Alpleri deneyimlemenin yeni bir yolu

Snow Motion® Club Med tarafından tasarlanmış ve konukların maksimum keyif almalarını amaçlayan kayak tatili tasarımlarıdır. İster part-time bir kayaksever ister başlangıç seviyesinde olun size göre bir tasarımımız mutlaka var!

Yarım günü pistlerde geçirdikten sonra günün kalanını kişisel bakımlar, havuz, sıcak su havuzu, yoga, spa ve çok daha fazlasıyla değerlendirin - seçim size ait!

Snow Motion® - Başlangıç

Pistlerde yeni misiniz? ESF (Ecole du Ski Français/Fransız Kayak Okulu) sertifikalı eğitmenlerimiz başlangıç seviyesi özel pistlerinde hep yanınızda olacak. Sonrasında seçeceğiniz rahatlatıcı aktivitelerle zihniniz ve bedeninizi dinlendireceksiniz.

Yarım gün kayak dersleri

Maksimum 6 kişilik gruplarla kişiselleştirilmiş bir pist ve öğrenme deneyimi sizi bekliyor. Sınıflar yeni başlayanlar için seçilmiş özel pistlerle ve işinin uzmanı eğitmenlerle size pistleri sevdirmek için tasarlandı, bu deneyimi çok seveceğinize emin olabilirsiniz!

Yarım gün rahatlama

Rahatlamak için seçiminizi yapın: havuzda yüzmek, Türk hamamında huzur bulmak, saunada gevşemek mi, yoksa spor salonunda fitness veya stretching seansları mı? Dilerseniz spa'da özel bir bakım paketi için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Snow Motion® Başlangıç - Koşullar
• Maksimum 6 kişilik başlangıç ½ gün seanslar
• Sabah veya öğleden sonra 1 kayak dersi ve sabah veya öğleden sonra 1 rahatlama seansı
• Dahil, rezervasyon tesise girişte yapılır (tüm gün için minimum 10 kişi ½ günlük seansları garantiler)
• 8 Şubat - 8 Mart arası mevcut değildir

Aşağıdaki tesislerde mevcuttur

Valmorel
Valmorel
KışUlaşım dahil
Lüks Alan

Valmorel

Fransa

Bu konular da ilginizi çekebilir