Agadir

Fas
Afrika

Agadir'de okyanusun dalga sesleri taze okaliptüs kokusuna karışır

Ebeveynler ve cocukların havuzun etrafında bir araya gelerek katıldıkları aktivitelerin (tenis kortlarındaki veya golf sahasındaki maceralarının, veya ciftlikteki at biniciliği maceralarının) kısa bir ozetini yapabileceği, parlak renkli zakkumların canl…

Kuzey Afrika’nın zenginliklerini keşfedin

Odanıza dönerken palmiye ağaçlarının ve tropikal çimenlerin arasından geçmekten daha rahatlatıcı ne olabilir? Tesisi çevreleyen üç katlı binalarda yer alan odanızın geleneksel Fas havasına kendinizi kaptıracaksınız. Zellige çiniler, lambalar ve geleneksel…

 • Standart
 • Standart
 • Standart
 • Standart
 • Standart

Doğa kadar eşsiz aktivitelerimizi keşfedin

Dünyanın en büyük spor akademisine hoşgeldiniz!
Her seviyeye uygun grup derslerinde becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar ve deneyimli sporcular için en yeni teknoloji ekipman ve eğitimli GOlar. Kendinizi bırakın ve yeni keşiflere hazır olun.

Her yaştan çocuğu ağırlayan aile tatil köyü. Tesiste 4 aylıktan itibaren çocuklar için çocuk kulübü mevcuttur.

Ufuk açıcı bir çok aktivite çocuklarınızın eğlenceli bir gün geçirmesi için sunulmuştur, ancak ebeveynler de günün belli kısımlarında onlarla kaliteli vakit geçirebilir.

Çocukların denetimini ilgilendiren Fransa yasaları ya da daha katı olmaları durumda mevcut ülkenin yasaları geçerlidir.
Lütfen ayrıntılı bilgi için ilgili kulüp tesislerine başvurunuz.

Ek ücret ile

Baby Club Med

Baby Club Med 4 ila 23 aylık bebekleriniz için sevgi dolu ve güvenli bir ortam sağlar. Burada farklı sesleri, renkleri ve materyalleri deneyimleyecekler ve doğal çevrede motor becerilerini geliştirecekler. Henüz yürümeye başlamamış minikler ve yürümeyi öğrenmiş miniklere ayrı bakım sağlanır.


Ek ücret ile

Petit Club Med

Açıkhava ve kapalı alan oyunları 2 ve 3 yaşındaki miniklerin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır. Duvar resmi, oyun araçları, hazine avı: erken öğrenme, sosyal beceriler ve yeni keşifler her günün parçasıdır. Çocuklarınızın deşarj olmaları için uyku saatleri, öykü zamanları ve çocuk şarkıları da onları bekliyor.

Saat 09:00'dan 17:30'a kadar ve 19:30- 21:00'a kadar, haftada 6 gün


dahil

Mini Club Med

Her yaş grubuna uygun aktivite onları bekliyor! 4 yaş ve üzeri çocuklar farklı kara sporlarını deneyebilir veya yaratıcı workshoplarla sanatçı yönlerini geliştirebilirler; dilerlerse eğlenceli oyunlarına siz de katılabilirsinz. 6 yaş ve üstü çocuklar okçuluk ve bazı su sporlarını denemeye hazırdır! 8 yaş ve üstü çocuklar kendilerine göre uyarlanmış su veya kara sporlarına bayılacaklar.

Saat 09:00'dan 17:30'a kadar ve 19:00- 21:00'a kadar, haftada 6 gün


dahil

Junior Club Med

Hava sıcaklığı mükemmel olduğundan kara ve denizde aktif eğlence için mükemmeldir, 11-13 yaşındaki çocuklar aksiyon dolu bir tatile hazır olabilirler. 14-17 yaşındaki gençlerse takım sporlarındaki becerilerini geliştirebilir veya havuz kenarında sohbet edebilirler.

7 günün 6'sı

Bebek Bakıcılığı

 • Ek ücret ile

Çift olarak geçireceğiniz bir gecenin tadını çıkarın ya da kendinize biraz zaman ayırın. Bebek bakıcılığı hizmeti için rezervasyon yaptırın (ek ücrete tabidir). Bu hizmet ile özel bir G.O, çocuğunuza odanızda bakacak.

