Club Med ile özgür yaz

Çok özlediğimiz bir destinasyon: Özgürlük!

Tam 70 yıl önce başlattığımız her şey dahil tatil konseptimizle bu yaz sizin için özgürlük tasarlıyoruz!

Club Med tatilinizde sizi bekleyenler

Club Med'in 70 yılı aşkın deneyimiyle ultra her şey dahil konforu
Esnek değişim koşulları ve yurtdışı paketlerinde Covid-19 sigortası
Uzman seyahat danışmanları size her konuda yardımcı olmaya hazır
Yurtiçi Güvenli Turizm Sertifikası ve tüm tesislerde Birlikte Güvenle önlemleri
Her yaş için çocuk kulüpleri ve 0-5 yaş ücretsiz

Sizi mümkün olan en iyi koşullarda karşılayabilmek için bir sağlık protokolü oluşturduk. Yurtdışı tesislerimizde konaklamak için 11 yaş ve üzeri aşı yaptırmamış konuklarımızın, tesise varışlarından maksimum 72 saat önce yapılan negatif RT-PCR (nazofaringeal, tükürük) veya antijen serolojik Covid-19 testinin negatif sonucunu veya Covid-19 hastalığının daha önce geçirilmiş olduğuna dair resmi bir belgeyi yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Aşı yaptırmış konuklarımız için, Covid-19'a karşı yapılmış tam* aşılamanın bir kaydı (Fransızca veya İngilizce olmak kaydıyla) da kabul edilecektir. Yurtdışı tesislerimizde bu dokümanların ibraz edilmemesi halinde belgelerini ibraz etmeyen konukların yanı sıra, kişi reşit değilse yanındaki yetişkin refakatçi, kişi yetişkin ise refakat eden küçüklerin tesislerimize girişleri ve konaklama yapmaları mümkün olmayacaktır. Bu talep, varış ülkesinin gümrük formalitelerine ve havayollarının koşullarına ektir.

Güvenli Turizm sertifikalı Palmiye ve Bodrum yurtiçi tesislerimizde konaklayacak Türk misafirlerimiz için HES KODu ibrazı yeterli olacaktır, aşısı tamamlanmamış veya hastalığı geçirmemiş kişiler için 6 Eylül itibari ile geçerli olmak üzere yurtiçi uçak ve otobüs ile seyahat kurallarına PCR testi zorunluluğu getirilmiştir.

Bu dokümanlardan en az birinin ibraz edilmemesi halinde, belgelerini ibraz etmeyen konukların ve refakatçilerinin tesislerimize girişi ve konaklaması mümkün olmayacaktır.

*Laboratuvardan gelen sonuç saati değil, laboratuvara teslim saati baz alınarak hesaplanmalıdır. Yapılan aşı türüne göre bir veya iki dozun tamamlanmış olması gereklidir.
** Seyahat edilecek ülke tarafından kabul edilen aşı türüne ve doz sayısına göre tamamlanmış olması gereklidir. Fransızca veya İngilizce çıktısı ibraz edilmelidir.

Palmiye
Palmiye
4 trident

Maldivler, Seyşeller ve fazlası

Vizesiz THY direkt uçuş ve avantajlı sabit kur üzerinden %20'ye varan indirimle

Kani
Kani
4 trident
&

Avrupa'nın en çekici destinasyonları

Kamarina
Kamarina
Ulaşım dahil
3 trident
Da Balaia
Da Balaia
Ulaşım dahil
4 trident

Birlikte Güvenle

Club Med, mevcut sağlık kısıtlamalarına sıkı sıkıya uyarak seyahat etmeye devam etmenizi sağlamak için Birlikte Güvenle programımızı oluşturdu.

Tesislerimizin karşılama kapasitesinin uyarlanması, tabak servisi, yeni aktivite programları...

Dijital hizmetlerimizle (check-in, check-out, çocuk kulüpleri için çevrimiçi kayıt vb.), tüm tatil deneyiminizin kadar sorunsuz geçmesini sağlamak için her şeyi düşündük.

Esnek değişim koşullarımızla içiniz rahat!

Türkiye tesislerimizde Güvenli Turizm sertifikası ve tüm tesislerimizde POSI-Check by Cristal standartları uygulanmaktadır.