Rahatlamanız bizim için ciddi bir sorumluluk

Sorumluluklarnızı arkada bırakıp rahatlamanız bizlerin en önemli görevlerimiz arasında. Bu sorumlulukla Spa Merkezlerimizin tamamında ünlü bakım ve sağlık ürünleri marka ve pazarda kendini kanıtlamış iş ortakları ile birlikte çalışıyoruz. Ünlü dizaynırlar tarafından her tesis için ayrı konseptler ile tasarlanmış Zen alanları ve havuzlarımız ile huzur dolu bir tatil yaşayabilir , her sabah sahilde güneşin doğuşu eşliğinde yoga ve pilates seanları ile gününüze zinde başlayabilirsiniz.

Fairway tutkunları

Golf benim için bir yaşam biçimi ve tatilimin olmazsa olmaz bir parçası diyorsanız, şanslısınız. İster ailenizle veya yalnız ünlü Golf destinasyonlarında konumlu eşsiz parkur olanaklarına sahip tesislerimizde bu tukunuzdan vazgeçmek zorunda değilsiniz. Değerli Golf eğitmenleri eşliğinde kişiye özgü parkurlar, özel dersler ve nefes teknikleri ... Tailinizden döndüğünüzde bir sonraki Club Med Golf destinasyonunuzu seçmeye başlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Çocuklar ve ebeveynler için

Tatiliniz boyunca, ailenin tüm bireylerinin her zaman mutlu olması mümkün olmayabiliyor. Çoğu zaman fedakarlık yapmak ebeveynlere düşüyor..Ancak Club Med tatillerinde ailenizin hiç bir ferdi fedakarlık yapmak zorunda kalmayacak. Her birey kendi tercihlerine göre yaşamanın mutluluğuna varacak. Siz ebeveynler ritminize göre tatilinizin tadını çıkarırken, çocuklarınızın mutlu olduğunu bilmenin rahatlığını ve huzurunu yaşayacaksınız.