Covid-19
Güncellemeleri

Bu sayfada, Club Med'in Coronavirus salgını ile ilgili paylaştığı güncel bilgileri bulabilirsiniz: Tesislerin açılış tarihleri, kapanan tesisler ile ilgili konaklama erteleme veya iptal edilmesi ile ilgili koşullar ve yeni rezervasyonlar için sunulan avantajları aşağıda bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için 0212 368 09 72 no'lu çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Coronavirus Ücretsiz Rezervasyon Değişiklik Politikası ve Ek Avantaj

Mart 2020 tarihinden bugüne kadar süre gelen ve yurtiçi/yurtdışı seyahatlerimizi kısıtlayan COVID-19 kapsamında, güvenlik açısından Club Med tatillerinizi geçici olarak askıya almak ve/veya etkilenen dönemde bir dizi rezervasyonu iptal etmek zorunda kaldığımız için üzgünüz. Siz sadık misafirlerimizi desteklemek, tatilinizin keyfini ileriki dönemde çıkarabilmeniz için ödediğiniz bedelin yeni dosyanızda ek avantajlarla kullandırarak bu zor günleri el birliği ile geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

TÜRKİYE'YE GİRİŞLERDE YOLCULARA PCR TESTİ UYGULAMASI

30 Aralık 2020 00:00 ve sonra olan tüm seferlerde seyahat edecek 6 yaş ve üzeri tüm yolcuların Türkiye'ye girişlerinde maksimum 72 saat önce numune veriliş saati olacak şekilde PCR test belgesi ibrazı zorunludur. (nükleik asit test olmalı) Uygulama, 6 yaş ve üzeri olan yolcular için transit yolcular dahil olmak üzere istisnasız uygulanacaktır. 01 Mart 2021'e kadar bu uygulama geçerlidir.

GÜNCELLENMİŞ REZERVASYON KOŞULLARI

Dosya değişiklik taleplerinizde veya kredi bedelinizi kullanırken tatilinizi mümkün olduğunca kolay bir şekilde yeniden planlamak için standart rezervasyon koşullarımızı aşağıdaki şekilde güncelledik.

  • 02 Ocak -28 Mart 2021 arası girişli 28 Mart dahil )rezervasyonlarınız dosya değişiklik cezası uygulanmadan dilediğiniz tesis ve tarih için değiştirebilir (değişiklik ücreti olmadan).

  • Seyahat destinasyonlarınıza kısıtlamaların olması koşulu ile seyahat tarihinden bir sonraki 18 ay içinde tatilinizi kullanmak üzere yeniden planlamak için kredinizde bırakabilirsiniz.

  • Ücretsiz değişiklik talebi, konaklama tarihinizden en az 10 gün önce yapılmalıdır. 10 gün kala herhangi bir değişiklik yapılmadı ise ve sınır veya tesis kapalı olma durumunda rezervasyonunuz iptal edilerek kredi olarak hesabınızda tutulacaktır.

  • Tatiliniz uçuşları içeriyorsa, yeni uçuşlarınız aynı havayolu ile yapılmalıdır.

  • Farklı bir havayolu ile yapılan uçuşları içeren bir tatile değişiklik yapmak istiyorsanız, ek bir ücret ödemeniz gerekebilir ve normal havayolu rezervasyon şartları geçerli olacaktır.

  • Yeni tatiliniz daha ucuz ise, aradaki fark bir sonraki rezervasyonlarınızda ek avantajlar ile kullandırılmak üzere kredinizde tutulacaktır.

  • Yeni rezervasyonunuz daha pahalıysa, fiyat farkını ödemeniz gerekecektir. Ancak, yetişkin başına 4250 TL ve çocuk başına 2125 TL ye varan ekstra indirim tarafınıza uygulanacaktır.

  • Satışlarımız henüz açık olmadığı için, 21/22 Kış için geçerli rezervasyonunuzu değiştirmek isterseniz, 8 Şubat 2021 tarihinde açılışı yapılan satışlarımız için kredinizde tutulan bedel yukarıda belirtilen ek indirim avantajları ile 17 Şubat tarihine kadar yeni rezervasyonunuzu yapmanız koşulu ile sunulacaktır

Avantajlı kur ve erken rezervasyon indirmlerimizin yanı sıra kişibaşı 4250 TL'ye varan ek değişim ve/veya kredi kullanim ek avantajlı tekliflerimizden yararlanarak, yeni rezervasyonununzu gerçekleştirmek için 0212 368 09 72 numaralı telefonu arayarak ekibimizle irtibata geçiniz. Seyahat danışmanlarımız bir sonraki tatilinizi en iyi şartlarla planlamak için sabırsızlanıyorlar.