Tesislerimizde
Hijyen ve Güvenlik Önlemlerimiz

Güncelleme: 6 Eylül 2021

BİRLİKTE GÜVENLE

Tatilinizin masmavi gökyüzü altında ve huzurla geçmesi için her şeyi düşündük. Club Med'de misafirlerimizin ve personelimizin sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir. COVID-19 durumu göz önüne alındığında, tesis ekiplerimiz size güvenli ve keyifli bir deneyim sunmak için hijyen ve güvenlik önlemlerini artırdı.

Siz sadece tatil programınıza odaklanın. G.O. ekiplerimiz her zaman yanınızda olacak ve Club Med ruhuyla sizi karşılamaya ve mutluluk anlarını paylaşmaya hazır olacak.

Detaylı bilgi için seyahat danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz: 0212 368 09 72

Club Med'in 70 yılı aşkın deneyimiyle ultra her şey dahil konforu
Esnek değişim koşulları ve yurtdışı paketlerinde Covid-19 sigortası
Uzman seyahat danışmanları size her konuda yardımcı olmaya hazır
Yurtiçi Güvenli Turizm Sertifikası ve tüm tesislerde Birlikte Güvenle önlemleri
Her yaş için çocuk kulüpleri ve 0-5 yaş ücretsiz

Güçlendirilmiş sağlık ve güvenlik önlemlerimizle güven içinde kalın

Sabırsızlıkla beklediğiniz tatil zamanı kapıda!

Bu yaz da tatilinizin güvenli ve sorunsuz geçmesi önceliğimiz ve ekiplerimiz bu konuda yoğun şekilde çalışıyor. Tüm tesislerimizde Birlikte Güvenle protokollerimiz dahilinde sıklaştırılmış dezenfeksiyon, restoranlarımızda uzatılmış yemek saatleri, daha fazla açık hava aktivitesi ve fazlası sizi bekliyor. Yurtiçi tesislerimizde bu protokollerimize ek olarak **Güvenli Turizm sertifikasıyla **sevdiklerinizle beklediğiniz tatili gönül rahatlığıyla deneyimleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

SEYAHATİNİZ ÖNCESİ ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Sizi mümkün olan en iyi koşullarda karşılayabilmek için bir sağlık protokolü oluşturduk. Yurtdışı tesislerimizde konaklamak için 11 yaş ve üzeri aşı yaptırmamış konuklarımızın, tesise varışlarından maksimum 72 saat önce yapılan negatif RT-PCR (nazofaringeal, tükürük) veya antijen serolojik Covid-19 testinin negatif sonucunu veya Covid-19 hastalığının daha önce geçirilmiş olduğuna dair resmi bir belgeyi yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Aşı yaptırmış konuklarımız için, Covid-19'a karşı yapılmış tam* aşılamanın bir kaydı (Fransızca veya İngilizce olmak kaydıyla) da kabul edilecektir. Yurtdışı tesislerimizde bu dokümanların ibraz edilmemesi halinde belgelerini ibraz etmeyen konukların yanı sıra, kişi reşit değilse yanındaki yetişkin refakatçi, kişi yetişkin ise refakat eden küçüklerin tesislerimize girişleri ve konaklama yapmaları mümkün olmayacaktır. Bu talep, varış ülkesinin gümrük formalitelerine ve havayollarının koşullarına ektir.

Güvenli Turizm sertifikalı Palmiye ve Bodrum yurtiçi tesislerimizde konaklayacak Türk misafirlerimiz için HES KODu ibrazı yeterli olacaktır, aşısı tamamlanmamış veya hastalığı geçirmemiş kişiler için 6 Eylül itibari ile geçerli olmak üzere yurtiçi uçak ve otobüs ile seyahat kurallarına PCR testi zorunluluğu getirilmiştir.

Bu dokümanlardan en az birinin ibraz edilmemesi halinde, belgelerini ibraz etmeyen konukların ve refakatçilerinin tesislerimize girişi ve konaklaması mümkün olmayacaktır.

*Laboratuvardan gelen sonuç saati değil, laboratuvara teslim saati baz alınarak hesaplanmalıdır. Yapılan aşı türüne göre bir veya iki dozun tamamlanmış olması gereklidir.
** Seyahat edilecek ülke tarafından kabul edilen aşı türüne ve doz sayısına göre tamamlanmış olması gereklidir. Fransızca veya İngilizce çıktısı ibraz edilmelidir.

Birlikte Güvenle - Huzur içinde bir tatil geçirmeniz için aldığımız önlemler

Tesislerimizdeki adaptasyonlar ve değişiklikler

"Covid-19 prosedürleri, maske politikamız ve diğer Tesis gereksinimleri hakkında daha fazla ayrıntı için bizi arayabilirsiniz: 0212 368 09 72

Sağlığımız için alabileceğimiz önlemler

Güvenli mesafeyi koruyun
Ellerinizi düzenli olarak yıkayın
Dirseğinize doğru öksürün
Maske takın