Modern lüks ve doğal güzellik arasındaki mükemmel denge

EXCLUSİVE COLLECTION

Dünyanın öbür ucunda size özel bir villada, gözlerden uzak bir mercan adasında veya bir dağ evinde olduğunuzu hayal edin. Kendinizi tamamen evinizde hissediyorsunuz ama aynı zamanda her anın tadını çıkarmakta da özgürsünüz. Ailenizle, eşiniz veya sevgilinizle, arkadaşlarınızla... Club Med tesislerine ve sunduğu tüm aktivitelere komşu ve ortak olan Villa ve Dağ Evlerimizde, tüm Club Med avantajları yanısıra çok daha fazlasını vaad ediyoruz.

SEÇKİN TASARIM VE KONFOR

LÜKS KONAKLAMA İMKANLARI

Rüya destinasyonlarda veya en ünlü kayak istasyonlarında dağların zirvesinde, ferah, 2 veya 4 odalı Dağ Evleri veya özel havuzlu Villalar çiftlere veya arkadaş gruplarına geniş ve özel yaşam alanları sunuyor.

BUTLER EŞLİĞİNDE KİŞİSEL HİZMET

LÜKS HİZMET

Hiçbir eksiğinizin olmadığından emin olmak için hazır bulunan yardımcınız/butler'ınız ile kişisel hizmet ayrıcalığının tadını çıkarın.

HERKES İÇİN FARKLI

ÖZEL TASARLANMIŞ KONSEPT

Birlikte ya da bireysel, ailnin her bireyi ritmine ve ilgisine göre istediğine sahip olma fırsatı yakalıyor. Böylece sevdiklerinizle birlikte olmak, eksiksiz bir zevke dönüşüyor. Gün sonunda masa etrafında paylaşacak çok şeyiniz olacağından emin olabilirsiniz.

CLUB MED TESİSİNE ERİŞİM

LÜKS YENİ BİR DENEYİM

Ayrıcalıklı konaklamanız boyunca, dilediğiniz an hemen yanı başınızdaki Club Med hizmetlerinden ve aktivitelerinden öncelikli yararlanma ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Lüks Dağ Evlerimiz

5§ alana Sahip Kayak Tesislerimiz

Lüks bir cennet

EXCLUSIVE COLLECTION

Günlük rutininizi geride bırakın. Eşine az rastlanır yerlerin doğal şaheserliği sayesinde, gerçek anlamda etkilenip büyüleneceğinizi garanti edebiliriz. Size özel tasarlanmış kişisel hizmet ve aktivitelerle birlikte, herkesin dileğini gerçekleştirecek, her şey dahil 5§ tesislerimizde huzurun keyfini çıkarın.

Dünyanın Dört Bir Yanından Özel Bir Seçki

ÖZEL BİR ADADA EXCLUSIVE DENEYİM

Her şey dahil 5§ konforu

Seyşeller

Resimli kartpostalı andıran bir manzarada dünyada sizden başka kimse yokmuş hissi! Seyşeller takımadalarının ve korunmakta olan milli bir deniz parkının kalbinde yer alan özel Sainte Anne Adası, tek ve eşsiz bir otele ev sahipliği yapıyor: Club Med Seyşeller

SEYŞELLERİ İLK DENEYİMLEYENLERDEN OLUN

Exclusive Collection by Club Med

  • Mükemmel Destinasyonlar
  • Ayrıcalıklı Paylaşımlar
  • Kişiye Özel Ayrıcalıklı Hizmet
  • Gurme Lezzetler
  • Tasarım Harikası Mekanlar