En iyi fiyat: ŞİMDİ!

❅ 1€ = 6.4 TL avantajlı sabit kur
❅ %15'e varan indirim
❅ Vade farksız 3 taksit seçeneğiyle %50 ön ödeme ile konfirmasyon
❅ Sabit bakiye gidiş tarihinize 30 gün kala vade farksız 3 taksitle

Kış en iyi fiyat teklifimizi kaçırdığınız için üzgünüz ancak fırsatlar devam ediyor! Bu kış tercihiniz nedir? Alplerde benzersiz kayak tatili mi; Seyşeller, Maldivler, Dominikler, Mauritius, Phuket'te sımsıcak kış tatili mi? Peki sömestr tatili mi, yeni yıl mı, yoksa dilediğiniz farklı bir zaman dilimi mi? Seçiminizi hemen yapın, dilediğiniz tarihte dilediğiniz tesiste premium her şey dahil tatiliniz için erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

KAYAK TEKLİFİMİZ

KIŞ GÜNEŞİ TEKLİFİMİZ

Seyşeller 5§

Açılış EKİM 2020

Seyşeller Takımadalarının kalbinde korunmuş bir deniz parkında doğa dostu tek bir tesis hayal edin. Lüks ve doğa dostu, özel bir adada konumlu yeni tesisimizde aileler ve çiftler içlerindeki Robinson Cruise'u uyandıracak. Kartpostallarda gördüğünüz manzaranın kalbinde bir tatil sizi bekliyor.

HEMEN KEŞFET

La Rosière 4 & 5 §

Açılış ARALIK 2020

Fransız-İtalyan kayak pistinin yumuşak ve sportif yamaçlarında nefesiniz kesilecek, Mont-Blanc'ın güney yamacının muhteşem manzarasıyla büyüleneceksiniz ve Savoyard ve Valdotaine yörelerinin kültürel renkleri kalbinizi fethedecek... Yepyeni bir kayak deneyimine hazır olun!

HEMEN KEŞFET

Michès Playa Esmeralda 5 §

Dominik Cumhuriyeti

Eşsiz ve el değmemiş güzelliğiyle Dominik Cumhuriyeti’nin yeni saklı cevheri Michès’i keşfedin. Exclusive Collection’unumuzun yıldızı ve türünün ilk örneği olan bu şık ve çevre dostu tesis birbirinden farklı özelliklere sahip butik-tesisler şeklinde tasarlanmış olup özel hizmetler sunmaktadır

HEMEN KEŞFET

Ski pass ve kayak dersleri dahil

❅ Kayak ve snowboard grup dersleri profesyonel ESF eğitmenleri eşliğinde, maximum 12 kişilik, çocuk ve yetişkinler için ayrı yaş ve seviyelere uygun gruplar halinde, Pazartesi-Cuma sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde minimum 5 saat ve haftanın 5 günü boyunca verilir. Pazartesi- Cumartesi 6 gün ski pass paket programınıza dahildir. Minimum tercihiniz 10 kişi olmak kaydı ile, arkadaş grubunuz veya aile fertlerinizle aynı sınıfta kaymak ise, özel bir eğitmeni ek ücret ödemeksizin tesislerimizden talep edebilirsiniz.

❅ Ayrıca kayak ekipman kiralama ve masaj paketlerini rezervasyon anında %15 indirim ve kur avantajından yararlanarak yaptırabilirsiniz.

DAHA FAZLA GÜVENCE

❅Daha fazla güvence için, kayak ekipmanları ve ücretsiz lift geçiş kartlarınız için hasar, kayıp, çalıntı ile pistlerde kaza halinde, otel ve/veya sağlık birimlerine kadar kazazede ulaşımını da kapsam altına alan "SKI ZERO SOUCIS" sigortasını tesislerimizde ek ücrete tabi olarak ayrıca yaptırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

ÖZEL EĞİTİMLİ G.O.LAR MİNİ CLUB'DA

❅Çocuk kulübü hizmeti sunulan tesislerimizde GO'larımız çocuklarınızın ve sizin daha rahat bir kayak tatili geçirmeniz için tatiliniz boyunca sizlerle. Onların rahat ve güven içinde kayak derslerine hazırlanması ve geri dönüşlerinde çeşitli aktivite ve oyunlar eşliğinde sizleri bekliyor olması, siz ebeveynlerin kayak tatilini sınırsız ve dolu dolu yaşamanızı sağlayacak.

SICACIK KIŞ TATİLİ4 kıtada konumlu 35 her şey dahil tesis

Soğuk kış günlerinde, kristal deniz ve altın kumsalda sevdiğiniz ile sıcak günlerin hayalini kuruyorsanız, biz bu rüyanızı gerçekleştirmeye hazırız.

