Kişiye özel lüks

Club Med ile lüksün yeni tanımı

Lüks deneyimini Club Med ile samimi bir atmosfer içinde yaşayın . Rüya destinasyonlarda, en iddialı kayak istasyonlarında lüks tatil deneyimi size özel eşsiz ayrıcalıklarla dizayn edildi. 5T özel alana sahip tesisler, Villa ve Şale konseptler, eşsiz 5 direkli yelkenli Club Med 2 . Seçkin tekliflerimiz ile premium hizmeti Club Med ruhu ve güvencesi ile yaşayın .

VILLA VE ŞALELER

Sıradışı bir Club Med tatili deneyimleyin

Tatil seçiminiz, ister güneşli plajlarda, ister Alpler'in zirvesinde olsun, seçkin dizaynırların tasarladığı muhteşem villa ya da dağ evlerinde sevdiklerinizle benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız. Size özel butler servisi, her gününüzü itina ile organize etmenize yardımcı olacak. Dilerseniz kalabalıklara karışarak eğlenecek ya da kendi özel alanınızda konsierj hizmeti ve çok daha fazlası ile unutulmaz anlar biriktireceksiniz..

CLUB MED 2 YELKENLİ İLE CRUİSE

5 direk eşsiz yelkenli!

Rüyadasınız...Sınırlı kapasite, sıradışı hizmet anlayışına sahip mürettebat , henüz kimsenin gitmediği yeni limanlar, ayrıcalıklı gün doğuş ve şampanya eşliğinde gün batımları ... 2000 m² tik ağacı güvertesi, sizlere, uçsuz bucaksiz mavinin üzerinde benzersiz bir keyif sunacak. Zengin aktivitelerden yararlanabilirsiniz - kabinde kahvaltı, iki farklı restorantımızda gurme yemek, su kayağı ve çok daha fazlası sizi bekliyor!

5T VE 5 TRIDENT ÖZEL ALANA SAHİP 4 TRIDENT TESİSLER

Özel bir vaha!

5-Trident tesislerimiz geniş kullanım alanlı, lüks ve zerafet ile dizayn edilmiş yeni odaları hizmetinize sunuyor. Programınızda neler mi var? Samimiyetle birleştirlmiş üstün hizmet anlayışı! Sizin için her şeyi düşündük; tüm beklentilerinizi bize iletmeniz yeterli, siz dileyin, biz özel ekiplerimizle ve büyük bir zevkle gerçekleştirelim..