2023 yazında yeni rotalarımız

2023 yaz gezileri, en güzel kıyıları ve UNESCO sitelerini keşfetmek için şahane fırsatlar sunacak. Doğu Akdeniz'den İyonya Denizi'ne ve Ege Denizi üzerinden Amalfi Sahili'ne. Olağanüstü doğal ve kültürel mirasa sahip yeni durakların keşfi size güzel sürprizler yaşatacak.

Doğu Akdeniz

18 Haziran'dan 08 Temmuz 2023'e kadar

Modern dünyamızın beşiği olan eski uygarlıkları deniz yoluyla keşfetmek için olağanüstü 21 günlük uzun mesafe yolculuk.
Birçoğu UNESCO mirası olarak sınıflandırılan anıtlar ve kalıntılar, efsanevi beş direkli yat seyrimizde 18 mola yeri olarak ortaya çıkıyor.

Ege Denizi harikası

Temmuz 2023

Ege Denizi hazinelerinin kalbinde yeni güzergahlar. Denizin yoğun mavisi, kayalıkların göz kamaştırıcı beyazı, korunmuş kıyıların vahşi kıyıları, Yunanistan ve Türkiye'nin hazinelerini keşfetmek için Ege Denizi'nde 21 mola. Cyclades takımadalarının en güzel adalarını keşfetmek için yolculuklar.

Ege Denizi'ndeki gezinizi seçin

Amalfi Sahili'ne İyon Denizi

Ağustos 2023

Sicilya ve Amalfi kıyılarının doğal güzelliğini keşfetmek için güzergahlar. Yunanistan'ın tünemiş köylerinden Amalfi Sahili'nin sarı ve koyu sarı cephelerine kadar, özenle seçilmiş mola yerleri sizi Akdeniz kıyılarının ünlü veya az bilinen hazinelerine hayran kalmaya davet ediyor.

İyonya Denizi'ndeki gezinizi seçin

Gelenek ve modernite arasında, Club Med 2 seyahat deneyimini yeniden keşfediyor

Akdeniz'de Yaz

Her yaz olduğu gibi Club Med 2, Akdeniz'de bir mola veriyor. Her şey dahil bir gemi yolculuğuna çıkın ve Akdeniz'in hazinelerini keşfetmek için yola çıkın.

TÜM AKDENİZ TURLARIMIZ

Akdeniz Turlarımız:

Her şey dahil aile geziniz

16 Temmuz'dan 20 Ağustos'a kadar, çocuklarınız gün boyunca bir dizi oyun, kara ve su aktivitesi ile G.O.'lar tarafından denetleniyor. Her şey planlı, saatlerce süren aktiviteler, keşifler ve rahatlama için ebeveynlerin özgürlüğünün dizginleri serbest bırakılıyor. .

Ve bir bonus olarak, 8 ila 11 yaşındaki çocuklarınız -%50 ve 12-17 yaşındaki çocuklarınız -%20 oranında indirimden yararlanıyor!

Çocuklar, gençler ve aileler için eğlence, spor ve kültürel aktiviteler içeren 5 gemi yolculuğu:

Ayrıca beğeneceksiniz:

2023 yaz yenilikleri

Club Med'in 2023 yazı için neler hazırladığına göz atın: yeni tesisler, yeni tasarımlar, yeni deneyimler ve çok daha fazlası...

Yenilikleri keşfedin

2023 BALAYI

En Özel Gününüz Kusursuz Olmalı

2023 sizin için en özel tarih olacak ise, anılarınızda hakettiğien güzel yeri alması için 14 balayı destinasyonumuzu ve vaadlerimizi keşfedin..

Eşsiz destinasyonlar

Karayip kış yolculukları

Kışın Karayipler'de bir gemi yolculuğuna çıkın. Grenada, Marie-Galante, Curaçao gibi cennet gibi adaları keşfedin... hatta Panama gibi hala gizli kalmış durakları keşfedin.

Club Med 2'yle yelken açın