Kayak tatili paketleri

Her şey dahil kayak paketlerimiz sizlere, stressiz ve güvenli bir atmosferde, sevdikleriniz ile unutamayacağınız eşsiz bir kayak tatili vaad ediyor. Bizimle geçireceğiniz süre içinde, tüm ihtiyaçlarınızın ve daha fazlasının karşılanacağından emin olabilir...

❅ En ünlü merkezlerde konumlu tesislerimizde her şey dahil konaklama
❅ Profesyonel eğitmenler eşliğinde her yaş ve seviyeye uygun grup kayak ve snowboard dersleri ❅ Ücretsiz liftler
❅ Kayak dönüşü partileri, havuz, hamam, akşam eğlenceleri
❅ 30'dan fazla spor aktivitesi
❅ 4 - 17 yaş çocuk ve genç kulüpleri

Club Med tatilinize nelerin dahil olduğunu keşfedin

Öyleyse, Fransa, İsviçre, İtalya Alplerinde ve dünyanın dört bir yanında bulunan en iddialı kayak merkezlerini Club Med ayrıcalığı ile keşfetmekle çok doğru bir seçim yapıyorsunuz! Beklentiniz ne olursa olsun, kayak tutkunuzu yaşamak, spor yapmak ve harika zaman geçirmek için, en ideal ortamda olacağnızdan emin olun.
❅ Kar sporları
❅ Eğlence amaçlı spor aktiviteleri
❅ Ekstrem sporlar
❅ Tesis içi spor

Tüm kış sporlarımızı keşfedin

Siz çocuklarınızdan arta kalan vaktinizin tadını pistlerde gönül rahatlığı ile çıkarırken, G.O'larımız ve kayak eğitmenlerimiz, onların çok kısa sürede kayak ustası olmasını sağlayacak. 4-17 yaş her seviyeye uygun grup derslerin yanısıra 8 yaş ve üzerindeki çocuklar ayrıca snowboard öğrenme olanağı bulurken, 4 yaş minikler ilk kayak deneyimlerini keşfedebilir. 4 aylıktan 3 yaşa kadar çocuklar ise, ek ücret karşılığı kar macerasına katılabilirler.

Club Med çocuk hizmetleri hakkında daha fazla bilgi

Harika bir kayak tatili deneyimi

İtalyan Alpleri'nde Pragelato

Ailenize unutulmaz bir kayak tatili hediye edin. Bunun için size, Avrupa'nın en geniş kayak alanlarından birinde yer alan ve sıcacık dağ evleriyle sizi ağırlamayı bekleyen masal köyü Pragelato'yu öneriyoruz.

Alpler'deki her şey dahil kayak merkezlerimiz: