Arkadaşlarınızı ve ailenizi yönlendirin ve sevinci paylaşın

Önerme Ödül Programımıza katılın ve birçok avantajdan yararlanın.

Arkadaşlarınızı önerin ve bir sonraki rezervasyonunuz için 4000 ₺ (1) Yönlendirme Kredisinden ve 2 500 bağlılık puanından (3) yararlanın. Önerilen arkadaşlarınız ilk konaklamalarında kullanıma açık 2000 ₺ (2) önerme kredi kazanmanın keyfini çıkarır. Bu teklif tüm tarihler ve 7 gün veya daha uzun süreli konaklamalar için geçerlidir ve diğer mevcut tekliflerle birleştirilebilir*.

Bir sonraki tatiliniz için 4000 TL kredi

Ve 2.500 ekstra puan Great Member hesabınıza yatırılacaktır.

• Club Med kişisel hesabınıza giriş yapın ve arkadaşlarınıza bir tavsiye daveti göndermek için “Tavsiyelerim Ödüller” bölümüne gidin. Sizinle aynı ülkede ikamet eden kişilere önerebileceğinizi unutmayın.

• 4000 ₺'lik tavsiye kredi kuponunuzu almak için, arkadaşınızın ilk konaklama rezervasyonunu yapması gerekir. 4000 ₺'lik krediniz, arkadaşlarınızın konaklama başlangıç tarihinden 44 gün önce kullanılabilir olacaktır. Bunu müşteri hesabınızdan veya iletilecek e-posta yolu ile gürebileceksiniz. Önerme kredi kuponu tüm destinasyonlar için yıl boyunca geçerlidir ve mevcut tekliflerimizle birlikte kullanılabilir*.
Online olarak veya +90 212 368 0 972 numaralı iletişim merkezimiz ya da tercih ettiğiniz seyahat acentesi aracılığıyla kullanabilirsiniz.

• Arkadaşınız tatilden döndüğünde ise Great Members hesabınıza 2 500 ekstra puan eklenecektir. Ne kadar çok yönlendirirseniz, o kadar çok sadakat puanı kazanırsınız, bu da Great Member statünüzü yükseltmenize yardımcı olur ve bir sonraki tatilinizde tadını çıkarabileceğiniz daha da özel avantajlardan yaralanmanızı sağlar.

şartlar ve koşullar

*2023 Club Med Tavsiye Programının Standart Hüküm ve Koşullarını burada bulabilirsiniz.