Club Med Baby Welcome

23 ay `a

 • dahil

This service, which can be booked in advance and involves no extra cost, is designed to make your holiday easier. Find baby and toddler equipment (0 to 23 months) already laid out in your room, borrow a replacement pushchair and take advantage of the savoury and sweet baby food pots provided. You and your little one can take a deep breath and relax.

Bebek köşesi

4 ile 23 ay arası

 • dahil

Ana restoranda bulunan bu bebek köşesi tatlı ve tuzlu bebek yemekleri ve bebek maması hazırlamak için gerekli donanımı sunar.

Bebek besleme ve ekipman odası

23 ay `a

 • dahil

Günde 24 saat açık, bebek mamaları hazırlamak için gerekli tüm ekipmanı sağlar: sterilizer (sadece talep ile verilir), mikrodalga, buzdolabı, şişe ısıtıcı (sistematik olarak Baby Club Med® ya da Club Med Baby Welcome® hizmeti için rezervasyon yapmış olan G.Mlere® odalarda sağlanır) ve soda, meyve ve uzun ömürlü süt (bebek maması sütü mevcut değildir).
Bu Tatil Köyünde 2 bebek besleme ve ekipman odası bulacaksınız.

Oyun alanı

4 ay ile 10 yaş arası

 • dahil

Çocuklar kulübünden bağımsız oyun alanları, ebeveynlerinin eşliğindeki, Baby, Petit ve Mini Club Med®'e gelen çocuklara açıktır.

Erken öğrenme

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Çocuklar eğitici oyuncaklarla ve resim yapma, müzikli oyunlar gibi duyulara hitap eden aktivitelerle yeni şeyler öğrenebilir. Her çocuk kendi hızında gelişir ve büyür.

Bebek Jimnastiği

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Bebekler kendileri için özel olarak hazırlanan eğlenceli düzeneklerde emekleyerek, tırmanarak ve kayarak hareketi keşfediyor. G.O®’lar tarafından yönetilen aktivite sadece Baby Club Med® ve Petit Club Med®’e kaydolmuş olan çocuklara yöneliktir.

Yaratıcı workshoplar

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Küçük bebekler için duyulara hitap eden aktiviteler ve daha büyük çocuklar için boyama veya uygulamalı aktiviteler.

Yürüyüşler

4 ay ile 3 yaş arası

 • dahil

Yürüyüş, bol bol temiz hava almak ve doğanın gizli hazinelerine aşık olmak için bir fırsattır. Çocuklarınız arkadaşlarıyla kaşifçilik oynamaya bayılacak.

Gösteri zamanı

2 ile 17 yaş arası

 • dahil

Tüm sanatçılar sahneye! Çocukların kendi gösterilerini yaratma ve prova yapma zamanı geldi. Arkadaşlarla eğlenmek yeni yetenekler geliştirmenin harika bir yoludur.

Çocuklara Yönelik Golf

3 ile 5 yaş arası

 • dahil

Çocuklar bir haftada bir veya iki kez gerçekleşen derslerle Mini Club Med®’de golfü keşfedecek.

Çocuklara Yönelik Tenis

3 ile 4 yaş arası

 • dahil

Rol yapma yoluyla çocuklarınız tenisi Petit Club Med®’de eğlenceli bir yolla öğrenecek.

Mini Club Med®’de Clean Art Planet

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

Clean Art Planet, çocukların çevre konusundaki farkındalıklarını yükseltir. Bu orijinal etkinlik, denize düşen ve dalgalarla kıyıya vuran plastik torbalar, şişeler, terlikler gibi nesnelere odaklanır ve doğru veya yanlış yerine duyguları ön plana çıkararak sanata ve renge odaklanan bir dizi atölyede kullanılır.
Nesneler plajlardan yetişkinler tarafından toplanıp, nesneye ve renklerine göre tasnif edilip yıkandıktan sonra Mini Club Med® işin yaratıcılık kısmıyla ilgilenir ve çocukların nesneler ve hikayeler yaratmasına, fotoğraflarla uğraşmasına, büyük ölçekli sanat eserleri ortaya çıkarıp sergilemesine olanak tanır.
Bu etkinlik, G.O®'lar tarafından yürütülür.

