Bir konu, bir uzman, özel bir hafta.

"Yeni bir disiplin keşfetmeyi mi hayal ediyor sunuz? Halihazırda bir tutkunuz var mı? İyi haber, Muhteşem Haftalar 4. kez için geri döndü!

Bir tesisimizde veya Gemi Gezisinde hafta boyunca bir uzmanın tutkusunu sizinle paylaştığı özel bir randevu. Yeni bir disiplin keşfetme veya onu gelişştirme fırsatı.
4 haftaboyunca heyecan verici tesisler sizi bekliyor: Yoga, Sağlık, Tenis, Dağ Bisikleti ve Yol Bisikleti ve Club Med 2: Yoga, Golf, Kültür ve Astronomi'de 7 temalı özel Gemi Gezisi.
Temanızı seçin ve uzmanlarımızın sizin için pratik, teori ve fikir alışverişi arasında özenle hazırladığı programı keşfedin. İster başlangıç ​​seviyesinde olun, ister uzman olun, kesin olan bir şey var ki, kısa sürede unutamayacağınız eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

Harika Haftalar: Club Med haftanıza, tutku dahil."

Bir tema

İnanılmaz Haftalar, sizi yeni bir heyecana başlatmak, öğretmek, ilerletmek ve becerilerinizi geliştirmek için mümkün olduğunca çok olanak sunan üç tema. Kısacası, sizlere tutkuyla bağlanacağınız bir yenilik olanağı sunmak .

Bir uzman

Amazing Weeks sayesinde, heyecanınızı kendi disiplinlerinde gerçek referanslarla paylaşma ayrıcalığına sahip olacaksınız. İyi bir ruh hali içinde ve değişimde, uzmanlarımız size özel olarak hayal edecekleri bir program aracılığıyla size tavsiyelerde bulunabilecek, size öğretebilecek ve sizi büyüleyecekler.

Bir hafta

Spor uygulamaları, kültürel çalıştaylar, konferanslar ve büyüleyici uzmanlarla paylaşmanın ayrıcalıklı anları etrafında şekillenen haftanız her gün farklı olmakla birlikte inanılmaz zenginlikte olacak.
İçinde bulunduğunuz tesisin her zamanki eksiksiz programını sunmaya devam edeceğini unutmayın. Her bireyin beklentilerine uygun bir hafta ve aynı zamanda Harika bir Hafta ayrıcalığı ile .

Huzura imzasını atan bir Club Med konaklaması

Akdeniz kıyılarında Cefalù'de veya La Rosière'nin baş döndürücü zirvelerine karşı karşıyayken sizler için hazırladığımız program ile Vanoise dağlarından daha yükseğe çıkacaksınız. Heberson Oliveira bizzat, kaplıcalarımızda özel uygulamalar, diyet, detoks ve esneklikle ilgili temalı atölyeler...
Bu Muhteşem Haftadan sonra, çok çok uzaklara ve çok uzun bir süre boyunca gitmiş olmanın bu eşsiz deneyimini yaşayacaksınız...

Sicilya'da Club Med Cefalù

01/05/2022 den 08/05/2023 e kadar

"§ Programda: Heberson Oliveira'nın bizzat yönettiği günde 3 Vibhava Yoga seansı ve tesisdeki Club Med Spa by Sothys'de büyülü anlar.
Marka, bu tarihi aile evinin evreni ve mükemmelliğini keşfetmek için spada atölye çalışmaları ve konferanslar sunacak. Bu konklamanız sırasında kesin olan bir şey var, partide beş duyunuz da hareket halinde olacak."

Rezervasyon yapın

Alplerde au Club Med La Rosière

Du 02/07/2022 au 09/07/2022

§ Programda*: Cefalù'dan sonra, Heberson Oliveira sizi her gün 3 seans Vibhava ve Yoga ve esenlik konulu tematik atölye çalışmaları için La Rosière'e davet ediyor. Club Med Spa by Cinq Mondes'un uzmanları eşliğinde, bütün bir hafta boyunca rahatlama ve kendinizi bırakma deneyimi yaşayacaksınız.

Rezervasyon yapın

Tesislerimizde veya Gemi Gezisinde Muhteşem Haftalarımızı keşfedin

Cefalù
Cefalù
Exclusive Collection

Cefalù

İtalya

Bunlar da ilginizi çekebilir

Tüm destinasyonlarımız

Güneşte veya karlar altında, Club Med'in her şey dahil konaklamalarından yararlanın ve tüm destinasyonlarımızı keşfedin.

TERCİHİMİ YAPIYORUM

Club Med aktiviteleri

Club Med tesislerimizde sunulan zengin deniz ya da kayak aktivitelerini keşfedin ve unutulmaz anlar yaşayın.

KEŞFEDİYORUM

Tüm tekliflerimiz

Tüm yıl boyunca, avantajlı kur ile sabitlediüimiz fiyatlar üzerinden kişi başı -%15'e varan tekliflerimiz ile en iyi tekliflere ulaşın. Tatile çıkmak için daha fazla beklemeyin!

KEŞFEDİYORUM

*Harika Haftalar = Şaşırtan Haftalar