Kayak Tesislerimizden Seçtiklerimiz

Kayak paketlerimize her şey dahildir

—Anında pistlerde olun

En büyük merkezlerimizde tatilinizin tadını çıkarın! En güzel yerlerde pistlere erişim ve kayak dersleri sizleri bekliyor. Club Med'de tatilinize her şey dahil; kayak sonrası mutluluk bile! Nerede olursanız olun, kış sporlarını doyasıya yaşayın. Her şeye siz karar verin, planlamasını bize bırakın: Club Med, kayak paketi tatillerinde bütün marifetini sergiliyor.

Herkes için aktiviteler

—Dağların kalbinde

Sabahları kayak yapın, öğleden sonra ormanda yürüyüşe çıkın… Peki ya yarın? Belki de ilk snowboard dersinizi almak istersiniz? Yapmak istediğiniz her şey, Club Med'de mümkün.

Kayak dersleri dahil

—Ortağımız ESF desteği ile

Son moda malzemelerinizi kiralamaktan* kayak derslerimize dek, Club Med'de her şeyinizle profesyoneller ilgileniyor. Kötü sürprizlere yer yok, sizin için her şeyi düşündük! Her gün sınırlarınızı zorlayıp kendinizi geliştirirken, bir yandan da eğlenin.

Kayak teleferiği

—Hepsi paketinize dahil!

Her zamanki gibi, Club Med kendinizi iyi hissetmenizi istiyor. Her şey dahil paketimiz sayesinde, kayak teleferiklerini istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Ulaşımınızı kolaylaştırın

— #çokkolay

Oturduğunuz yerden rezervasyonunuzu şu an yapıp, merkeze vardığınız andan itibaren kayak tesislerinin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Huzurunuzu garanti ediyoruz! Ekipmanınızı, kayak derslerini, hatta çocuk bakımını bile seçebilirsiniz. Her şeye karar vermek ve bizimle unutulmaz anlar yaşamak için birkaç tık yeterli.

En iyi kayak alanları

— Harika bir deneyim

Kayak yapmak istiyorsanız zamanınızı boşa harcamayın. Tatil köylerimiz, pistlere ve en iyi kayak alanlarının kalbine yakın, ideal bi konumda yer alıyor. Tatilinizin tadını %100 çıkarın.

TÜM KAYAK MERKEZLERİMİZİ KEŞFEDİN

Her şey dahil kayak paketlerimizle ilgili video

Stres yok, rahatlama var. Tatil köylerimizde, kayak teleferiklerinden profesyonel ekipmanlara ve gastronomik yiyeceklerimize dek, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Keyfini çıkarın.