Lüks Tatiller: Villa ve Dağ Evleri

Modern lüks ve doğal güzellik arasındaki mükemmel denge

ÖZEL KOLEKSİYON

Dünyanın öbür ucunda size özel bir villada, gözlerden uzak bir mercan adasında veya bir dağ evinde olduğunuzu hayal edin. Kendinizi tamamen evinizde hissediyorsunuz ama aynı zamanda her anın tadını çıkarmakta da özgürsünüz. Ailenizle, eşiniz veya sevgilin...

SEÇKİN TASARIM VE KONFOR

LÜKS KONAKLAMA İMKANLARI

Rüya destinasyonlarda veya dağların zirvesinde, ferah, 2 veya 4 odalı Villa veya Dağ Evleri, ailelere, çiftlere veya arkadaş gruplarına geniş ve özel yaşam alanları sunuyor.

YARDIMCI EŞLİĞİNDE KİŞİSEL HİZMET

LÜKS HİZMET

Hiçbir eksiğinizin olmadığından emin olmak için hazır bulunan yardımcınız ve uşağınız ile kişisel hizmetin tadını çıkarın.

HERKES İÇİN

ÖZEL TASARLANMIŞ LÜKS

Beraberce ya da bireysel olarak, herkes istediğine sahip olma fırsatı yakalıyor. Böylece sevdiklerinizle birlikte olmak, eksiksiz bir zevke dönüşüyor.

CLUB MED TESİSİNE ERİŞİM

LÜKS DENEYİM

Burada bulunduğunuz süre boyunca, hemen yanı başınızdaki Club Med hizmetlerinden ve aktivitelerinden yararlanabileceksiniz. Club Med, akşamları çocuklarınızın G.O. larımızın gözetiminde kalmasına olanak sağlayan Pyjamas Club Med hizmetini sunuyor. Her iki hizmet de ek ücrete tabii ve müsaitlik durumuna bağlıdır. Seçtiğiniz tesise dair özel bilgiler için lütfen bize danışınız.

Maldivler'de Finolhu Villaları'nı deneyimleyin

Hint Okyanusu'nun kalbinde, tamamen korunmuş özel Gasfinolhu Adası'nda, zerafeti, beyaz kumsal ve kristal denizleri seven çiftler için bir liman. Ada, tüm aktivite ve imkanlarından yararlanabileceğiniz Club Med Kani tesisinden 5 dakikalık bir tekne seyahati mesafesinde.

Lüks Villa ve Dağ Evlerimiz

5§ Tesislerimiz & 5§ Alanlarımız

Lüks bir cennet

ÖZEL KOLEKSİYON

Günlük rutininizi geride bırakın. Eşine az rastlanır yerlerin doğal şaheserliği sayesinde, gerçek anlamda etkilenip büyüleneceğinizi garanti edebiliriz. Size özel tasarlanmış kişisel hizmet ve aktivitelerle birlikte, herkesin dileğini gerçekleştirecek, he...

5§ Tesislerimiz

5§ Alana Sahip Tesislerimiz

2018`de SİCİLYA`DA YEPYENİ BİR CLUB MED DENEYİMİ BAŞLIYORHer şey dahil 5§ konforu

Yıl boyu Kuzey Sicilya`nın harikalarını keşfetmek için doğru bir adres: Cefalu. UNESCO Dünya Mirası listesindeki Etna Yanardağını, koruma altındaki arkeolojik kalıntıları, badem tarlalarını, üzüm bağlarını veya dalgalarla şekillenmiş lav kayalıklarını gö...