Exlusive Collection: Villa ve Dağ Evleri

Modern lüks ve doğal güzellik arasındaki mükemmel denge

ÖZEL KOLEKSİYON

Dünyanın öbür ucunda size özel bir villada, gözlerden uzak bir mercan adasında veya bir dağ evinde olduğunuzu hayal edin. Kendinizi tamamen evinizde hissediyorsunuz ama aynı zamanda her anın tadını çıkarmakta da özgürsünüz. Ailenizle, eşiniz veya sevgilinizle, arkadaşlarınızla... Club Med tesislerine ve sunduğu tüm aktivitelere komşu ve ortak olan Villa ve Dağ Evlerimizde, tüm Club Med avantajları yanısıra çok daha fazlasını vaad ediyoruz.

SEÇKİN TASARIM VE KONFOR

LÜKS KONAKLAMA İMKANLARI

Rüya destinasyonlarda veya dağların zirvesinde, ferah, 2 veya 4 odalı Villa veya Dağ Evleri, ailelere, çiftlere veya arkadaş gruplarına geniş ve özel yaşam alanları sunuyor.

BUTLER EŞLİĞİNDE KİŞİSEL HİZMET

LÜKS HİZMET

Hiçbir eksiğinizin olmadığından emin olmak için hazır olan yardımcınız/butler'ınız ile kişisel hizmetin tadını çıkarın.

HERKES İÇİN

ÖZEL TASARLANMIŞ LÜKS

Beraberce ya da bireysel olarak, herkes istediğine sahip olma fırsatı yakalıyor. Böylece sevdiklerinizle birlikte olmak, eksiksiz bir zevke dönüşüyor.

CLUB MED TESİSİNE ERİŞİM

LÜKS DENEYİM

Burada bulunduğunuz süre boyunca, hemen yanı başınızdaki Club Med hizmetlerinden ve aktivitelerinden yararlanabileceksiniz.

Lüks Dağ Evlerimiz

5§ Alana Sahip Kayak Tesislerimiz

5§ Tesislerimiz & 5§ Alanlarımız

Sıcak Destinasyonlar

Lüks bir cennet

ÖZEL KOLEKSİYON

Günlük rutininizi geride bırakın. Eşine az rastlanır yerlerin doğal şaheserliği sayesinde, gerçek anlamda etkilenip büyüleneceğinizi garanti edebiliriz. Size özel tasarlanmış kişisel hizmet ve aktivitelerle birlikte, herkesin dileğini gerçekleştirecek, her şey dahil 5§ tesislerimizde huzurun keyfini çıkarın.

Dünyanın Dört Bir Yanında Özel Bir Seçki

ÖZEL BİR ADADA EXCLUSIVE DENEYİM

Her şey dahil 5§ konforu

Seyşeller

Resimli kartpostalı andıran bir manzarada dünyada sizden başka kimse yokmuş hissi! Seyşeller takımadalarının ve korunmakta olan milli bir deniz parkının kalbinde yer alan özel Sainte Anne Adası, tek ve eşsiz bir otele ev sahipliği yapıyor: Club Med Seyşeller

SEYŞELLERDE İLK KONAKLAYANLARDAN BİRİ OLUN

Exclusive Collection by Club Med

  • Mükemmel Destinasyonlar
  • Ayrıcalıklı Paylaşımlar
  • Kişiye Özel Hizmet
  • Gurme Mutfak
  • Tasarım Harikası Mekanlar