıştırmalıklar
 • Spor & Aktiviteler
 • Gündüz & Gece Eğlenceleri
 • Daha fazla bilgi alın

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Ulaşım Seçenekleri

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

ŞİMDİ 8,194 TL yerine 9,640 TL kişibaşı*
Ulaşım dahil

Phuket

Tayland

*ek ücretle

Çerez Kullanımı Hakkında

Club Med size en iyi deneyimi sunmak için web sitesinde çerezler kullanıyor. Bu mesajı kapatarak kabul edebilirsiniz.

KVKK görüntüleyin