Bir gün değil tüm yıl özel anneler...

Sizce de öyle değil mi?

Bir demet çiçek, küçük ev aleti, bir kutu çikolata?

Bu yıl anneniz için çok daha orjinal bir fikrimiz var: Ona Palmiye-Antalya veya Bodrum'da benzersiz her şey dahil tatil hediye edin! Hem de annenize özel % 30 indirimle!

Annelerimizin bir gün değil bir ömür boyu el üstünde tutulması gerekliliğine inanıyor ve yıllardır tatil konseptlerimizi hassasiyet ile hazırlıyoruz.

Onları tüm yıl süren sorumluluklarından uzaklaştırıp, ruhen ve bedenen yenilenmelerine ve mucizeler yaratmaya devam etmeleri için enerji toplamalarına yardımcı oluyoruz.

Club Med'le sürpriziyle Anneler Günü hediyeniz benzersiz olacak!

TEKLİF Detayları

14 Mayıs tarihine kadar web sitemizden veya 0 212 368 0 972 telefon numaramızı arayarak #ANNEMEÖZEL kupon kodunuzu bildirerek, Club Med Bodrum veya Palmiye yaz tatili rezervasyonunuzu yapın. Annelere Özel % 30 indirimi kaçırmayın!

*Kampanya sadece Bodrum ve Palmiye tesislerimizde yapacağınız yaz rezervasyonlarınızı kapsamaktadır. Minimum 4 gece ve 2 yetişkin rezervasyonlarda geçerli olup sadece 1 kişi üzerinden % 30 indirim uygulanır. Arkadaşına Öner dışında diğer promosyonlarla birleştirilemez. 10-13 Mayıs tarihlerinde yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. İndirim oranı 1950 TL ile sınırlıdır.

Tesislerimizi keşfedin:

PALMİYE OTEL 4§ | Antalya

Çam ağaçlarının gölgesinde konumlanmış, Akdeniz maviliğinin kıyısında bir cennet… Deniz ve yeşilin ortasındaki eşsiz aile oteli Club Med Palmiye Otel'de huzur ve konfor bir arada.

KEŞFET

PALMİYE 4§ | Antalya

Toros Dağları ile Akdeniz arasındaki bungalovlarda, plajlar ve limon ağaçları arasında tüm aileniz huzur bulacak...

KEŞFET

Bodrum 4§ | Muğla

Eşsiz maviliğiyle dillere destan olmuş Ege Denizi kıyısında, çam ağaçlarının gölgesinde yenilenme ve enerji toplama zamanı…

KEŞFET