Eğlenceli geziler

4 ile 10 yaş arası

 • dahil

4 ve 10 yaş arasındaki çocuklar kaşifçilik oynamaya bayılırlar. Diğer genç maceraperestlerle birlikte muhteşem açık hava alanlarında yapılan temalı yürüyüşlerde rehberlerini* izleyebilirler. Adım adım doğanın gizemlerini keşfedecek ve eğlenecekler.

*Aktivite Compagnie des Guides tarafından sunulmaktadır.

Gençler için Spa

11 ile 17 yaş arası

 • Ek ücret ile

DECLEOR'dan Club Med Spa şimdi gençler için özel bir spa terapisi sunuyor.
Gençleri sağlık dünyasıyla tanıştırmak için belli zamanlarda özel güzellik terapileri (masaj hariç**) sunulmaktadır. Kız arkadaşlarınızla, annenizle veya kendi başınıza yaşayabileceğiniz harika bir deneyim.

Rezervasyon sadece tesiste yapılabilir.

** Bilgi:
Masaj yalnızca estetik amaçlarla yüzün veya vücudun yüzeysel olarak ovulmasıdır; bazen kozmetik bir ürünün vücuda optimum nüfuzu için bazen de rahatlama sağlamak amacıyla uygulanır. Masaj cildin harici bir şekilde ovulmasıdır ve herhangi bir tıbbi veya tedavi amacı yoktur. Sadece uzman ve eğitimli profesyoneller tarafından el ile veya mekanik yardımcı araçlarla yapılır.

Aile boyu “Big Snack”

 • dahil

Atıştırmalıklar, pancake partileri, fırında pişirme atölyeleri veya piknikler: bu lezzetli aktiviteler ailecek vakit geçirmenin tadını çıkarmanın harika yollarını oluşturuyor. Kendinizi en yakınlarınız ve en sevdiklerinizle birlikte şımartın. Bugün menüde ne var? Harika yiyecekler ve elbette, kahkaha soslu mutluluk ve eğlence.

*Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir.

Aile boyu turnuvalar ve oyunlar

 • dahil

Puzzlelar, spor turnuvaları, hazine avları, kumdan kale yarışmaları ve beceri ve zeka oyunları. Birlikte oyunlar oynamak sizi birbirinize daha çok yakınlaştırır. Çocuğunuzla takım olun ve diğer ailelere karşı yarışın. En yakınlarınız ve en sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirmenin tadını çıkarın.
Aktiviteler tesisten tesise farklılık göstermektedir.

Aile boyu gösteri zamanı

 • dahil

Arkanıza yaslanın ve gösterinin tadını çıkarın: Petit Club Med, Mini Club Med, Junior Club Med ve Club Med Passworld’deki çocuklarınız sahneye çıkmak üzere. Bulunduğunuz tesise bağlı olarak dans, şarkı söyleme, sirk gösterileri ve daha fazlası sizi bekliyor olacak. Küçük çocuklarınız G.O.’larının liderliğinde kostümleriyle ana sahnede ilgi odağı olacak. Kalabalık, alkışlamaya başladığında ortama yayılan gurur duygusunu hissedeceksiniz.

Ünlü Markalar Eşliğinde Spa Merkezleri

The best treatments and massage techniques from around the world.
CINQ MONDES invites you to a journey of discovery, quite simply the best beauty rituals in the world.

İki Kişilik Paket - 3 gün2 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

A privileged break, a unique sensory journey for two (for two people in a duo treatment room).
For each partner :
4 Güzellik tedavi(ler)
1 Sublime Smoothing Skin Scrub with Noni and Tahiti Monoi (20’)
1 Toning Indian Ayurvedic Massage (50’)
1 Relaxing Leg Ritual (20’)
1 “Five Flowers Ritual®” Subliming Radiant Facial Massage (50’)


Club’Form package6 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Moments of relaxation in total freedom (no appointment necessary), in a welcoming and peaceful environment.
Terapi
6 access to the Turkish bath and to the Zen relaxation area and tea room
Non-slip sandals included

