Kış 2020/21

1€ = 6.4 TL + % 15'E VARAN İNDİRİM

En iyi fiyat: ŞİMDİ!

❅ 1€ = 6.4 TL avantajlı sabit kur
❅ %15'e varan indirim
❅ Vade farksız 3 taksit seçeneğiyle %50 ön ödeme ile konfirmasyon
❅ Sabit bakiye gidiş tarihinize 30 gün kala vade farksız 3 taksitle

Kış en iyi fiyat teklifimizi kaçırdığınız için üzgünüz ancak fırsatlar devam ediyor! Bu kış tercihiniz nedir? Alplerde benzersiz kayak tatili mi; Seyşeller, Maldivler, Dominikler, Mauritius, Phuket'te sımsıcak kış tatili mi? Peki sömestr tatili mi, yeni yıl mı, yoksa dilediğiniz farklı bir zaman dilimi mi? Seçiminizi hemen yapın, dilediğiniz tarihte dilediğiniz tesiste premium her şey dahil tatiliniz için erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

KAYAK TEKLİFİMİZ

KIŞ GÜNEŞİ TEKLİFİMİZ

GENEL KURALLAR

2020/2021 Kış sezonu için sunulan mevcut teklifler 10 Mart 2020-22 Ekim 2020 tarihleri arasındaki rezervasyonlar için geçerlidir.
Aksi belirtilmediği sürece, tekliflere, ek masraflar, transfer ücretleri ve ek olarak/talep üzerine sunulan ekstra hizmetlere ilişkin ödemeler dahil değildir ve teklifler, geriye dönük olarak kullanılamaz.
ve başka tekliflerle birleştirilemez.

HAPPY FIRST*

*Happy First = Erken Rezervasyon Avantajları

EN İYİ FİYAT GARANTİLİ İLK 3 GÜN TEKLİFİ

Club Med® 2020-21 Kış sezonu için en iyi fiyat garantili teklif: Bu rezervasyon döneminde, Paketinizden daha avantajlı bir Club Med® indirim teklifine (her yönden aynı olmak kaydıyla) rastlamanız halinde Club Med®, rezerve edeceğiniz bir sonraki rezervasyonda kredi olarak kullanabileceğiniz şekilde söz konusu fark tutarını size iade eder. Happy First* teklifiyle ilk olarak rezerve edilen tatilin başlangıç tarihinden itibaren 12 ay süreyle geçerlidir.

Garanti; Son dakika tekliflerinin yanı sıra belirli müşteriler için ayrılmış özel teklifler için geçerli değildir ve Arkadaşına Öner teklifine ilişkin indirimler hariç tutulmaktadır. Garanti ile ilgili ayrıntılara www.clubmed.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.

2020-2021 KIŞ HAPPY FIRST - ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ

CLUB MED TESİSLERİ, VILLALARI, ŞALE DAIRELER VE KRUVAZİYERLERİ:
En az 5 gecelik, ulaşımlı veya ulaşımsız Club Med paketlerinde, müsaitlik durumuna ve aşağıdaki koşullara bağlı olarak uygulanan, kişi başı %15’e varan indirim (Avrupa ve Asya’daki Kayak tesislerinde 4 yaşından, güneşli tesislerinde ise 6 yaşından itibaren):

İLK 3 GÜN EN İYİ TEKLİF (10 ila 12 Mart 2020 tarihleri arası)
Sınırsız %15 İndirim, konaklama başlangıç tarihleri, 31 Ekim 2020 - 4 Mayıs 2021 tarihleri arasında olan tüm Club Med rezervasyonları için ve Cruise’larda ise 8 Kasım 2020 - 22 Nisan 2021 (26 Aralık 2020, 11 Şubat 2021 ve 16 Mart 2021 gidiş tarihleri hariç) tarihleri arasındaki konaklamalarda, tüm Club Med Paketlerinde geçerlidir. Tatil Köyleri, Villalar ve Şale Daireler, Club Med Kruvaziyerleri, Club Med Keşif Turları, ilgili şehirler ve kalkış tarihleri için Club Med Voyages acentelerimizi, yetkili acentelerimizi veya www.clubmed.com.tr web sitemizi ziyaret edin.