Club Med Exclusive Kolleksiyon

Kişiye özel lüks

Club Med ile lüks hizmet

Club Med ile lüks deneyimini samimi bir atmosfer içinde yaşayın . Rüya destinasyonlarda lüks tatil eşsiz ayrıcalıklarla size özel dizaym edildi. 5T tesisler, Villa & Şale, 5 direkli yelkenli Club Med 2 seçkin ürünler.

VILLA VE ŞALELER

Sıradışı bir Club Med tatili deneyimleyin

Tatil seçiminiz, ister güneşli plajlarda, ister Alpler'in zirvesinde olsun, seçkin dizaynırların tasarladığı muhteşem villa ya da dağ evlerinde benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız. Size özel butler servisi, her gününüzü itina ile organize etmenize yardımcı olacak konsierj hizmeti ve çok daha fazlası..

CLUB MED 2 YELKENLİ İLE CRUİSE

5 direk eşsiz yelkenli!

Rüyadasınız...Sınırlı kapasite, sıradışı hizmet anlayışına sahip mürettebat , henüz kimsenin gitmediği yeni limanlar, ayrıcalıklı gün doğuş ve şampanya eşliğinde gün batımları ... 2000 m² tik ağacı güvertesi, sizlere, uçsuz bucaksiz mavinin üzerinde benzersiz bir keyif sunacak. Zengin aktivitelerden yararlanabilirsiniz - kabinde kahvaltı, iki farklı restorantımızda gurme yemek, su kayağı ve çok daha fazlası sizi bekliyor!

5T VE 5 TRIDENT ÖZEL ALANA SAHİP 4 TRIDENT TESİSLER

Özel bir vaha!

5-Trident tesislerimiz geniş kullanım alanlı, lüks ve zerafet ile dizayn edilmiş yeni odaları hizmetinize sunuyor. Programınızda neler mi var? Samimiyetle birleştirlmiş üstün hizmet anlayışı! Sizin için her şeyi düşündük; tüm beklentilerinizi bize iletmeniz yeterli, siz dileyin, biz özel ekiplerimizle ve büyük bir zevkle gerçekleştirelim..