Kış 2018 Size uygun bir teklifimiz mutlaka var!

Ne Kadar Erken O Kadar Avantajlı

Uygun fiyatlı her şey dahil fırsatı

Tekliflerimiz sınırsız… Avantajlarımız da! Kış 2018 satışlarımız 14 Mart 2017 tarihinde ilk 3 gün sınırsız avantaj fırsatı ile açıldı. Avantajlı kur ile sabitlenmiş ulaşım dahil paket programlar, en iyi uçak tarifesi ve en fazla oda seçeneği ile en yüks...

❅ Kayak ve snowboard grup dersleri profesyonel ESF eğitmenleri eşliğinde, maximum 12 kişilik, çocuk ve yetişkinler için ayrı yaş ve seviyelere uygun gruplar halinde, Pazartesi-Cuma sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde minimum 5 saat ve haftanın 5 günü boyunca verilir ve Pazartesi- Cumartesi 6 gün ski pass ile paket programınıza dahildir. Minimum 10 kişi olmak kaydı ile, arkadaş grubunuz veya aile fertlerinizle aynı sınıfta kaymak ise tercihiniz, ek ücret ödemeksizin özel bir eğitmen ayrıca tesisimizden talep edebilirsiniz.

❅ Kayak ekipman kiralamalarınızı ve masaj paketlerini %15 indirim ile rezervasyon anında yaptırabilir ve sabit tl ile taksitli ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

❅ Siz ve çocuklarınız için birebir ders talepleriniz de Valthorens ve Samoens tesislerimizde mümkün, rezervasyon anında %15 indirim ile dosyanıza sabit tl ve taksitli ödeme avantajları ile sunuluyor.

❅Çocuk kulübü hizmeti sunulan tesislerimizde sömestr haftaları boyunca Türkçe konuşan GO larımız çocuklarınızın ve sizin daha rahat bir kayak tatili geçirmesi için ayrıca hizmetinize sunulmaktadır. Onların rahat ve güven içinde kayak derslerine hazırlanması ve geri dönüşlerinde çeşitli aktivite ve oyunlar eşliğinde sizleri bekliyor olması, siz ebeveynlerin kayak tatilini sınırsız ve dolu dolu yaşamanızı sağlayacak.

❅Tesislerimizde ayrıca Europe Assistance sağlık, kaza ve kayıp sigortaları ile Ergo seyahat iptal sigortası ile güvence altındasınız ve hepsi paketinize dahil.

❅Bununla birlikte daha fazla güvence için, kayak ekipmanları ve ücretsiz lift geçiş kartlarınız için hasar, kayıp, çalıntı ile pistlerde kaza halinde, otel ve/veya sağlık birimlerine kadar kazazede ulaşımını da kapsam altına alan ''SKI ZERO SOUCIS'' sigortasını ayrıca tesislerimizde ek ücrete tabi olarak yaptırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Teklifler

KÜÇÜCÜKLERE BÜYÜK İNDİRİM

TÜM KIŞ BOYU

Bugünün Club Med çocuklarının, yarın en sadık misafirlerimiz olacağını biliyoruz... Ve onlara yüksek standartlı çocuk ve genç kulüp konseptlerimizin yanısıra çok özel fiyat ve özel indirimler uyguluyoruz.

GENEL KURALLAR

(1) Limitsiz erken rezervasyon – %15 ve kişibaşı maximum1900 TL'ye varan indirim. İlk 3 gün boyunca indirim hiç bir kısıtlamasız tüm tarih ve tüm tesislerde geçerli olacaktır. 17 Mart tarihi itibari ile ise erken rezervasyon indirimi gidiş tarihinize 180 ...