Spa ve Canlılık paketi2 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

A customised sensory journey to satisfy men's specific needs for relaxation and efficiency.
4 Güzellik tedavi(ler)
1 Energising Aromatic Body Scrub with Rare and Precious Spices (20’)
1 Toning Indian Ayurvedic Massage (50’)
1 Relaxing Bath (20’)
1 "Club Med by CINQ MONDES" Energy Massage (50’)

Güneş ve Enerji paketi4 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

An ideal programme for recuperating and restoring energy and vitality.
7 Güzellik tedavi(ler)
1 Aromatic Energising Skin Scrub with Rare and Precious Spices (20’)
1 "Club Med by CINQ MONDES" Energy Massage (50')
1 Relaxing Bath (20')
1 Sublime Relaxing Polynesian Massage (50')
1 "Five Flowers Ritual®" Radiant Facial Massage treatment (50’)
1 Relaxing Leg Ritual (20')
1 Toning Indian Ayurvedic Massage (50')

-zel Sağlık paketi 2 saat2 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Enjoy your Spa in total freedom: 2 hours of treatment to be chosen from the CINQ MONDES treatments proposed in this Spa.

Güzellik tedavi(ler)
2 treatments (50') of your choice
1 Skin Scrub (20') or Facial (20') of your choice
Must be pre-booked.


-zel Sağlık paketi 4 saat3 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Enjoy your Spa in total freedom: 4 hours of treatment to be chosen from the CINQ MONDES treatments proposed in this Spa.

Güzellik tedavi(ler)
2 treatments (50') including 1 Facial Massage treatment of your choice
3 treatments (20') including 1 Skin Scrub
1 treatment (80') of your choice
Must be booked with your holiday reservation.


-zel Sağlık paketi 6 saat5 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

Enjoy your Spa in total freedom: 6 hours of treatment to be chosen from the CINQ MONDES treatments proposed in this Spa.

Güzellik tedavi(ler)
4 treatments (50') including 1 Facial Massage treatment of your choice
4 treatments (20') including 1 Skin Scrub of your choice and 1 Bath
1 treatment (80') of your choice
Must be booked with your holiday reservation.

Beauty Package CINQ MONDES3 gün

Ek ücret ile

yaş : sadece yetişkinler

All the expertise of CINQ MONDES at the service of your beauty, from top to toe.
5 Güzellik tedavi(ler)
1 Rare and Precious Spice Energising Aromatic Body Scrub (20’)
1 Relaxing Leg Ritual (20’)
1 Beautiful Hands treatment (50’)
1 Nail Varnish application (10’)
1 “Five Flowers Ritual®” Subliming Radiant Facial Massage (50’)

Le Founty

Tesisin kalbinde yer alan restoran tüm öğünlerde ailenizi ve arkadaşlarınızı en iyi şekilde ağırlar.Çift seviyeli teras katı size yıldızların altında, harika bir ortamda yemek yeme olanağı sağlar. Terasta ve restoranın bir bölümünde sigara içilebilir.


L'Arganier

Geleneksel bir dekorasyona ve büfeden servis edilen yerel yemeklerin bulunduğu muhteşem bir Fas restoranı. Geleneksel Fas güvecinden ve etli bulgur pilavından istediğinizi seçin. Akşam yemeği için açıktır (sadece bazı akşamlar). Akşam yemeği için masaların resepsiyondan rezerve edilmesi gerekmektedir. Garson hizmeti.Restoran ayrıca gezi veya golf sonrası geç öğle yemeği için de açıktır (rezervasyona gerek yok).Ana yemek için garson hizmeti. Sigara içilmesine izin verilmez.

Le Tiznit

Tesisin merkezinde genel büfe restoranının (le Founty) yakınında bulunan bu bar dostane atmosferi ve klasik dekoruyla gün boyunca sizi bekliyor.Yüzme havuzuna bakan ferah terası rahatlamak ve güneşin tadını çıkarmak için harika bir yerdir.Teras ve ateş yanı lobi sigara içme alanlarıdır.


Le Massa

Bu bar yüzme havuzu çevresinde sizi gün boyu ve akşam karşılar.


