Birlikte Güvenle

Bu kış da tüm seviyeler için kayak dersleri, çocuklar ve gençler için asistanlık ve kulüpler, Alplerin eşsiz atmosferi ve birçok aktivite ile Club Med tesislerinin eşsiz deneyimini garanti ediyoruz... Nisan başına kadar hizmet vermeye devam eden Fransa ve İsviçre kayak tesislerimiz 17 Ocak itibari ile açılışa hazır ve tüm GO ekipleri sınırlarımız açılır açılmaz bu zor süreci sizlere unutturmak için sabırsızlanıyor.

Tüm Güvenli Birlikte protokollerimiz, yaz sezonu boyunca başarıyla uygulanmış olup ve tüm tesisleri yeniden açılışlarında ve sezon boyunca kontrol eden ünlü Cristal International Standartlar kuruluşu tarafından tanınmıştır. Sonuç: Yaz aylarında açık olan Club Med tesislerimizin **% 100'ü POSI Check **** sertifikalıdır.

Daha fazla

Tesislerdeki Önlemler

Kış sezonunda da en güzel pistlerde kayak yapmayı güvenli hale getirmek için Birlikte Güvenle protokollerini ek önlemlerle entegre ediyoruz. Böylelikle siz sadece tatil planınıza odaklanabileceksiniz: dinlenmek, rahatlamak ve her şeyden önemlisi gönül rahatlığı. G.O. ekiplerimiz tatil deneyiminizi mükemmel ve eğlenceli hale getirmek için her zamanki gibi yanınızda olacak! Sizi aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Hemen izle

Gönül Rahatlığıyla Rezervasyon

§ Sınırların kapatılması ve tesislerin kapatılması veya yeni kısıtlayıcı önlemler olması durumunda, Club Med, konaklamanızı sabit bir fiyatla ertelemek için mümkün olan en kısa sürede bir çözüm sunacaktır.

§ Fikrinizi sorunsuz bir şekilde değiştirebilir ve rezervasyonunuzu kalkıştan 10 gün* öncesine kadar değiştirebilirsiniz (tüm Kış 2020/21 ve sonraki kalkışlar için).

§ Rezervasyon sırasında ödenen kayıt ücretleri bir yıl boyunca geçerliliğini koruyacaktır.

Lütfen detaylar için sayfamızı inceleyiniz >

Daha fazla*

Bir sonraki kayak tatiliniz için Alplerdeki tesislerimizi keşfedin:

Valmorel
Valmorel
Ulaşım dahil
Kış
4 trident&
La Plagne 2100
La Plagne 2100
Ulaşım dahil
4 trident

Kayak pistlerinin açılış saatlerinde kayak odalarındaki yoğunluk nasıl yönetilecek?

Kalkış saatleri kademeli olacak, böylelikle kayak odalarındaki yoğunluğu sınırlayarak size daha fazla alan sunacağız.

Club Med tesislerinde kayak yapmak için özel koşullar nelerdir?

Ücretsiz "Easy Arrival" hizmetimiz sayesinde, tüm kayak malzemelerinizi varışınızdan önce kilitli dolaplara yerleştireceğiz. Kayak ve kış sporları konusunda ise telesiyejlerde maske kullanımı gibi kayak merkezlerinin önerdiği tüm önlemleri uygulayacağız. Yokuş aşağı inerken maske takmanıza gerek olmayacaktır. Ayrıca açık hava sporları uygulamasının zaten koruma sağlayabilecek bazı ekipmanlara ihtiyaç duyduğunu da hatırlıyoruz: eldivenler, gözlükler, kasklar vb. gibi.

Restoranlarda ne gibi önlemler alındı?

Geliştirilmiş ve sıklaştırılmış temizlik ve dezenfeksiyon rutini, tabakla servis edilen daha fazla sayıda yemek, masalar arasında daha fazla mesafe ve yerel düzenlemelere göre alınması gereken tüm önlemler, kısacası yaz boyunca tesislerimizde deneyimlediğiniz tüm uygulamalar kayak tesislerimizde de geçerli olacak. Tüm yemek saatleri (kahvaltı, öğle ve akşam yemeği) 19.00'dan itibaren ailelerin akşam yemeği yemesine imkan verecek şekilde uzatılacaktır. Ayrıca eğlence programlarımız da ikram hizmetini rahatlıkla verebilmek için yeniden tasarlandı.

Çocuk bakım hizmetleri gece ve gündüz sunuluyor mu?

Evet, hizmetimiz aktif. Ayrıca çocuklar için 19.00-21.00 saatleri arasında Mini Club'da yemek yeme seçeneği de devam ediyor. Çocuklara ve ailelere yönelik aktiviteler de devam ediyor olacak. Çocuklara yönelik programlarımız yürürlükteki tüm yerel düzenlemelere göre yönetilecektir. Haftada bir çocuklar tarafından organize edilen Mini Club Show da sizlerle olacak.

Ne tür eğlence ve aktiviteler sunuluyor?

Gündüz ve gece çeşitli eğlence ve aktiviteler sunmaya devam ediyoruz. Canlı performans sanatçıları, tema geceleri, "Retour de ski" etkinlikleri ve haftada bir GO'larımız tarafından düzenlenen şovlarla tatiliniz her zamanki gibi unutulmaz anlarla renklenecek.