Ya kışınız size yeniliklerin kapısını aralıyorsa?

Tignes 4§ & Exclusive Collection Bölümü

Fransız Alpleri

Val Claret'te, Tignes tatil beldesinin en şenlikli bölümünün tam kalbinde, 2100 m yükseklikte yer alan yeni tessimiz Club Med Tignes, dağlara nazır ışık saçıyor. Burada her seviyeye uygun aktivitelerin yanısıra olağanüstü kayak alanı sayesinde spor ve adrenalin birlikte . Club Med Tignes'de her şey aile mutluluğu için tasarlanmıştır... ama aynı zamanda zirve manzaralı 25 m ısıtmalı yüzme havuzunda yüzerken dinlenebileceğiniz bir dağ cennetidir. Kendinizi Exclusıve Collection Süitlerinin konforuna kaptırarak ve kişiye özel konsiyerj hizmetinden yararlanarak konaklamanızı taçlandırın.

Tignes'i keşfet

Val d'Isère Exclusive Collection

Fransız Alpleri

Vadinin ortasında yuvalanmış bir köy, taş ve ahşap dağ evleri... Val d'Isère'in büyüsüne hoş geldiniz.
Club Med Val d'Isère'in kapılarını aralayarak dağlarda bulunan ilk ve tek Club Med Exclusive Collection'ı keşfetme şansına sahipsiniz. Bu, uluslararası üne sahip efsanevi tatil beldesinin kalbinde, gerçek bir ortamda samimiyet, şenlik ve aile dinlenmesini birleştirerek lüksün yeni bir yorumunu deneyimlemeniz için eşsiz bir fırsat."

Pragelato Sestriere 4§

İtalyan Alpleri

Piedmont'un kalbinde yer alan Club Med Pragelato Sestriere, küçük ahşap dağ evlerinden oluşan şirin bir köydür. Bu bozulmamış doğanın ve yenilenmiş ve genişletilmiş altyapılara kavuşturulmuş İtalyan yaşam tarzı hakkında bilgi edinin.
Aralık 2022'den itibaren Pragelato Sestriere'deki Club Med, tümü Piedmont tarzında 17 yeni dağ evini hizmete sunacak. Çevredeki doğadan ilham alan 105 yeni sıcak oda konforu sizi bekliyor.

Pragelato Sestriere Yeniden Keşfedin

Magna Marbella 4§

Yeni tesis

Endülüs'ün güneyinde, Magna Marbella'daki Club Med 4Ψ, tüm yıl boyunca ılıman bir iklime sahip kış aylarında ideal bir destinasyondur. Bu süre zarfında, zengin Noel geleneklerini ve dünyanın en ünlü karnavallardan birini keşfetme fırsatı bulacaksınız. Nisan ayı Ramazan Bayramı için de ideal bir destinasyon

Magna Marbella Keşfet

Marrakech La Palmeraie 4§

Yeni bir dizayn

Kışın güneşi bulmak için uzaklara gitmenize gerek yok, güneş sizi Marakeş'te bekliyor! Size en iyi deneyimi sunmak için pek çok alanı yenilenen tesisisn yeni tasarımını keşfetme fırsatını yakalayın.

Marrakech La Palmeraie Keşfet

La Plantation d'Albion Club Med

Yeni bir dizayn

İki aşamalı yenilemeden sonra, La Plantation d'Albion, her zamankinden daha fazla bir Exclusive Collection cenneti. Size olağanüstü bir deneyim yaşatmak için doğadan ve Mauritius yaşam tarzından ilham almıştır. Vahşi dereler ve yemyeşil bitki örtüsü arasında kaybolun.

La Plantation d'Albion Keşfet

...ve yeni Club Med 2 rotaları

2022-2023 kışı için yeni yolculuklar

"Önümüzdeki kış, Club Med 2 bir dizi gizli, kaçırılmayacak veya beklenmedik varış noktasından geçerek Karayipler'e yelken açacak.

§ Havana'da iki günlük bir mola ile Jamaika, Cayman Adaları, Küba, Panama ve Kolombiya'yı keşfetmek için Küba'dan Kolombiya'ya benzeri görülmemiş bir 21 günlük gemi yolculuğu.

§ Küba'da iki etkinlik gezisi: Dağlık manzaralarının güzelliğine, cennet gibi kumsallarına ve kültürünün zenginliğine hayran olmak için dört mola ve sayısız gezi.

§ Kanarya Adaları'nda, Transatlantik'ten sonra, 3 Kanarya Adası'nı keşfetmek için eşsiz bir gemi gezisi için Club Med 2'ye binebilirsiniz. Programda: Gran Canaria, Tenerife ve volkanik topraklarının başkenti Las Palmas, Lanzarote adasında Arrecife, Fas'ta 3 durak: İspanya'ya gitmeden önce Agadir, Kazablanka ve Tangier

2022-2023 kışı için yeni rotaları keşfedin

Bunlar da ilginizi çekebilir

6 yaşa kadar konaklama ücretsiz

Güneşli tesislerimizde

Ailenizle bir araya gelin ve yenileyici bir tatilin tadını çıkarın. 6 yaşa kadar ücretsiz konaklama.

Keşfet

4 yaşa kadar konaklama ücretsiz

Kayak tesislerimizde

Ailenizi en güzel zirvelere götürün! Kayak Merkezlerimizde tüm tarihlerde 4 yaşa kadar ücretsiz konaklama fırsatından yararlanın.

Keşfet