Ranch çubuğu

İki ders arasında bir molaya mı ihtiyacınız var?Snack-bar gün boyunca tüm kayakçılar ve tenisçiler için açıktır. Bir sonraki aktivite için burada enerji depolayabilirsiniz.Bar çiftlik içindedir ve Tatil Köyü'ne 15 dakika uzaklıktadır. (Her 30 dakikada bir bedava otobüs vardır.)


Golf des Dunes bar

Üç 9 delikli sahalardan birinde oynamadan önce veya oynadıktan sonra gücünüzü toplayın ve tüm gün açık atıştırmalık barda diğer oyunculardan pratik ipuçları alın.Terastan, antrenman sahası ile ağaçların panoramik manzarasının keyfini çıkarın. Bilgi için, açık bar ve aperatifler burada sunulmamaktadır.

Fas

Fas tatillerinin tamamen kendisine has bir doğu havası vardır. Araplar ve Berberiler yan yana yaşarlar ve bu arada İspanyol ve Fransız etkileri de görülebilir. Kuzeydeki Yüksek Atlas Dağlarından güneydeki Sahra Çölünün sınırlarına kadar, Fas misafirperver insanlarıyla birlikte bir zıtlıklar coğrafyasıdır.

Bir Berberi dağ barakasında naneli çay içmek, bir devenin üzerinde kum tepelerinde gezinmek ve yörenin kendine has pazarında geleneksel kilimler için pazarlık yapmak Fas tatillerinin neden ünlü olduğuna dair sadece birkaç ayrıntıdır.

FAS HAKKINDA

Para Birimi: Fas Dirhemi

Başkenti: Rabat

Konuşulan Diller: Arapça, Berberice

Zaman Dilimi GMT+ 0

Uçuş Süresi: 3 saat

Öneriler

Fas Afrika Birliğinin üyesi olmayan tek Afrika devletidir.

Atlas Dağları Fas’ın omurgasını oluşturmaktadır.

ABD, Kanada, İngiltere, AB, Avustralya ve Yeni Zelanda vatandaşlarına ülkeye vardıklarında 3 aylık vize verilecektir.

Fes dünyanın en büyük Orta Çağ İslam şehridir.

Aşılar ve tıbbi tedavi
Yola çıkmadan önce tüm gerekli formalitelerin kontrolünü yapmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Tavsiye edilen aşılar:
Difteri
Çocuk felci
Tetanos
Hepatit A ve B
Tifo

Tesiste sürekli olarak bir hemşire bulunmaktadır.
Hassan II hastanesi Club Med tesisine 3 km (1,85 mil) mesafededir.


Agadir

Ebeveynler ve cocukların havuzun etrafında bir araya gelerek katıldıkları aktivitelerin (tenis kortlarındaki veya golf sahasındaki maceralarının, veya ciftlikteki at biniciliği maceralarının) kısa bir ozetini yapabileceği, parlak renkli zakkumların canlandırdığı ve okaliptus kokusunun sardığı bir dunya. Havuzun serin sularında ferahladıktan sonra tesisin Medine tarzı dar yolları sizi rahatlatıcı ve canlandırıcı bir terapi icin Club Med Spa'ya getirecektir. Ekstra ucrete tabidir.


 • Golf des Dunes'de 18 delikli sahada* vuruşunuzu geliştirin.
 • Tarihi Agadir kent merkezinde, Fas kültürünün kalbinde gezinti
 • Tatil Köyünün 18 kortundan birinde tenisi takip eden okçuluk veya at binme dersleri*
 • Bebeğinizi* deneyimli G.O e;'larımıza bırakabilirsiniz
 • DECLEOR tarafından Club Med Spa*'da rahatlama

Haritada göz at

 • CHEMIN OUED SOUSS
 • AGADIR
 • 80000
 • Souss-Massa Morocco
Al Massira havaalanı
30 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
 • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
 • Bar & Atıştırmalıklar
 • Spor & Aktiviteler
 • Gündüz & Gece Eğlenceleri
 • Daha fazla bilgi alın

Rezervasyona Başlayın

1.Tercihlerinizi belirleyin

Kalış süresi

Ulaşım Seçenekleri

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle

Çerez Kullanımı Hakkında

Club Med size en iyi deneyimi sunmak için web sitesinde çerezler kullanıyor. Bu mesajı kapatarak kabul edebilirsiniz.

KVKK görüntüleyin