Vade farksız taksit ile %50 ön ödeme yaparak tatilinizi garanti altına alın, bakiyenizi gidiş tarihinize 30 gün kala yine vade farksız taksitle ödeyin... Risk yok, endişe yok, en uygun fiyata en iyi tatil Club Med Eşsiz Her Şey Dahil güvencesi ile...

Yıl boyu, balayı ya da evlilik tarihinin ilk 12 ayında olan çiftlere özel sunulan balayı indirimi ve süprizleri ise rüya tatilinizi ayrıca taçlandıracak.

KAYAK TESİSLERİMİZDE

❅4 yaş altı çocuk konaklamaları ÜCRETSİZ
❅4-11 yaş arası çocuklara %20'ye varan İNDİRİM

Ve bu sadece bir başlangıç. Olağanüstü çocuk ve genç klüpleri, işinin ehli inanılmaz GO'lar ve mutluluk dolu anlar onları bekliyor... Hayatlarının tatilini keşfedecekler...

4 yaş itibari ile kayak ve 8 yaş üzeri snowboard dersleri, kayak seviyelerine ve yaş grubuna göre maximum 12 kişilik sınıflar halinde profesyonel ESF eğitmenleri tarafından verilir ve fiyata dahildir. 3 yaş kayak dersi ise ekstra ücrete tabi olmak üzere Grand Massif Samoens, La Plagne 2100, Serre Chevalier, Valmorel tesislerimizde ayrıca sunulmaktadır.

GENEL KURALLAR

2020/2021 Kış sezonu için sunulan mevcut teklifler 10 Mart 2020-22 Ekim 2020 tarihleri arasındaki rezervasyonlar için geçerlidir.
Aksi belirtilmediği sürece, tekliflere, ek masraflar, transfer ücretleri ve ek olarak/talep üzerine sunulan ekstra hizmetlere ilişkin ödemeler dahil değildir ve teklifler, geriye dönük olarak kullanılamaz.
ve başka tekliflerle birleştirilemez.

HAPPY FIRST*

*Happy First = Erken Rezervasyon Avantajları

EN İYİ FİYAT GARANTİLİ İLK 3 GÜN TEKLİFİ

Club Med® 2020-21 Kış sezonu için en iyi fiyat garantili teklif: Bu rezervasyon döneminde, Paketinizden daha avantajlı bir Club Med® indirim teklifine (her yönden aynı olmak kaydıyla) rastlamanız halinde Club Med®, rezerve edeceğiniz bir sonraki rezervasyonda kredi olarak kullanabileceğiniz şekilde söz konusu fark tutarını size iade eder. Happy First* teklifiyle ilk olarak rezerve edilen tatilin başlangıç tarihinden itibaren 12 ay süreyle geçerlidir.

Garanti; Son dakika tekliflerinin yanı sıra belirli müşteriler için ayrılmış özel teklifler için geçerli değildir ve Arkadaşına Öner teklifine ilişkin indirimler hariç tutulmaktadır. Garanti ile ilgili ayrıntılara www.clubmed.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.

2020-2021 KIŞ HAPPY FIRST - ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ

CLUB MED TESİSLERİ, VILLALARI, ŞALE DAIRELER VE KRUVAZİYERLERİ:
En az 5 gecelik, ulaşımlı veya ulaşımsız Club Med paketlerinde, müsaitlik durumuna ve aşağıdaki koşullara bağlı olarak uygulanan, kişi başı %15’e varan indirim (Avrupa ve Asya’daki Kayak tesislerinde 4 yaşından, güneşli tesislerinde ise 6 yaşından itibaren):

İLK 3 GÜN EN İYİ TEKLİF (10 ila 12 Mart 2020 tarihleri arası)
Sınırsız %15 İndirim, konaklama başlangıç tarihleri, 31 Ekim 2020 - 4 Mayıs 2021 tarihleri arasında olan tüm Club Med rezervasyonları için ve Cruise’larda ise 8 Kasım 2020 - 22 Nisan 2021 (26 Aralık 2020, 11 Şubat 2021 ve 16 Mart 2021 gidiş tarihleri hariç) tarihleri arasındaki konaklamalarda, tüm Club Med Paketlerinde geçerlidir. Tatil Köyleri, Villalar ve Şale Daireler, Club Med Kruvaziyerleri, Club Med Keşif Turları, ilgili şehirler ve kalkış tarihleri için Club Med Voyages acentelerimizi, yetkili acentelerimizi veya www.clubmed.com.tr web sitemizi ziyaret edin.